Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.

Wyposażenie sklepu obuwniczego

Sklepy obuwnicze są szczególnie często odwiedzane przez Klientów. Jeżeli będziemy mogli pozwolić sobie na chwile obserwacji to od razu zauważymy, że przez taki sklep przewija się każdego dnia całe mnóstwo Klientów. Ale aby wizyta w takim sklepie zakończyła się dla sprzedawcy sukcesem, czyli sprzedażą produktu, Klient musi mieć pewną łatwość i swobodę w poszukiwaniach.
wyposażenie sklepu obuwniczego

Meble sklepowe do salonu obuwniczego

Aby uzyskać pożądany i przede wszystkim efektywny układ w sklepie niezbędne są właściwie dobrane meble do sklepu obuwniczego. Ale to tak naprawdę nie wszystko. Same meble, jakkolwiek bardzo ważne, nie zapewnią pełnego sukcesu. Niezwykle istotne jest także ich ustawienie. Jeżeli otwieracie sklep i chcecie rozpocząć sprzedaż z przysłowiowym „przytupem” to powinniście w pierwszej kolejności zadbać o takie elementy jak aranżacja sklepu obuwniczego. meble na buty - np. panele spacewall. W tym celu dobrze będzie wynająć firmę, która właśnie w tego typu projektach się specjalizuje. Dla osoby postronnej urządzenie sklepu obuwniczego to po prostu zwyczajne rozstawienie regałów. Ale to tylko pozory. W gruncie rzeczy to działanie przede wszystkim przemyślane i kierunkowe. Ma ono na celu ułatwienie nawigacji po sklepie. Krótszy czas dotarcia do interesującego produktu znacznie zwiększa szansę na jego sprzedaż. Ta prosta zasada wbrew pozorom nie jest tak łatwa do zrealizowania. I właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy fachowców. Wykorzystując swoją wiedzę ale także najlepsze materiały będą w stanie urządzić wnętrze sklepu w sposób najlepszy z możliwych. I jednocześnie przyczynią się do znacznego wzrostu sprzedaży.
detale wyposażenia sklepu

Ekspozycja obuwia w sklepie

prezentacja obuwia sportowego

Wyposażenie sklepu obuwniczego w Białymstoku

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej partnerskiej marki VIELME pod adresem www.vielme.com, która zaujmuje się całościową realizacją wyposażenia sklepowego oraz przygotowaniem projektów. Realizacje firmy VIELME obejmują także wyposażenie sklepów obuwniczych.

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz: