Kategorie:Informacje

Aktualności
21.04.2022

Wieszaki i foldery na ulotki - wygoda i czytelność

Właściwa ekspozycja sprzedawanego produktu w dużej mierze odpowiada za sukces.

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

2019.11.04
Od kilkunastu lat zajmujemy się wyposażaniem sklepów, zarówno produkcją jak i sprzedażą mebli sklepowych. Wśród naszych realizacji możemy wyróżnić takie gdy wkraczamy z naszym projektem i wyposażeniem do całkowicie nowego i świeżego lokalu oraz takie gdzie uzupełniamy istniejące wyposażenie o kolejne elementy. W tym drugim przypadku musimy umiejętnie dopasować się do zastanego wnętrza oraz zaspokoić nowe potrzeby sprzedaży. Projektujemy wtedy indywidualne rozwiązania, dla konkretnego lokalu i klienta.

Po latach prac, postanowiliśmy opracować standardowe modele mebli, o które często pytali nas klienci. nowa linia to meble z uniwersalnymi panelami Spacewall. Na początek pojawiły się typowe gondole dwustronne, zarówno małe jak i większe modele. Mniejsze gondole stały się popularne także jako meble reklamowe, stojaki firmowe do promocji marki.

Meble sklepowe z panelami Spacewall - gondole dwustronne

W dalszej kolejności zajęliśmy się opracowaniem małych stojaków, które nasi klienci ustawiają na ladach. Pozwalają one zagospodarować niewielkie, wolne ale za to bardzo zyskowne przestrzenie. Ekspozycja na ladzie wspiera sprzedaż impulsową, akcje promocyjne oraz komunikację z klientem. Obsługa sklepu może łatwo nawiązać rozmowę z klientem na temat eksponowanych na ladzie produktów. Bardzo często to sam klient zadaje pytania na ich temat. Stąd miejsce na ladzie przeznaczone jest dla najrentowniejszych produktów, hitów sprzedaży lub produktów o kończącym się terminie przydatności.

Stojak promocyjny na ladę do sprzedaży impulsowej

Nasze prace nad kolejnymi modelami systemu trwają nadal. Mamy nadzieję, że już wkrótce zaprezentujemy nowe rozwiązania.

 Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz:
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl
Opinie Google