Hej! Obecnie wprowadzamy zmiany na stronie traderline.pl które mogą powodować nieprawidłowe działanie strony. Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia napisz na biuro@traderline.pl

Kategorie:Informacje

Aktualności
28.12.2022

EURO BASKET - ergonomiczny i nieprzeciętnie solidny koszyk sklepowy,

Nowoczesny design i wygoda użytkowania spotkały się w naszym nowym produkcie - EURO BASKET

Wyposażenie salonu jubilerskiego

Sklep jubilerski z założenia przeznaczony jest do sprzedaży biżuterii. W jego ofercie mogą się znaleźć wszelkie towary ekskluzywne zdobiące ciało oraz ubiór, począwszy od przedmiotów typowo ozdobnych jak kolczyki, poprzez użytkowe jak np. zegarki, aż po przedmioty pełniące ważną, symboliczną rolę, tak jak obrączki i pierścionki zaręczynowe.


Kamienie szlachetne, złoto, srebro...
Budujesz sklep z dobrami luksusowymi?

          Doświadczenia pokazują nam, że jest to niezwykle trudny rynek dla nowych marek, a konkurencja ma ugruntowaną pozycję. Produkując meble dla branży dóbr luksusowych mamy przyjemność tworzyć meble najwyższej jakości, o wysokiej estetyce wykonania z dużym naciskiem na oświetlenie ekspozycji, jednocześnie mając na uwadze solidne zabezpieczenie towarów.

Zaufały nam znane marki.

ekspozycja w salonie jubilerskim

Zdjęcie przedstawia naszą realizację wykonaną dla firmy Goldenmark w 2015r. i zainstalowaną we Wrocławiu w Centrum Handlowym Aleja Bielany. Firma Goldenmark (dawniej Mennica Wrocławska) to największa polska mennica złota i srebra z oddziałami zlokalizowanymi w trzynastu polskich miastach. Przedmiotem realizacji było wykonanie standu typu wyspa sklepowa z gablotami ekspozycyjnymi.

To nasza kompleksowa realizacja, w której zakresem było:
- opracowanie koncepcji stanowiska,
- przygotowanie projektu wraz z wizualizacją,
- produkcja stoiska,
- dostawa i instalacja w centrum handlowym.


Meble sklepowe w salonie jubilerskim

Aranżacja takiego sklepu ściśle wiąże się ze sposobem prezentacji tak drobnego, a zarazem cennego asortymentu. Wyposażenie sklepu jest cechą wyróżniająca jubilera spośród innych przestrzeni handlowych, jedno spojrzenie na przeszklone, charakterystycznie podświetlone gabloty, wystarczy aby stwierdzić, że prezentowanym w danym miejscu towarem, jest właśnie biżuteria. Meble sklepowe które tu znajdziemy, to przede wszystkim lady oraz gabloty ekspozycyjne. Są to meble od lat sprawdzające się w funkcji zarówno wystawienniczej jak i przechowalniczej biżuterii. Wszystkie te elementy wyposażenia można teraz bez problemu znaleźć w rożnych formach wykończenia- od fornirów po różnych kolorów laminaty, ważne jest aby były właściwą oprawą pasującą do metali i kamieni szlachetnych. Charakterystyczną cechą mebli sklepowych jubilera jest duża ilość przeszklonych powierzchni- w ten sposób produkt jest dobrze widoczny, a jednocześnie bezpieczny. Zazwyczaj jest to szkło klejone metodą UV. Uzupełnieniem jest oświetlenie typu LED, halogenowe, down-light czy też świetlówki.

Kompozycja przestrzeni

Kompozycja całej przestrzeni sklepowej jest zazwyczaj dość prosta, ściśle podporządkowana do jego wyposażenia. Ze względu na skromne rozmiary przedmiotów którymi tu się handluje, zazwyczaj powierzchnia sklepu również jest niewielka. Świetnie nadają się do tego celu coraz częściej spotykane wyspy handlowe, w których towar jest idealnie eksponowany, przy czym bezpośredni do niego dostęp ma tylko sprzedawca. Niezależnie od powierzchni handlowej, głównymi cechami aranżacji sklepu jubilerskiego jest elegancja oraz funkcjonalność.
wyspa na złote pierścionki

Jedna z naszych realizacji wykonanych dla firmy Scallini w 2012r. w Centrum Handlowym Klif w Gdyni. Marka Scallini oferuje oryginalną stylową biżuterię. Przedmiotem realizacji było wykonanie ekskluzywnej wyspy sklepowej.

Zakres prac obejmował:
- przygotowanie projektu i wizualizacji stoiska,
- produkcja stoiska,
- dostawa i instalacja w centrum handlowym.

Nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje projekt, wizualziację, produkcję, transport i montaż. W ramach naszej działalności wyodrębniliśmy markę VIELME, która skupia się na całościowych działaniach. Zachęcamy do odwiedzenia witryny o tematyce shopfitting wspierającej branżę retail.

 

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz:
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl


Opinie Google