Zawieszki i uchwyty 

Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.
Zawieszki i uchwyty

Wieszaki i uchwyty na Slatwall do sklepów odzieżowych i wielu innych

Centrum wsparcia Klienta:

Wieszaki i uchwyty na Slatwall do sklepów odzieżowych i wielu innych

Centrum wsparcia Klienta:

Więcej
Jest 60 produktów.

Wieszaki i uchwyty na panele sklepowe


Wieszaki i różnego rodzaju uchwyty na panele sklepowe Spacewall obejmują grupę bardzo zróżnicowanych elementów do ekspozycji produktowej. Same akcesoria nazywamy systemem Slatwall ale pasują one do paneli Spacewall.
Zawieszki są wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego.

Wieszaki na bieliznę na panel SpacewallWieszaki Spacewall n aczapkiWieszaki na spacewall do sklepu odzieżowego
 
Część wieszaków Slatwall jest przeznaczona głównie do ekspozycji odzieży, ale nasi klienci wykorzystują je w wielu innych branżach. Typowe wieszaki odzieżowe na Spacewall to wieszak ramowy, tzw. przeglądarka, na której odzież wisi bokiem do klienta. Klient może swobodnie przeglądać odzież na drążku. Innym popularnym wieszakiem sklepowym jest tzw. bagnet czyli wieszak prosty. Prezentuje on odzież frontem do klienta. Wieszak prosty występuje też w wersji pochyłej z kulkami zapobiegającymi zsuwaniu się wieszaków. Oba te wieszaki i inne im podobne są matalowe z chromowaną powłoką. Jest to bardzo estetyczne wykończenie, które dodatkowo jest trwałe.

Uchwyty i kosze na panel Spacewall


Wśród wieszaków na panele sklepowe znajdują się także pojemniki, druciane kosze Slatwall szczególnie przydatne do ekspozycji nietypowych produktów, których nie da się wyeksponowac na półce czy haczyku.
Zawieszki z pleksi na Spacewall mają kształt dedykowany do konkretnych produktów, takich jak biżuteria, zegarki, czapki, piłki czy okulary. 
Uzupełnieniem oferty zawieszek są lustra sklepowe. Dzięki nim ekspozycja na panelach Spacewall jest bardziej urozmaicona.

Centrum wsparcia Klienta: