Hej! Obecnie wprowadzamy zmiany na stronie traderline.pl które mogą powodować nieprawidłowe działanie strony. Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia napisz na biuro@traderline.pl

Kategorie:Informacje

Aktualności
28.12.2022

EURO BASKET - ergonomiczny i nieprzeciętnie solidny koszyk sklepowy,

Nowoczesny design i wygoda użytkowania spotkały się w naszym nowym produkcie - EURO BASKET

Wyposażenie sklepu obuwniczego

Sklepy obuwnicze są szczególnie często odwiedzane przez Klientów. Jeżeli będziemy mogli pozwolić sobie na chwile obserwacji to od razu zauważymy, że przez taki sklep przewija się każdego dnia całe mnóstwo Klientów. Ale aby wizyta w takim sklepie zakończyła się dla sprzedawcy sukcesem, czyli sprzedażą produktu, Klient musi mieć pewną łatwość i swobodę w poszukiwaniach.
Wyposażenie sklepu obuwniczego
Wyposażenie sklepu obuwniczegoWyposażenie sklepu obuwniczego
Lada do sklepu obiwniczego

Na powyższych zdjęciach prezentujemy jedną z naszych ostatnich realizacji sklepu obuwniczego. Wyposażenie wykonaliśmy dla salonu z obuwiem dziecięcym Mivo Kids w C. H. Blue City w Warszawie. Do wykonania wyposażenia użyliśmy indywidualnie opracowanych rozwiązań. Zależało nam przede wszystkim, aby półki nie miały widocznych mocowań. Jednoczenie mieliśmy zachować swobodę dodawania i zdejmowania półek. Półki nie mogły być zamocowane na stałe. Kolejnym wymogiem naszego klienta była możliwość zastosowania haczyków do ekspozycji skarpetek, plecaków i innych dodatków w miejscu półek. Plecy ekspozycji pozwalają na swobodne montowanie półek i haczyków co oznacza łatwą zmianę ekspozycji przez obsługę sklepu.
Wyposażenie sklepu obuwniczego obejmowało zabudowy naścienne, gondole sklepowe, obuwnicze, ladę sklepową, lustra, szafki i ławkę sklepową.
Do wykonania wyposażenia nasz klient wybrał płytę lakierowaną na ciepły biały półmat. Elementy metalowe są wykonane z nierdzewnej, szczotkowanej stali.
Na potrzeby realizacji wykonaliśmy projekt architektoniczny z wizualizacją. Również wymogi centrum handlowego zakładały przedstawienie projektu do wglądu.


wyposażenie sklepu obuwniczego

Meble sklepowe do salonu obuwniczego

Aby uzyskać pożądany i przede wszystkim efektywny układ w sklepie niezbędne są właściwie dobrane meble do sklepu obuwniczego. Ale to tak naprawdę nie wszystko. Same meble, jakkolwiek bardzo ważne, nie zapewnią pełnego sukcesu. Niezwykle istotne jest także ich ustawienie. Jeżeli otwieracie sklep i chcecie rozpocząć sprzedaż z przysłowiowym „przytupem” to powinniście w pierwszej kolejności zadbać o takie elementy jak aranżacja sklepu obuwniczego. meble na buty - np. panele spacewall. W tym celu dobrze będzie wynająć firmę, która właśnie w tego typu projektach się specjalizuje. Dla osoby postronnej urządzenie sklepu obuwniczego to po prostu zwyczajne rozstawienie regałów. Ale to tylko pozory. W gruncie rzeczy to działanie przede wszystkim przemyślane i kierunkowe. Ma ono na celu ułatwienie nawigacji po sklepie. Krótszy czas dotarcia do interesującego produktu znacznie zwiększa szansę na jego sprzedaż. Ta prosta zasada wbrew pozorom nie jest tak łatwa do zrealizowania. I właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy fachowców. Wykorzystując swoją wiedzę ale także najlepsze materiały będą w stanie urządzić wnętrze sklepu w sposób najlepszy z możliwych. I jednocześnie przyczynią się do znacznego wzrostu sprzedaży.
detale wyposażenia sklepu

Ekspozycja obuwia w sklepie

Wyposażenie sklepu z obuwiem sportowym

Wyposażenie sklepu obuwniczego w Białymstoku

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej partnerskiej marki VIELME pod adresem www.vielme.com, która zaujmuje się całościową realizacją wyposażenia sklepowego oraz przygotowaniem projektów. Realizacje firmy VIELME obejmują także wyposażenie sklepów obuwniczych.

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz:

Opinie Google