Regały metalowe 

Kategorie:

Informacje

Aktualności
19.12.2017

Slatwall - półka owalna z listwą cenową

Owalny kształt półki doskonale nadaje się do ekspozycji obuwia męskiego, damskiego oraz sportowego.

Regały metalowe

Regały sklepowe TEGOMETALL. TRL Trader Line to oficjalny dystrybutor regałów metalowych uznanego europejskiego producenta marki TEGOMETALL. System TEGO to solidna, bezpieczna, stalowa konstrukcja, szeroki wybór akcesoriów i systemów ekspozycji towaru. Regał metalowy TEGO posiada nogi, stopy metalowe z perforacją oraz r&oacut...

Regały sklepowe TEGOMETALL. TRL Trader Line to oficjalny dystrybutor regałów metalowych uznanego europejskiego producenta marki TEGOMETALL. System TEGO to solidna, bezpieczna, stalowa konstrukcja, szeroki wybór akcesoriów i systemów ekspozycji towaru. Regał metalowy TEGO posiada nogi, stopy metalowe z perforacją oraz różnego rodzaju półki sklepowe, kosze, plecy perforowane z europerforacją, belki, haczyki i inne. Regał metalowy w wersji dwustronnej to metalowa gondola sklepowa. Stosuje się je w środkowej części sklepu. Moduły regałów mogą mieć różne wysokości i szerokości a półki mogą mieć różne głębokości. Standardowa kolorystyka obejmuje sześć kolorów. 
Regały metalowe używa się także jako regały magazynowe albo wyposażenie sklepów przemysłowych, wyposażenie sklepu spożywczego, wyposażenie marketów budowlanych.
Regał sklepowy TEGO to gwarancja długoletniego użytkowania, maksymalnej nośności i funkcjonalności.

Modułowy system oferowany w szerokiej gamie kolorystycznej. Rozmiary i konfiguracje umożliwiające ekspozycję towarów w sklepach niemal każdej branży.

 

Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie.
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

Więcej

Podkategorie

 • Regały sklepowe...

  Regały metalowe TEGOMETALL stanowią podstawę wyposażenia sklepów spożywczych i przemysłowych.

  Regały sklepowe występują w różnych wariantach, w wersji przyściennej i wolnostojącej.
  Regały przyścienne mają wolnostojącą konstrukcję ale przeznaczone są do ustawiania blisko ściany. Regał sklepowy tego typu ma jednostronną ekspozycję. Półki metalowe mogą mieć różną głębokość. Do niedawna przeważała tendencja do montowania głębokich półek na dole regału i płytkich półek wyżej. Taki regał miał kształt choinki. Obecnie prawidłowy projekt sklepu powinien zalecać półki o jednakowej głębokości. Przygotowując sklep do uruchomienia klienci otrzymują od nas fachowe doradztwo. Zalecamy m.in. maksymalne zatowarowanie półek co nie jest łatwe, gdyż wymaga zainwestowanie większych kwot . Sposobem na to jest zmiana przeznaczenia regałów sklepowych. Już nie są to tylko regały ekspozycyjne czy regały sprzedażowe. Obecnie ma to być także regał magazynowy. Cały zapas towaru jest ustawiany na regale, zaraz za ekspozycją. Klient chętniej dokonuje zakupu gdy widzi pełne półki. Inną zaletą jest zmniejszenie wymaganej przestrzeni magazynowej na zapleczu co daje duże oszczędności związane z czynszem. Więcej naszych wskazówek dotyczących aranżacji sklepów znajdą Państwo w przygotowanej przez nas Bazie Wiedzy.
  Regały przyścienne różnią się nie tylko układem i głębokością półek. Zamiast półek mogą mieć plecy perforowane. Zazwyczaj jest to europerforacja na której zawiesza się haczyki i inne zawieszki. Szczególnie małe produkty i towary w blistrach potrzebują tego rodzaju ekspozycji. Tego rodzaju wyposażenie sklepów z narzędziami zapewnia przejrzystą ekspozycję drobnych narzędzi i solidne metalowe półki na ciężkie narzędzia.
  Regały sklepowe przyścienne są bardzo łatwe w montażu. Składa się je bez użycia narzędzi. Nie wymagają mocowania do ściny. Dzięki temu można je ustawiać wzdłuż ścian sklepu nie przejmując się umiejscowieniem okien.
  Polecamy regały sklepowe producenta TEGOMETALL, których solidności i przemyślanej konstrukcji jesteśmy pewni.
  Zapraszamy do kontaktu. Mogą Państwo liczyć na fachową pomoc. Oferujemy projekt sklepu, wizualizację sklepu, transport i montaż mebli sklepowych w dowolnym miejscu.

  Centrum wsparcia Klienta:

 • Gondole dwustronne i...

  Gondole metalowe TEGOMETALL pozwalają zbudować strefę sprzedaży na środku lokalu.

  Gondole sklepowe z półkami lub perforacją generują podwójną przestrzeń ekspozycyjną. Pozwalają elastycznie prezentować produkty na półkach metalowych różnej głębokości, europerforacji lub w koszach. 
  Gondole sklepowe są uzupełnieniem naszej oferty na regały metalowe do sklepów. Regały dwustronne to właśnie gondole sklepowe. W przeciwieństwie do regałów gondole sklepowe są zazwyczaj niższe tak by nie dzielić sali sprzedaży na mniejsze przestrzenie. Charakterystyczne dla gondol jest zagospodarowanie bocznej strony gondoli. U szczytu gondoli montuje się półki lub ustawia regał szczytowy. Półki metalowe w tej strefie osiągają największą sprzedaż. Jest to najlepsze miejsce do sprzedaży produktów przynoszących największy zysk.
  Zdecydowana większość gondol jest używana jako wyposażenie sklepu spożywczego. Sprawia to duży udźwig półek metalowych, łatwość zmiany aranżacji sklepowej, szeroka gama akcesoriów dzięki czemu można prowadzić sprzedaż różnorodnych produktów.
  Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia potrzeb i przygotowania szybkiej wyceny.

  Centrum wsparcia Klienta:

 • Elementy regałów