Panele Spacewall PCV 10cm 

Kategorie:

Informacje

Aktualności
19.12.2017

Slatwall - półka owalna z listwą cenową

Owalny kształt półki doskonale nadaje się do ekspozycji obuwia męskiego, damskiego oraz sportowego.

Panele Spacewall PCV 10cm
Panele Spacewall w najniższej cenie z plastikowymi wsuwkami co 10cm. Nowość na rynku w kategorii wyposażenie sklepowe Spacewall. 
Aranżacja sklepowa lub projekt sklepu nieraz wymaga zachowania jednego koloru wszystkich elementów wyposażenia sklepowego. Teraz to możliwe dzięki wsuwkom w kolorze paneli. Jako jedyni na rynku mamy tak bogaty w...
Panele Spacewall w najniższej cenie z plastikowymi wsuwkami co 10cm. Nowość na rynku w kategorii wyposażenie sklepowe Spacewall. 
Aranżacja sklepowa lub projekt sklepu nieraz wymaga zachowania jednego koloru wszystkich elementów wyposażenia sklepowego. Teraz to możliwe dzięki wsuwkom w kolorze paneli. Jako jedyni na rynku mamy tak bogaty wybór kolorów dostępnych w magazynie.
Wysyłamy panele sklepowe w ciągu 24h, korzystając z usług firm kurierskich. Większe zamówienia dostarczamy transportem dedykowanym.
Stawiamy na system Spacewall, który ma najbogatszy wybór dodatków spośród wszystkich systemów ekspozycyjnych. Jest on stosowany już nie tylko w formie naściennej ale także jako gondole sklepowe Spacewall, stojaki sklepowe, ekspozytory sklepowe typu "shop in shop" razem z szafkami do magazynowania.

Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sklepowego. Wprowadzamy nowe produkty i kolorystykę. Przykładem są wsuwki do paneli sklepowych wykonane z tworzywa sztucznego w kolorach: czarnym, szarym, białym i beżowym.

Centrum wsparcia Klienta:

Więcej
Jest 69 produktów.