Kategorie:

Informacje

Aktualności
19.12.2017

Slatwall - półka owalna z listwą cenową

Owalny kształt półki doskonale nadaje się do ekspozycji obuwia męskiego, damskiego oraz sportowego.

Sprzedaż biżuterii

Sklep jubilerski z założenia przeznaczony jest do sprzedaży biżuterii. W jego ofercie mogą się znaleźć wszelkie przedmioty zdobiące ciało oraz ubiór, począwszy od przedmiotów typowo ozdobnych jak kolczyki, poprzez użytkowe jak np. zegarki, aż po przedmioty pełniące ważną, symboliczną rolę, tak jak obrączki i pierścionki zaręczynowe.
ekspozycja w salonie jubilerskim

Meble sklepowe w salonie jubilerskim

Aranżacja takiego sklepu ściśle wiąże się ze sposobem prezentacji tak drobnego, a zarazem cennego asortymentu. Wyposażenie sklepu jest cechą wyróżniająca jubilera spośród innych przestrzeni handlowych, jedno spojrzenie na przeszklone, charakterystycznie podświetlone gabloty, wystarczy aby stwierdzić, że prezentowanym w danym miejscu towarem, jest właśnie biżuteria. Meble sklepowe które tu znajdziemy, to przede wszystkim lady oraz gabloty ekspozycyjne. Są to meble od lat sprawdzające się w funkcji zarówno wystawienniczej jak i przechowalniczej biżuterii. Wszystkie te elementy wyposażenia można teraz bez problemu znaleźć w rożnych formach wykończenia- od fornirów po różnych kolorów laminaty, ważne jest aby były właściwą oprawą pasującą do metali i kamieni szlachetnych. Charakterystyczną cechą mebli sklepowych jubilera jest duża ilość przeszklonych powierzchni- w ten sposób produkt jest dobrze widoczny, a jednocześnie bezpieczny. Zazwyczaj jest to szkło klejone metodą UV. Uzupełnieniem jest oświetlenie typu LED, halogenowe, down-light czy też świetlówki.

Kompozycja przestrzeni

Kompozycja całej przestrzeni sklepowej jest zazwyczaj dość prosta, ściśle podporządkowana do jego wyposażenia. Ze względu na skromne rozmiary przedmiotów którymi tu się handluje, zazwyczaj powierzchnia sklepu również jest niewielka. Świetnie nadają się do tego celu coraz częściej spotykane wyspy handlowe, w których towar jest idealnie eksponowany, przy czym bezpośredni do niego dostęp ma tylko sprzedawca. Niezależnie od powierzchni handlowej, głównymi cechami aranżacji sklepu jubilerskiego jest elegancja oraz funkcjonalność.
wyspa na złote pierścionki

 

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz:
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl