Hej! Obecnie wprowadzamy zmiany na stronie traderline.pl które mogą powodować nieprawidłowe działanie strony. Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia napisz na biuro@traderline.pl

Kategorie:Informacje

Aktualności
28.12.2022

EURO BASKET - ergonomiczny i nieprzeciętnie solidny koszyk sklepowy,

Nowoczesny design i wygoda użytkowania spotkały się w naszym nowym produkcie - EURO BASKET

Stoiska i wyspy handlowe

Wraz z nowymi galeriami handlowymi pojawiają się nie tylko zamknięte między witryną a trzema ścianami sklepy sieciowe, lecz również wyspy handlowe - domena handlu drobniejszym asortymentem. Niewielkie rozmiary pozwalają na dogodną lokalizacje w samym sercu pasaży handlowych, wprost „na drodze” potencjalnych klientów. Oczywistym jest, jak sprzyjającą sytuację to stwarza- każdy przechodzący siłą rzeczy zauważa tak ustawione stoisko handlowe, jak również jego asortyment. A jak wiadomo przyciągnięcie uwagi klientów stanowi połowę sukcesu.
wyspy sklepowe

Zdjęcie przedstawia jedną z naszych realizacji wykonaną w 2018r. w Warszawie w Centrum Handlowym Złote Tarasy. Przedmiotem realizacji było wykonanie wyspy - stanowiska obsługi klienta na zlecenie PGE, do której należy marka Lumi.

To nasza kompleksowa realizacja, w której zakresem było:
- opracowanie koncepcji,
- przygotowanie projektu wraz z wizualizacją,
- przygotowanie dokumentacji projektowej niezbędnej przy odbiorach,
- produkcja stoiska wraz z obrandowaniem,
- dostawa i instalacja.


Wyspa w Złotych Tarasach?    Wysokie wymagania najemcy?


          W bagażu doświadczeń dźwigamy również takie realizacje, w których więcej jest pracy nad dokumentacją niż nad samą produkcją. Znajomość materiałów i parametrów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości jest kluczowa. Nawet najbardziej designerski projekt, który nie zapewni wszystkich wymogów technicznych i bezpieczeństwa, nie zostanie odebrany. My potrafimy takie projekty urzeczywistniać.

Posiadamy niezbędną wiedzę.
Jesteśmy przygotowani do takich realizacji.


Projekt wyspy handlowej

Architektura stoiska sprowadza się do najbardziej niezbędnych elementów, którymi zasadniczo są meble sklepowe. Jako podstawa wyspy, powinny być zaprojektowane ze szczególną dbałością o estetykę oraz ergonomiczność, oraz spełniać zarówno funkcję przechowywania jak i ekspozycji produktów. Ponadto, tworząc stoisko handlowe, same w sobie stają się wizytówką firmy. Meble sklepowe, przeznaczone do tego typu punktów handlowych, są to przede wszystkim gabloty ekspozycyjne, które tworząc obręcz wyspy umożliwiają prezentację towarów z każdej jej strony. Ułatwia to ich przejrzystość oraz odpowiednie podświetlenie półek, które skupia wzrok przechodnia na prezentowanym towarze. Celnie dobrany wzór laminatu mebli sklepowych, a także możliwość dodania podświetlonej plexy z miejscem na logo czy inny znak graficzny, zapewni dopełnienie atrakcyjnej kompozycji.

Równie ważnymi elementami wchodzącymi w skład mebli sklepowych, są lady ekspozycyjne, a także wszystkie funkcjonalne elementy, takie jak stoiska kasowe oraz magazynowa część gablot.

Tego typu stanowisko targowe może mieć charakter zarówno krótko jak i długotrwały. Aby spełniło swoją funkcję- tzn. przyciągnęło jak największą ilość klientów- meble sklepowe w nim użyte powinny być zarówno ciekawą oprawą produktów, jak również trwałymi i funkcjonalnymi sprzętami. To właśnie ciekawy projekt wyspy handlowej może być decydującym czynnikiem determinującym realizacje celu komercyjnego danej firmy.Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz:

Opinie Google