Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.

Gondole sklepowe - dwustronna ekspozycja w sklepie

2019.04.26

Jakie gondole sklepowe wybrać?Gondole sklepowe i inne meble sklepowe zawsze dopasowujemy do asortymentu w sklepie i naszej docelowej grupy klientów. Jeśli zastanowimy się nad tymi dwoma aspektami, łatwiej nam będzie określić najbardziej optymalne wymiary gondol, ich kolorystykę i funkcjonalność.
Z reguły gondole ustawiane na środku sklepu są niższe niż regały przyścienne. Dzięki temu przestrzeń w sklepie pozostaje otwarta, nie ma wrażenia wąskich korytarzy między regałami, a sklep wydaje się być większy. Niskie gondole to dobre wyposażenie sklepowe małych loakli handlowych.
Wielkoppowierzchniowe sklepy mogą sobie pozwolić na wysokie gondole aby zmaksymalizować powierzchnię półek.

Gondole sklepowe Space Wall są najbardziej funkcjonalnym i elastycznym rozwiązaniem. Można na nich prezentować towar na półkach, wieszakach, haczykach, pojemnikach i na wiele jeszcze innych sposobów. To z kolei pozwala na szybką zmianę ekspozycji, dopasowanei jej do nowej kolekcji czy nowości produktowych.

Gondole sklepowe z panelami produkujemy w podstawowych kolorach: biały alaska, biały K101, poiel, czarny, klon i grusza. Jesteśmy otwarci na inne propozycje kolorystyczne, ale podchodzimy do tego typu zapytań indywidualnie.

Wyposażenie sklepów to także gondole sklepoweGondole sklepowe, podobnie jak panele sklepowe, mogą mieć rozstaw wsuwek co 10 lub co 15cm. Rozstaw wsuwek na gondolach nie musi być taki sam jak na panelach. Ekspozycja sklepowa jest ciekwasza gdy rozstaw wsuwek jest inny na ścianch sklepu i w środkowej części sklepu.

Gondole sklepoweWyspa na środek sklepuGondole sklepowe producent

Opracowaliśmy kilka standardowych modeli gondol sklepowych. Jeśli Państwa potrzeby są inne zachęcamy do kontaktu.

 Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz:
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl
Opinie Google