Hej! Obecnie wprowadzamy zmiany na stronie traderline.pl które mogą powodować nieprawidłowe działanie strony. Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia napisz na biuro@traderline.pl

Kategorie:Informacje

Aktualności
28.12.2022

EURO BASKET - ergonomiczny i nieprzeciętnie solidny koszyk sklepowy,

Nowoczesny design i wygoda użytkowania spotkały się w naszym nowym produkcie - EURO BASKET

Laminat HPL - kluczowy materiał w budowie solidnych mebli sklepowych

HPL jest skrótem od angielskiej nazwy High Pressure Laminate oznaczającej laminat powstający w wyniku działania wysokiego ciśnienia. Jest to tworzywo którego rdzeń stanowią warstwy papieru impregnowanego żywicą fenolową oraz sprasowane pod wysokim ciśnieniem, a także papier dekoracyjny impregnowany żywicą melaminową. Generalnie charakteryzuje się dużą twardością powierzchni, odpornością na procesy chemiczne, biologiczne jak i fizyczne, łatwością obróbki, trwałością oraz ekonomicznością. Jako materiał bezpieczny oraz łatwy do utrzymania w czystości, HPL często znajduje zastosowanie zarówno w szkołach, biurach jak i przestrzeniach handlowych.

Poszukujesz ciekawych materiałów do produkcji mebli?
A może szukasz kompetentnego producenta mebli sklepowych?

         
          W produkcji mebli sklepowych korzystamy szerokiego spektrum rozwiązań materiałowych i konstrukcyjnych. Nasze doświadczenie zdobyte na przestrzeni kilkunastu lat, kreatywni i zaangażowani w projekt pracownicy to klucz w budowaniu przemyślanych sklepów. Wiemy, że przy produkcji mebli sklepowych liczą się detale i komponenty, ale też optymalizacja procesów, która jest środkiem do szybkiego zwrotu Państwa inwestycji.

Nasze realizacje można obejrzeć na terenie całego kraju i zagranicą.


Laminat HPL - struktura

Walory estetyczne

Tworzywo te rozpowszechnione jest pod kilkoma postaciami, które poprzez odmienność formy czy też walory estetyczne mają różne przeznaczenie.

Począwszy od dekoracyjnych płyt elewacyjnych, wypełnień balustrad, poprzez okładziny ścian wewnętrznych, podłóg, pokrycie płyt meblowych, zabudowy zarówno sanitariatów jak i kuchennych czy też łazienkowych, a także przymierzalnie przebieralnie i szafki pracownicze. Ponadto coraz częściej jest używany do wykończenia wnętrz handlowych, w tym wyposażenia sklepowego. Dużym atutem tego materiału jest bogactwo wzorów- od jednolitych, metalicznych, drewnopodobnych do graficznych z nadrukiem cyfrowym.
kolory_projekt_sklepu

Zadzwoń do nas. Dobierzemy optymalne systemy i ciekawe materiały. Nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji:
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl


Opinie Google