Wieszaki na okulary 

Kategorie:Informacje

Aktualności
19.12.2017

Slatwall - półka owalna z listwą cenową

Owalny kształt półki doskonale sprawdza się jako ekspozycji obuwia męskiego, damskiego oraz sportowego.

Wieszaki na okulary

Ekspozycja okularów w salonie optycznym - wieszaki na oprawki

Ekspozycja na panelach Spacewall umożliwia prezentację wielu różnych produktów. Oprócz obuwia, odzieży biżuterii, art. przemysłowych i innych produktów można na nich prezentować także oprawki i okulary. Jest to możliwe dzięki wieszakom Slatwall na oku...

Ekspozycja okularów w salonie optycznym - wieszaki na oprawki

Ekspozycja na panelach Spacewall umożliwia prezentację wielu różnych produktów. Oprócz obuwia, odzieży biżuterii, art. przemysłowych i innych produktów można na nich prezentować także oprawki i okulary. Jest to możliwe dzięki wieszakom Slatwall na okulary. Uchwyty na okulary występują w wersji ze złożonymi lub rozłożonymi zausznikami. Wykonane są z bezbarwnego, krystalicznego tworzywa. Łatwo komponują się z ekspozycją zróżnicowaną kolorystycznie i różną stylistyką wnętrz sklepowych.
Zamiast typowych wieszaków na okulary stosowanych w sklepach optycznych, coraz częściej spotykaną formą ekspozycji są panele Spacewall. Ich ogromną zaletą  jest elastyczność, łatwość dopasowania do wymiarów sklepu, zróżnicowana kolorystyka. Panele sklepowe posiadają także ogromną gamę dodatków i akcesoriów. Wśród nich są między innymi lustra sklepowe Slatwall. Produkujemy je w kilku wymiarach, w wersji poziomej i pionowej. Dzięki nim klienci salonów optycznych mogą przymierzać oprawki bezpośrednio przy ekspozycji okularów.

Centrum wsparcia Klienta:

Więcej
Jest 3 produktów.