Hej! Obecnie wprowadzamy zmiany na stronie traderline.pl które mogą powodować nieprawidłowe działanie strony. Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia napisz na biuro@traderline.pl

Kategorie:Informacje

Aktualności
28.12.2022

EURO BASKET - ergonomiczny i nieprzeciętnie solidny koszyk sklepowy,

Nowoczesny design i wygoda użytkowania spotkały się w naszym nowym produkcie - EURO BASKET

Wyposażenie salonu jubilerskiego

Sklep jubilerski kojarzy się z elegancją, ekskluzywnością, cennym asortymentem. Skojarzenia to pochodzą oczywiście od biżuterii- głównego produktu sprzedawanego u jubilera. Biżuteria będąc rzeczą piękną i wartościową, mającą niewielką wartość użytkową a duża wartość sentymentalną- często jest wybierana jako prezent. Dlatego też jubiler wymaga niezbędnej oprawy, która pasowałaby do specjalnych okazji, oprawy która wskazywałaby wysoką jakość, a także podkreśla piękno produktów. Aranżacja sklepu opiera się na stworzeniu przestrzeni eleganckiej, dającej wrażenie wyrafinowania oraz jakości z wyższej półki. Kolorystyka, oświetlenie, rozwiązania materiałowe, a nade wszystko meble sklepowe powinny wyglądać oraz współgrać tak, aby klimat ten wykreować. Wskazane są tu rozwiązanie stawiające na wysoką dbałość o szczegóły, piękne wykończenie, a jednocześnie nie przytłaczające biżuterii. Ważna jest szlachetność materiałów, ich kolory powinny być stonowane i gustowne, często wykorzystuje się drewno, szkło, kamień.

Wyposażenie salonu jubilerskiego

Ergonomia w parze z estetyką

Wyposażenie sklepowe opiera się na gablotach szklanych i przeszklonych ladach, idealnych meblach do prezentacji towaru tak wartościowego, a przy tym o niewielkich rozmiarach. Obecnie stosowane rozwiązania opierające się na połączeniu ergonomii oraz estetyki, świetnie sprawdzają się w różnych przestrzeniach handlowych- czy to zamkniętych czy też wolno stających jak np. wyspy handlowe. Modułowe rozwiązania składające się z części o różnych rozmiarach, czy też meble robione na wymiar, dają gwarancję funkcjonalności oraz zgranej kompozycji przestrzeni. Najpopularniejsze są meble fornirowane oraz lakierowane. Pierwszy wariant jest bardziej tradycyjny, drugi- nowoczesny, przy czym obie wersje mają właściwą klasę i styl. W połączeniu z detalem aluminiowym, szklanymi płaszczyznami oraz punktowym oświetleniem, stanowią idealne tło dla wszelkiej maści biżuterii. Każdy jej element- od drobnych pierścionków, kolczyków poprzez bransolety, zegarki aż po naszyjniki- znajdzie swoje miejsce w odpowiednio zaprojektowanym wyposażeniu sklepowym.


Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz:

Opinie Google