Ekspozycja sklepowa 

Kategorie:

Informacje

Aktualności
19.12.2017

Slatwall - półka owalna z listwą cenową

Owalny kształt półki doskonale nadaje się do ekspozycji obuwia męskiego, damskiego oraz sportowego.

Ekspozycja sklepowa

Wyposażenie sklepowe w wielu odsłonach


PANELE SKLEPOWE SPACEWALL
 - nasz bestseller w kategorii wyposażenie sklepów. System paneli sklepowych ma bardzo bogatą ofertę akcesorii Slatwall obejmującą półki sklepowe, wieszaki na ubrania, kosze sklepowe, haczyki i zawieszki na produkty w blistrach. Z paneli sklepowych...

Wyposażenie sklepowe w wielu odsłonach


PANELE SKLEPOWE SPACEWALL
 - nasz bestseller w kategorii wyposażenie sklepów. System paneli sklepowych ma bardzo bogatą ofertę akcesorii Slatwall obejmującą półki sklepowe, wieszaki na ubrania, kosze sklepowe, haczyki i zawieszki na produkty w blistrach. Z paneli sklepowych można tworzyć dowolne zabudowy sklepowe naścienne i wolnostojące typu gondola. Podstawą systemu są panele MDF z poziomymi wsuwkami. 

MEBLE DO SKLEPU ODZIEŻOWEGO SOTI-LINE - stanowi typowe wyposażenie sklepu odzieżowego. Jego podstawą są naścienne profile z perforacją. Podstawowymi dodatkami są półki szklane i drewniane oraz wieszaki na odzież i drążki na ubrania. System Soti Line daje możliwość budowy regałów sklepowych z półkami oraz stojaków odzieżowych. Dużą zaletą tego systemu jest możliwość łatwej regulacji poziomu półek i wieszaków oraz zmiany aranżacji ekspozycji sklepowej.

SYSTEM SKLEPOWY NERO-LINE - obejmuje nogi przyścienne z perforacją, półki szklane i drewniane na buty i dodatki oraz wieszaki na odzież. W podstawowej wersji system ma czarną kolorystykę co sprawia, że ma lekko industrialny, nowoczesny wygląd, pasuje do wystroju sklepów z odzieżą męską, jako wyposażenie sklepów sportowych i obuwniczych.

STOJAKI SKLEPOWE PERFO-LINE - są wykonane ze stalowych elementów, z których można zbudować wieszaki sklepowe i stojaki naścienne, przyścienne i wolnostojące gondole sklepowe. Jako producent mebli sklepowych często używamy go do budowy stojaków reklamowych lub ekspozytorów, np w połączeniu z panelami Spacewall. Wieszaki PERFO-LINE są solidne i niedrogie.

EKSKLUZYWNE WYPOSAŻENIE SKLEPU ODZIEŻOWEGO LUSO-LINE - aluminiowe cienkie profile mocowane bezpośrednio do ściany. Perfekcyjnie wykonane akcesoria (haki, wieszaki, wsporniki półek) wykonane ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Idealnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami sklepowymi. Polecany dodatek to biała lada sklepowa i manekin w połysku.

KRATY SKLEPOWE - jako uzupełnienie ekspozycji sklepowej lub podstawowy system wyposażenia sklepu. Kraty są bardzo tradycyjnym i często spotykanym elementem wystroju sklepu. Występują w różnych wymiarach i wykończeniach. Pasuje do nich wiele haczyków, zawieszek, półek drucianych. Używa się ich głównie w miejscach ekspozycji niewielkich produktów. Z kraty korzysta niejeden sklep wędkarski, sklep przemysłowy, market budowlany, drobne punkty handlowe.

ODZIEŻOWE WIESZAKI NAŚCIENNE -  jako uzupełnienie wyposażenia sklepowego. Wieszaki mocowane bezpośrednio do ściany pozwalają wykorzystać każdą wolną przestrzeń na sali sprzedaży.

WIESZAKI RUROWO-KULOWE - wykonane są z kilku podstawowych elkementów. Są to rurki chromowane, złączki i uchwyty, wsporniki półek i końcówki mocujące. Przy ich pomocy wykonać można różnorodne wieszaki sklepowe, regały, przymierzalnie sklepowe z kotarami, półki, transportery odzieżowe, gondole sklepowe itp. System ten stał się popularny wiele lat temu i do tej pory klienci są nim zainteresowani. Główne czynniki tak dużej popularności to atrakcyjna cena, estetyczny wygląd, łatwy montaż. 

Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sklepowego. Oferujemy popularne i sprawdzone systemy ekspozycji sklepowej, półki sklepowewieszaki do sklepu odzieżowego, przymierzalnie, kotary sklepowe, lustra sklepowe.
Jesteśmy również producentem wyposażenia sklepowego. Wiele produktów z naszej oferty możemy wykonać na indywidualne zamówienie, w niestandardowym wymiarze i kolorze.
Zachęcamy do składania zapytań. Nasz dział handlowy przygotuje propozycję z wyceną i wyceni koszty dostawy.

