Wieszaki na biżuterię 

Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.
Wieszaki na biżuterię

Wyposażenie do sklepu z biżuterią - system Spacewall i Slatwall

Centrum wsparcia Klienta:

Jest 21 produktów.

Spacewall do sztuczej biżuterii

System Spacewall świetnie sprawdza się jako wyposażenie sklepów ze sztuczną biżuterią. Niski koszt wykonania ekspozycji współgra ze sprzedażą towarów w niskiej cenie. Podstawowym elementem systemu Slatwall używanym w sklepach tej branży jest pojedynczy haczyk Slatwall. Można na nim zawiesić towar w opakowaniu typu blistr. Na  jednym haczyku zmieści się kilka takich samych modeli lub kilka różnych. 

Haczyk sklepowy na biżuterięSlatwall na biżuterięEkspozycjka torebek w sklepie


Kolejnym wieszakiem do ekspozycji biżuterii jest podłużna belka na bransoletki. Wieszak jest wykonany z bezbarwnego tworzywa.

Na panelach Spacewall z biżuterią bardzo przydatne są lustra Slatwall. Pomagają one szybko przymierzyć towar i jednocześnie urozmaicają ekspozycję.

Nasi klienci zajmujący się sprzedażą biżuterii często decydują się także na zakup półeczek, na których mogą prezentować małe wieczorowe torebki. W takim wypadku proponujemy im półki szklane sklepowe 40x20cm lub 90x20cm.

Do ekspozycji różnego rodzaju innych dodatków takich jak apaszki, paski itp. proponujemy wieszaki ramowe i wieszaki proste. W naszej ofercie znajdą Państwo także inne produkty przydatne w budowie sklepu z biżuterią.

Jesteśmy producentem mebli, wykonujemy lady sklepowe i zabudowy na zamówienie. Wyposażamy sklepy jubilerskie i budujemy wyspy jubilerskie do galerii handlowych.  Zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy fachowa pomoc projektanta, handlowców i monterów. Oferujemy projekt, wizualizację, transport, montaż serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Ekspozycja sztucznej biżuteriiMeble do sklepu z biżuterią

Wyposażenie sklepu z biżuteriąSlatwall na biżuterię


Centrum wsparcia Klienta: