Wsuwki i listwy 

Kategorie:

Informacje

Aktualności
19.12.2017

Slatwall - półka owalna z listwą cenową

Owalny kształt półki doskonale nadaje się do ekspozycji obuwia męskiego, damskiego oraz sportowego.

Wsuwki i listwy

Profile i listwy do paneli Spacewall


Wkłady do paneli Spacewall i inne profile aluminiowe są niezbędnymi akcesoriami do budowy wystaw sklepowych. 
Wsuwki Spacewall służą do łączenia paneli w zabudowy wyższe niż 90 cm. Dzięki nim łączenia między panelami są niewidoczne. Wsuwki szare z powodzeniem zastępują aluminiowe wkłady do paneli sklepowych, ...

Profile i listwy do paneli Spacewall


Wkłady do paneli Spacewall i inne profile aluminiowe są niezbędnymi akcesoriami do budowy wystaw sklepowych. 
Wsuwki Spacewall służą do łączenia paneli w zabudowy wyższe niż 90 cm. Dzięki nim łączenia między panelami są niewidoczne. Wsuwki szare z powodzeniem zastępują aluminiowe wkłady do paneli sklepowych, ale są tańszym rozwiązaniem. Wsuwki czarne idealnie pasują do czarnych paneli.
Aluminiowa listwa krawędziowa służy do wykończenia krawędzi paneli naściennych, które w przekroju są surowe. Aby wykończyć połączenie paneli w pionie, wieszając panele na ścianie jeden obok drugiego, należy zastosować łącznik pionowy, teownik aluminiowy.
Aluminiowe listwy wykończeniowe są wykonane z anodowanego aluminium. Wsuwki natomiast są z surowego aluminium lub z tworzywa sztucznego.
Wyposażenie sklepów akcesoria to elementy niezbędne do wykończenia lokalu handlowego. Sugerujemy aby nie pozostawiać krawędzi bez wykończenia ponieważ wpływa to negatywnie na odczucia klienta i sprzyja szybszemu niszczeniu mebli sklepowych.

W swojej ofercie posiadamy wszelkie elementy niezbędne do stworzenia ekspozycji w sklepie: półki sklepowe, wieszaki sklepowe na odzież, lustra, półki do ekspozycji obuwia, wyposażenie sklepów z odzieżą używaną, haczyki i zawieszki.

Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą mebli sklepowych i akcesoriów do sklepu i skorzystania z usług m.in. projektu sklepowego, transportu i montażu wyposażenia sklepowego.

Centrum wsparcia Klienta:

Więcej
Jest 8 produktów.