Jako producent wyposażenia sklepowego i dystrybutor systemów ekspozycji sklepowej oferujemy swoim klientom fachowe doradztwo, pomiar, transport lub wysyłkę kurierem oraz montaż. Mieścimy się w Białymstoku ale działamy na terenie całego kraju.

 

Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie.
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

Więcej

Podkategorie

 • System Spacewall i...

  Panele sklepowe SPACEWALL i pasujące do nich akcesoria Slatwall to bestseller wśród systemów ekspozycji sklepowej.

  Szereg zalet tego systemu przekłada się na jego wysoką popularność. Ten system wyposażenia sklepów ma najbogatszą ofertę akcesoriów. Najbardziej podstawowe to półki sklepowe, a wśród nich półki szklane, drewniane, z płyty meblowej oraz bardzo popularne półki sklepowe z pleksi. Te ostatnie przodują dzięki atrakcyjnej cenie i estetyce wykonania. Półki z pleksi nie rzucają się w oczy klientom, są bardzo subtelne, lekkie i uniwersalne. Występują w różnych rozmiarach i kształtach co sprawia, że łatwo dobrać odpowiednią półkę do każdego towaru i sposobu ekspozycji produktów.
  Wieszaki sklepowe Slatwall mają tak wiele kształtów, że nadają się do sklepów odzieżowych, sklepów sportowych, sklepów wędkarskich, sklepów spożywczych, sklepów ze sztuczną biżuterią, sklepów przemysłowych, marketów budowlanych itd. We wszystkich sklepach w ofercie znajduje się pewna ilość drobnych produktów, które idealnie prezentują się na haczykach i zawieszkach (tzw. blistrach). Coraz częściej panele Spacewall są używane do budowy stojaków sklepowych tzw. "shop in shop".
  Zasadniczym elementem systemu są płyty MDF z aluminiowymi lub plastikowymi poziomymi wkładami. To właśnie te wsuwki umożliwiają swobodne przesuwanie produktów na ekspozycji i łatwą zmianę aranżacji sklepowej. W swojej ofercie posiadamy panele Spacewall z czterech standardowych rozmiarach, 7 podstawowych kolorach i dwóch rozstawach wsuwek. Cztery standardowe wymiary paneli pozwalają zbudować regały sklepowe w dowolnym wymiarze dopasowując się do wnętrza sklepu.
  Profesjonalny projekt sklepu powinien uwzględniać zróżnicowanie rozmiarów i kształtów produktów oraz ich rodzajów. W związku z tym ekspozycja sklepowa nie powinna opierać się tylko na jednym systemie ekspozycyjnym. Jeśli w sklepie odzieżowym większość wyposażenia stanowią systemy naścienne z wieszakami i płkami to n drobne akcesoria powinna zostać przeznaczona przestrzeń blisko lady sklepowej. Dla takich miejsc rozwiązaniem jest właśnie panel sklepowy Spacewall.

  Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sklepowego. Ustawicznie wzbogacamy asortyment i wprowadzamy nowe produkty do systemu paneli Spacewall i akcesoria Slatwall: półki sklepowe i ekspozytory sklepowe, wieszaki sklepowe, lustra na panel sklepowy, wieszaki na foldery do sklepu.
  Jesteśmy również producentem wyposażenia sklepowego. Wiele produktów z naszej oferty możemy wykonać na indywidualne zamówienie, w niestandardowym wymiarze i kolorze.
  Zachęcamy do składania zapytań. Nasz dział handlowy przygotuje propozycję z wyceną i wyceni koszty dostawy.

   

  Centrum wsparcia Klienta
  T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

 • System Soti-Line

  System SOTI-LINE to najczęściej wybierany produkt z asortymentu wyposażenie sklepów odzieżowych.

  System pionowych profili naściennych do sklepu to najczęściej wybierany produkt z sektora wyposażenie sklepów odzieżowych. Daje wiele możliwości swobodnej zmiany aranżacji ekspozycji w sklepie. Główne elementy systemu Soti Line to różnego kształtu wieszaki sklepowe. Podstawowe wieszaki to przeglądarka i bagnet. Przeglądarka sklepowa prezentuje odzież bokiem i klient może sprawnie przesuwać wieszaki. Bagnet prezentuje odzież frontem do klienta i dlatego używa sie go głównie do ekspozycji najładniejszych modeli i nowej kolekcji odzieży.
  Meble do sklepu odzieżowego można urozmaicić półkami sklepowymi. Półki sklepowe nadają się przede wszystkim do ekspozycji obuwia, torebek, plecaków i dodatków. Na półkach można też umiejscowić stojaczki informacyjne z aktualnym programem promocji.
  Zależnie od wnętrza i budżetu jakim dysonuje właściciel sklepu systemy naścienne można montować pozostawiając widoczną ścianę sklepu lub stosować z pełnymi plecami z płyty meblowej lub paneli Spacewall. Aranżacja sklepu odzieżowego z użyciem pleców pozwala ukryć nieestetyczne ściany lokalu i dopasować zabudowę sklepową do pozostałych mebli sklepowych, np. lad sklepowych i stołów ekspozycyjnych.
  Jako producent wyposażenia sklepowego, system ekspozycji odzieży Soti-Line wykorzystujemy także w produkcji innych mebli sklepowych. Są to m. in. gondole sklepowe, regały sklepowe, lady sklepowe i inne ekspozytory produktowe. W konstrukcję mebli wbudowujemy profile sklepowe Soti-Line. Dzięki temu możemy na wolnostojących meblach zawiesić te same akcesoria co na ekspozycji naściennej. Daje to duże możliwości wykonania wyposażenia na środek sklepu w tym samy stylu co wyposażenie naścienne.

  Stale poszerzamy naszą ofertę wyposażenia sklepowego. Obecnie posiadamy w sprzedaży systemy ekspozycji sklepowej z różnymi wieszakami i półkami sklepowymi, meble ekspozycyjne takie jak gabloty sklepowe i lady sklepowe, regały sklepowe z płyty i regały sklepowe metalowe, wieszaki odzieżowe, przymierzalnie i kotary, lustra sklepowe, koszyki sklepowe i manekiny.

  Nasza oferta obejmuje systemy wyposażenia sklepowego oraz meble uzupełniające. Mamy możliwość wykonania mebli sklepowych w dowolnej kolorystyce i wymiarze. Nasi projektanci wykonują inwentaryzacje istniejących pomieszczeń, następnie przygotowują projekt sklepu i wizualizację. Po wykonaniu mebli, nadzorują prace wykonawcze. Zajmujemy się zarówno sprzedażą jak i produkcją wyposażenia sklepowego.    

  Centrum wsparcia Klienta
  T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

 • Kraty

  KRATY sklepowe. Najprostsze rozwiązania czasami są najlepsze.

  Kraty sklepowe to od lat popularne wyposażenie sklepowe. Szczególnie często korzystano z nich jako wyposażenie sklepów wędkarskich, wyposażenie sklepów papierniczych, wyposażenie stacji benzynowych, wyposażenie marketów budowlanych.

  Kraty sklepowe dedykowane są do sprzedaży drobnych produktów, drobnego towaru. Podstawowym wieszakiem używanym na kratach jest haczyk sklepowy na kratę. Nasi klienci wybierają go ze względu na niską cenę i łatwość montażu. Do zamocowania kraty na ścianie sklepu służą uchwyty do kraty
  Podstawowe wieszaki na kratę sklepową mają formę haczyków i zawieszek do kraty. Występują także wsporniki do półek, wieszaki na buty i inne mniej typowe wieszaki sklepowe.
  Kraty w dalszym ciągu cieszą się popularnością ze względu na swoją niską cenę. Dodatkowo każdy poradzi sobie z montażem kraty. Jest to produkt lekki i trwały. Kraty sklepowe chrom są odporne na zarysowania i długo zachowują swój estetyczny wygląd.
  Kraty sklepowe i haczyki na kratę można wykonać także  winnych kolorach. Najczęściej wybierane to szary, czarny i biały.

  Stale uzupełniamy naszą ofertę o nowe sprawdzone systemy sklepowe i dodatki. Alternatywą dla krat sklepowych są panele sklepowe. Mają one jeszcze większą ilość wieszaków i półek oraz bogatą kolorystykę.

  Klientom wybierającym tanie wyposażenie sklepowe  proponujemy także wieszaki rurowo-kulowe. Są wśród nich wieszaki przyścienne, gondole sklepowe, przymierzalnie i inne regały.

   

  Centrum wsparcia Klienta
  T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

 • Wieszaki rurowo-kulowe

  System rurowo-kulowy to podstawowe wyposażenie do sklepu. Jest ekonomiczny w zakupie i elastyczny w budowie.  Szeroka gama wieszaków przyściennych pojedynczych, podwójnych, gondoli i stojaków na kółkach lub stopkach pozwala tanio i estetycznie wyposażyć każdy sklep. Prostota systemu ułatwia samodzielny montaż. Jako producent systemu rurowo kulowego opracowaliśmy wiele standardowych modeli. Są to m.in.: regały sklepowe, stojak na buty, wieszaki sklepowe przyścienne, gondole sklepowe na odzież, wieszaki na odzież dziecięcą, gondole sklepowe z półką, przymierzalnie sklepowe
  Podstawowym elementem systemu jest rura chromowana fi 25. To z niej zbudowane są wszystkie wieszaki, gondole i ekspozytory. Rury łączy się ze sobą za pomocą złączek i uchwytów. Dodatkiem są półki sklepowe i inne akcesoria sklepowe.
  Nasi klienci stosują też system rurowo kulowy jako regały magazynowe na zapleczu sklepu.
  Mimo niskiej ceny wielu klientów chwali walory stetyczne systemu rurowo-kulowego.

   

  Centrum wsparcia Klienta
  T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl