Hej! Obecnie wprowadzamy zmiany na stronie traderline.pl które mogą powodować nieprawidłowe działanie strony. Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia napisz na biuro@traderline.pl

Kategorie:Informacje

Aktualności
28.12.2022

EURO BASKET - ergonomiczny i nieprzeciętnie solidny koszyk sklepowy,

Nowoczesny design i wygoda użytkowania spotkały się w naszym nowym produkcie - EURO BASKET

Trendy wystroju sklepu

Ostatnie 25 lat były czasem istnej rewolucji zarówno w handlu, jak również we wszystkich związanych z nim branżach. Jednym z aspektów tych zmian, było pojawienie się ciekawych wnętrz powierzchni handlowych oraz wyższa jakość wyposażenia sklepów.

Jak estetyka wnętrza wpływa na zachowania klienta

Wraz z wprowadzeniem wolnego rynku, wtargnęła do Polski ogromna ilość produktów, onieśmielająca szerokością asortymentu oraz bogactwem kolorów. Lata 90-te były czasem często lekkomyślnej konsumpcji niewybrednego klienta, nie zwracającego uwagi na takie szczegóły jak kolor ścian, dekoracje, czy też meble sklepowe. Lecz po paru latach zdążyliśmy ochłonąć i zaczęliśmy przykładać wagę nie tylko do jakości produktów, ale również miejsca w którym spędzamy czas na zakupach. Coraz częściej pożądana jest wygoda zapewniona przez galerie handlowe, znajdujące się w nich eleganckie butiki czy też łatwo dostępne wyspy handlowe. Niewiele klientów zdaje sobie sprawę jak duży wpływ na ich zachowanie ma estetyka wnętrza w którym się znajdują. Jednakże handlowcy nie są już tak naiwni i przykładają właściwą wagę do każdego elementu ich powierzchni handlowej.


Chcesz otworzyć sklep?
Zastanawiasz się jaki styl wnętrza będzie pozytywnie wpływał na odczucia Twoich klientów?

         
          Jako producent mebli sklepowych, przy każdym projekcie rozpatrujemy aspekt wpływu przestrzeni sklepu na odczucia klienta. Projektując wyposażenie i meble sklepowe dbamy, by aranżacja była zgodna z panującymi trendami, a koncepcja trafiała do grupy docelowej.

Zachęcamy do kontaktu.
Nasz dział projektowy jest do Państwa dyspozycji.
meble w hurtowni kosmetycznej

Beauty Service dystrybutor kosmetyków profesjonalnych. Realizacja: Białystok 2016r.

stanowisko obsługi klienta

Zdjęcia przedstawiają jedną z naszych realizacji wykonaną w 2016r. w Białymstoku. Przedmiotem realizacji było wykonanie mebli sklepowych, w skład których wchodzą stanowiska obsługi klientów, zabudowy przyścienne z półkami i gondola wolnostojąca z szufladami na zapas produktów. Zamówienie wykonane na zlecenie hurtowni kosmetyków profesjonalnych Beauty Service.

Zakres naszej pracy obejmował:
- przygotowanie projektów wykonawczych,
- sporządzenie wizualizacji,
- produkcję, dostawę i instalację mebli i systemów ekspozycyjnych w lokalu inwestora.

W realizacji został wykorzystany system do sklepów odzieżowych SOTI-LINE.

Tylko przemyślany projekt mebli sklepowych sprawi, że klienci będą powracać

Obecnie projektowany jest każdy szczegół - od ogólnej koncepcji tworzącej charakterystyczny klimat, aż do rozmieszczenia wszystkich niezbędnych elementów wyposażenia. Aby wnętrze wywołało impuls zachęcający do odwiedzenia sklepu, ogromnie ważny jest właściwy dobór kolorów, materiałów, oświetlenia a także dekoracji czy nawet muzyki. Efektowność kompleksowo zaprojektowanej przestrzeni jest bez wątpienia wabikiem na klienta, ale bynajmniej nie przesądza jeszcze o zakupie produktu znajdującego się w ofercie danego sklepu. Dopiero odpowiednia ekspozycja towaru, ukazująca oryginalność oraz potwierdzająca jego wysoką jakość, jest czynnikiem mogącym skłonić klienta do zakupu. I tutaj na pierwszy plan wysuwają się meble sklepowe - ich solidność oraz precyzja wykonania podświadomie wpływają na to jak będzie oceniona dana firma. Właściwy projekt mebli sklepowych, odpowiednio dobrany do prezentowanego towaru, pomoże ukazać jego specyfikę oraz atuty. Ułatwiając klientom zapoznanie się z produktem, podnosimy wyniki handlowe firmy, dlatego właśnie wyposażenie sklepu jest inwestycją która się zwraca.
komunikacja w sklepie

 

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz:
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl


Opinie Google