Panele Spacewall PCV 10cm 

Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.
Panele Spacewall PCV 10cm

Panele sklepowe Space wall w najniższej cenie z plastikowymi wsuwkami co 10cm.

Centrum wsparcia Klienta:

Jest 71 produktów.

Panele sklepowe rowkowane

zdarza się, że aranżacja sklepowa lub projekt sklepu wymaga zachowania jednego koloru wszystkich elementów wyposażenia sklepowego. Teraz to możliwe dzięki wsuwkom w kolorze paneli. Jako jedyni na rynku mamy tak bogaty wybór kolorów dostępnych w magazynie.
Panele sklepowe rowkowane dają szeroki wachlarz możliwości i znajdują zastosowanie w w prezentacji produktów róznych branż. 
Poniżej prezentujemy przykładowe zastosowanie paneli Space wall:

Panele sklepowe rowkowanePanele space wall sklep sportowyPanele rowkowane w meblach

Wysyłamy panele Space Wall w ciągu 24h, korzystając z usług firm kurierskich. Większe zamówienia dostarczamy transportem dedykowanym bezpośrednio z naszego magazynu do lokalu klienta.
Stawiamy na system Space wall, który ma najbogatszy wybór dodatków spośród wszystkich systemów ekspozycyjnych. Jest on stosowany już nie tylko w formie naściennej ale także jako gondole sklepowe Space wall, stojaki sklepowe, ekspozytory sklepowe typu "shop in shop" razem z szafkami do magazynowania.

Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sklepowego. Wprowadzamy nowe produkty i kolorystykę. Przykładem są wsuwki do paneli sklepowych wykonane z tworzywa sztucznego w kolorach: czarnym, szarym, białym i beżowym.

Centrum wsparcia Klienta: