Gabloty, lady sklepowe VERTE-LINE 

Kategorie:

Informacje

Aktualności
19.12.2017

Slatwall - półka owalna z listwą cenową

Owalny kształt półki doskonale nadaje się do ekspozycji obuwia męskiego, damskiego oraz sportowego.

Gabloty, lady sklepowe VERTE-LINE

Gabloty sklepowe i lady sklepowe VERTE-LINE to funkcjonalne meble sklepowe z przeszkloną, zamkniętą ekspozycją.

Gabloty i lady to wyposażenie sklepów jubilerskich, papierniczych, z produktami ekskluzywnymi i wartościowymi, wyposażenie muzeów  i innych ekspozycji. W systemie dostępne są modele maksymalnie przeszklone i ta...

Gabloty sklepowe i lady sklepowe VERTE-LINE to funkcjonalne meble sklepowe z przeszkloną, zamkniętą ekspozycją.

Gabloty i lady to wyposażenie sklepów jubilerskich, papierniczych, z produktami ekskluzywnymi i wartościowymi, wyposażenie muzeów  i innych ekspozycji. W systemie dostępne są modele maksymalnie przeszklone i takie, w których ekspozycja łączy się z szafką lub szufladami. Oświetlenie jest opcją dodatkową, która podnosi walory estetyczne ekspozycji.
Gablota szklana jest praktycznym i estetycznym sposobem na zaprezentowanie klientom produktów droższych bez swobodnego dostępu. Gablota przeszklona jest z każdej strony i posiada także półki szklane. Klient może obejrzeć produkt z każdej strony, jednak nie może go dotknąć. Obsługa sklepu posiada klucz do ekspozycji i pokazuje towar klientowi na życzenie. W konstrukcji gabloty można wbudować oświetlenie co pomoże przykuć uwagę klientów i poprawi wygląd produktu. Nie zawsze bowiem oświetlenie ogólne w sklepie jest wystarczająco mocne by dobrze doświetlić wnętrze gabloty. Jako producent gablot sklepowych możemy wykonać je w dowolnym rozmiarze i konfiguracji. Przygotowaliśmy katalog naszych propozycji ale możemy je modyfikować i dostosowywać do potrzeb klientów. Standardowe gabloty są przeszklone na całej wysokości i mają półki szklane co zapewnia maksymalną ilość ekspozycji. Jeśli w sklepie potrzebne są także meble sklepowe do magazynowania towaru to polecamy gabloty szklane z szafką. Jej wielkość i typ można modyfikować. 
Klienci kupujący witryny szklane często nabywają także lady sklepowe przeszkloneLady szklane mają tę samą konstrukcję co gabloty i idealnie się z nimi komponują. W naszej ofercie dostępna jest też lada kasowa, bez przeszklonej ekspozycji. Z katalogu gablot i lad sklepowych Verte-Line można skompletować pełne wyposażenie do sklepu. Aranżacja sklepu będzie łatwiejsza jeśli skorzystają Państwo z naszej dodatkowej usługi jaką jest projekt sklepu lub wizualizacja sklepu.
Gabloty sklepowe i lady sklepowe znajdują szerokie zastosowanie na rynku handlu detalicznego. Ich zalety sprawiają, że są one wykorzystywane jako wyposażenie sklepów jubilerskich, wyposażenie do sklepów papierniczych, meble do sklepów z elektroniką, z drobnym AGD i wiele innych. Wykonywaliśmy już gabloty do sklepów z bardzo wielu branż.
W razie potrzeby zapewniamy transport mebli do dowolnego miejsca w  Polsce i Europie. Oferujemy montaż, transport dedykowany lub wysyłkę firmą kurierską.
Wspieramy naszych klientów podczas planowania inwestycji, zapewniamy fachowe doradztwo, a także świadczymy usługi serwisowe i poserwisowe.

Centrum wsparcia Klienta:
Więcej
Jest 59 produktów.