Hej! Obecnie wprowadzamy zmiany na stronie traderline.pl które mogą powodować nieprawidłowe działanie strony. Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia napisz na biuro@traderline.pl

Kategorie:Informacje

Aktualności
28.12.2022

EURO BASKET - ergonomiczny i nieprzeciętnie solidny koszyk sklepowy,

Nowoczesny design i wygoda użytkowania spotkały się w naszym nowym produkcie - EURO BASKET

Materiały trudnopalne w wyposażeniu sklepowym

Wraz z wejściem do Unii Europejskiej przyjęliśmy obowiązujące w niej normy, w tym dotyczące bezpieczeństwa w obiektach galeriach handlowych, lokalach usługowych. Jako że ostatnio zostały wprowadzone zaostrzone wymogi dotyczące materiałów, które można stosować w obiektach użyteczności publicznej, wiele firm udoskonaliło swoje produkty pod tym względem. Dzięki temu mogą one znaleźć swoje zastosowanie zarówno w centrach handlowych i instytucjach publicznych, jak i przestrzeniach prywatnych których właściciele są wrażliwi na bezpieczeństwo.

Aby ułatwić identyfikacje danych materiałów, wprowadzono klasyfikacją ogniową określającą reakcje danego wyrobu na ogień. Klasy od C do F mieszczą wyroby o coraz słabszej odporności na ogień, zaś produkty ognioodporne znajdziemy w klasach od A1, A2 i B. Są to zarówno wyroby stanowiące podstawową konstrukcję mebli, jak i ich wykończenie. Najczęściej mieszczą się w euro-klasie B która obejmuje materiały trudno-zapalne.


Szukasz producenta mebli, który prócz mebli sklepowych zapewni atesty i aprobaty techniczne materiałów?


          Produkując meble z przeznaczeniem do dużych centrów handlowych trzeba zapewnić szereg istotnych wymogów. W miejscach użyteczności publicznej niezwykle ważne jest bezpieczeństwo, dlatego tak duży nacisk kładzie się na stosowane materiały.

Przygotowujemy pełną dokumentację projektową niezbędną do odbiorów bhp i ppoż.

materialy_trudnopalne_w_sklepach

 

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz:
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl


Opinie Google