Haczyki, etykiety cenowe 

Kategorie:

Informacje

Aktualności
19.12.2017

Slatwall - półka owalna z listwą cenową

Owalny kształt półki doskonale nadaje się do ekspozycji obuwia męskiego, damskiego oraz sportowego.

Haczyki, etykiety cenowe

Haczyki sklepowe i zawieszki sklepowe Slatwall do ekspozycji drobnego asortymentu.

Wyposażenie sklepu odzieżowego, wyposażenie sklepu obuwniczego, jubilerskiego czy elektronicznego wymaga zastosowania także wieszaków na drobne produkty. Zastosowanie zawieszek na panel pozwala uporządkować ekspozycję, posegregować towar cenowo l...

Haczyki sklepowe i zawieszki sklepowe Slatwall do ekspozycji drobnego asortymentu.

Wyposażenie sklepu odzieżowego, wyposażenie sklepu obuwniczego, jubilerskiego czy elektronicznego wymaga zastosowania także wieszaków na drobne produkty. Zastosowanie zawieszek na panel pozwala uporządkować ekspozycję, posegregować towar cenowo lub tematycznie. Haczyki można dowolnie dodawać do paneli Spacewall i zdejmować gdy nie są już potrzebne. Haczyki występują w wielu opcjach więc łatwo dopasować je do różnorodnego asortymentu. Zawieszki Slatwall (pasujące do paneli Spacewall) mają od 5 do 30cm długości. Występują w wersji pojedynczej lub podwójnej. Na haczykach podwójnych produkty wiszą równo, nie chwieją się. Zawieszki sklepowe mogą mieć różne powłoki: chrom, ocynk lub farba proszkowa w kolorze (biały, szary, czarny). 
Haczyki sklepowe z cenówką posiadają wysięgnik, na którym można umieścić etykietkę cenową. Dzięki temu można wyraźnie oznaczyć wszystkie produkty na haczyku. 
Do naszej oferty wprowadziliśmy haczyki w kolorze białym, szarym lub czarnym. Można je dopasować kolorystycznie do całej ekspozycji. Nie rzucają się w oczy tak bardzo jak chromowane lub ocynkowane. 
Haczyki i zawieszki to akcesoria sklepowe, które występują w każdym systemie ekspozycji sklepowej. Posiada je:
- system ekspozycji odzieży Soti-Line,
- panele sklepowe Spacewall,
- kraty sklepowe.

Centrum wsparcia Klienta:
Więcej
Jest 20 produktów.