Kategorie:Informacje

Aktualności
19.12.2017

Slatwall - półka owalna z listwą cenową

Owalny kształt półki doskonale sprawdza się jako ekspozycji obuwia męskiego, damskiego oraz sportowego.

Stoiska i wyspy handlowe

Wraz z nowymi galeriami handlowymi pojawiają się nie tylko zamknięte między witryną a trzema ścianami sklepy sieciowe, lecz również wyspy handlowe- domena handlu drobniejszym asortymentem. Niewielkie rozmiary pozwalają na dogodną lokalizacje w samym sercu pasaży handlowych, wprost „na drodze” potencjalnych klientów. Oczywistym jest, jak sprzyjającą sytuację to stwarza- każdy przechodzący siłą rzeczy zauważa tak ustawione stoisko handlowe, jak również jego asortyment. A jak wiadomo przyciągnięcie uwagi klientów stanowi połowę sukcesu.
wyspy sklepowe

Zdjęcie przedstawia jedną z naszych realizacji wykonaną w 2018r. w Warszawie w Centrum Handlowym Złote Tarasy. Przedmiotem realizacji było wykonanie wyspy - stanowiska obsługi klienta na zlecenie PGE, do której należy marka Lumi.

To nasza kompleksowa realizacja, w której zakresem było:
- opracowanie koncepcji,
- przygotowanie projektu wraz z wizualizacją,
- przygotowanie dokumentacji projektowej niezbędnej przy odbiorach,
- produkcja stoiska wraz z obrandowaniem,
- dostawa i instalacja.


Montaż w Złotych Tarasach?    Wysokie wymagania najemcy?


          W bagażu doświadczeń dźwigamy również takie realizacje, w których więcej jest pracy nad dokumentacją niż nad samą produkcją. Znajomość materiałów i parametrów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości jest kluczowa. Nawet najbardziej designerski projekt, który nie zapewni wszystkich wymogów technicznych i bezpieczeństwa, nie zostanie odebrany. My potrafimy takie projekty urzeczywistniać.

Posiadamy niezbędną wiedzę.
Jesteśmy przygotowani do takich realizacji.


Forma wolno-stojącego punktu sprzedaży

Architektura stoiska sprowadza się do najbardziej niezbędnych elementów, którymi zasadniczo są meble sklepowe. Jako podstawa wyspy, powinny być zaprojektowane ze szczególną dbałością o estetykę oraz ergonomiczność, oraz spełniać zarówno funkcję przechowywania jak i ekspozycji produktów. Ponadto, tworząc stoisko handlowe, same w sobie stają się wizytówką firmy. Meble sklepowe, przeznaczone do tego typu punktów handlowych, są to przede wszystkim gabloty ekspozycyjne, które tworząc obręcz wyspy umożliwiają prezentację towarów z każdej jej strony. Ułatwia to ich przejrzystość oraz odpowiednie podświetlenie półek, które skupia wzrok przechodnia na prezentowanym towarze. Celnie dobrany wzór laminatu mebli sklepowych, a także możliwość dodania podświetlonej plexy z miejscem na logo czy inny znak graficzny, zapewni dopełnienie atrakcyjnej kompozycji.

Równie ważnymi elementami wchodzącymi w skład mebli sklepowych, są lady ekspozycyjne, a także wszystkie funkcjonalne elementy, takie jak stoiska kasowe oraz magazynowa część gablot.

Tego typu stanowisko targowe może mieć charakter zarówno krótko jak i długotrwały. Aby spełniło swoją funkcję- tzn. przyciągnęło jak największą ilość klientów- meble sklepowe w nim użyte powinny być zarówno ciekawą oprawą produktów, jak również trwałymi i funkcjonalnymi sprzętami. To właśnie ciekawy projekt wyspy handlowej może być decydującym czynnikiem determinującym realizacje celu komercyjnego danej firmy.Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz: