Hej! Obecnie wprowadzamy zmiany na stronie traderline.pl które mogą powodować nieprawidłowe działanie strony. Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia napisz na biuro@traderline.pl

Kategorie:Informacje

Aktualności
28.12.2022

EURO BASKET - ergonomiczny i nieprzeciętnie solidny koszyk sklepowy,

Nowoczesny design i wygoda użytkowania spotkały się w naszym nowym produkcie - EURO BASKET

Wieszaki i foldery na ulotki - wygoda i czytelność

2022.04.21

Właściwa ekspozycja produktu w dużym stopniu odpowiada za sukces. Prawidłowa prezentacja asortymentu, pozwala nie tylko na podkreślenie jego zalet, ale także pozwala klientowi na dogłębne zapoznanie się ze specyfikacją. W zależności od naszych potrzeb i możliwości możemy przekazać szczegółowe informacje nt. produktu formie stacjonarnej (plakat lub etykieta ze specyfikacją), bądź udostępnienie zainteresowanym ulotek reklamowych, bądź całych folderów. Decydując się na stworzenie ekspozycji z wykorzystaniem paneli Spacewall, zyskujemy możliwość estetycznego, a zarazem dobrze widocznego umiejscowienia charakterystyki poszczególnych produktów z asortymentu firmy.

Szczegółowe przedstawienie produktu za pomocą ramki OWZ Spacewall

Ekspozycje sklepowe pozwalają potencjalnemu klientowi na zapoznanie się z produktem. Możliwość sprawdzenia go zarówno pod kątem wizualnym, jak i użytecznym umożliwia dokonanie świadomego, w pełni kontrolowanego zakupu. Aby jednak uniknąć sytuacji, gdzie klient z powodu braku kompleksowej wiedzy o danej rzeczy rezygnuje z zakupu, warto każdy produkt opatrzyć informacją, na której znajdzie się odpowiednia jego specyfikacja.
Idealnym rozwiązaniem dla wszystkich posiadaczy paneli Spacewall są wieszaki na ulotki. Plastikowe wieszaki na ulotki dostępne są zarówno w formie ramek OWZ, akrylowych kieszeni i pojemników. W przypadku prezentacji dużych reklam i obszernych specyfikacji zdecydowanym faworytem są ramki OWZ Slatwall dostępne w kolorze:

Ramki OWZ mocowane są do paneli Spacewall, za pomocą uchwytów kompatybilnych z systemem. Dodatkowo, decydując się na folder w formie ramki, istnieje możliwość zmiany orientacji jego mocowania.
Wybierając ekspozytor w postaci akrylowej kieszeni, mamy możliwość umieszczenia w niej reklamy lub etykiety o wymiarach 10,5 x 20 cm.

Pojemniki Spacewall na foldery i ulotki

Alternatywą dla ramek i kieszeni na ulotki, są pojemniki na ulotki i foldery. Rozwiązanie to pozwala zarówno na umieszczenie prospektów, jak i wizytówek. Wieszaki na ulotki wykonane są z przezroczystego tworzywa sztucznego, dzięki czemu umieszczone wewnątrz ulotki nie są w żaden sposób przysłaniane. Dostępność wielu rozmiarów, sprawia, że wieszaki na ulotki możemy wykorzystać, dysponując materiałami reklamowymi o różnych formatach, a łatwy sposób montażu pozwala na swobodne konfigurowanie ekspozycji. W ofercie wyróżnić możemy wieszaki na ulotki o rozmiarze:

  • A4 (21x30cm);

  • A5 (16x20cm);

  • A6 (10x30 cm)

  • wizytówkowym.

Plastikowe wieszaki na ulotki to rozwiązanie, które pozwala klientom na zabranie do domu kilku ofert produktów, jakimi jest zainteresowany. Z punktu widzenia sprzedającego, to szansa na uniknięcie zwrotów, dzięki bardziej przemyślanym zakupom. Wieszaki na ulotki przystosowane do systemu Spacewall umożliwiają umieszczenie kilkudziesięciu broszur jednocześnie, przez co ryzyko braku interesującego prospektu zostaje całkowicie wyeliminowane.

Opinie Google