Ekspozycja obuwia 

Kategorie:

Informacje

Aktualności
19.12.2017

Slatwall - półka owalna z listwą cenową

Owalny kształt półki doskonale nadaje się do ekspozycji obuwia męskiego, damskiego oraz sportowego.

Ekspozycja obuwia

Prezentacja obuwia w sklepach obuwniczych to coś więcej niż półki na buty do sklepu!

Buty damskie, męskie i dziecięce są wdzięcznym produktem do prezentacji. Na rynku znajduje się kilka systemów ekspozycyjnych, które pomagają nam wykonać skuteczną aranżację sklepu obuwniczego. Jednym z nich jest system paneli sklepowych Spacewall. Panele Spacew...

Prezentacja obuwia w sklepach obuwniczych to coś więcej niż półki na buty do sklepu!

Buty damskie, męskie i dziecięce są wdzięcznym produktem do prezentacji. Na rynku znajduje się kilka systemów ekspozycyjnych, które pomagają nam wykonać skuteczną aranżację sklepu obuwniczego. Jednym z nich jest system paneli sklepowych Spacewall. Panele Spacewall to płyty naścienne z aluminiowymi wsuwkami co 10 lub co 15cm. We wsuwkach umieszcza się różnego rodzaju akcesoria Slatwall. Jest to czynność bardzo prosta, nie wymaga narzędzi i daje całkowitą swobodę zmiany układu ekspozycji. Akcesoria Slatwall obejmują:
- półki sklepowe szklane, z pleksi i z płyty meblowej,
- haczyki z etykietką cenową lub bez,
- zawieszki i wieszaki metalowe i z pleksi,
- wieszaki na okulary,
- wieszaki na biżuterię,
- wieszaki na foldery,
- lustra na panel sklepowy,
- kosze na panel sklepowy,
- inne akcesoria sklepowe i dodatki.

Jesteśmy nie tylko dystrybutorem systemów sklepowych ale i producentem wyposażenia sklepowego. W naszych realizacjach sklepów obuwniczych używamy również systemu Soti-Line. System półek i wieszaków sklepowych Soti-Line ma subtelny charakter. Jego podstawę stanowią profile naścienne z perforacją. Stosujemy je razem z wypełnieniem z płyty meblowej, dzięki czemu nie rzucają się w oczy a ściany sklepu są zakryte. Podstawowym elementem ekspozycji pozostają półki, które mają pełną możliwość regulacji poziomu. Łatwo je założyć  i zdjąć z ekspozycji.
System profili perforowanych i półek sklepowych daje nam możliwość dopasowania się do wnętrz sklepowych o różnym charakterze. Możemy wykonać je w kolorach jednolitych lub drewnopodobnych. Możemy także nanieść na nie dowolną grafikę. Dzięki temu współgrają zarówno z nowoczesnym wnętrzem sklepu jaki i tradycyjnym, klasycznym.

Więcej
Jest 24 produktów.