Kategorie:Informacje

Aktualności
06.05.2019

Kosze sklepowe - standard wyposażenia sklepowego

Wybierz swój kolor koszy sklepowych z bogatej palety. Niech Twój sklep będzie wyjątkowy.

W naszej ofercie znajdą Państwo aż 11 kolorów koszy sklepowych

Efektowna ekspozycja towaru - haczyki Slatwall

2017.12.19

Haczyk na system SLATWALL pozwala na efektowną ekspozycję różnorodnych produktów. Szereg niewielkich zawieszek umożliwia zaoszczędzenie miejsca i maksymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni.

System haczyków umożliwia łatwe utrzymanie porządku w sklepie. W przeciwieństwie do ekspozycji towaru opartej na tradycyjnych półkach, szufladach i pudełkach, zawieszki przeciwdziałają przemieszczaniu się opakowań i powstawaniu bałaganu. Oznacza to większą przejrzystość towaru dla klientów, a także oszczędność czasu wynikającą z braku konieczności nieustannego porządkowania produktów. Dzięki temu łatwiej także uniknąć niepotrzebnych strat.

Zalety systemu SLATWALL:
System SLATWALL oparty jest na modułowej konstrukcji. Dzięki temu łatwo może zostać dostosowany zarówno do wymogów dużych, jak i małych sklepów. Łatwa instalacja gwarantuje elastyczność i możliwość wprowadzania szybkich zmian w ekspozycji towaru. Zamontowane haczyki na system SLATWALL mogą w prosty sposób zostać zamienione np. na półki. W zależności od ilości towaru, haczyki można swobodnie dodawać i odejmować.

W ten sposób, gdy przykładowo duża cześć towaru zostanie wyprzedana, można zmniejszyć ilość zamontowanych haczyków i uniknąć efektu pustych ścian. Natomiast w przypadku dostawy, zawsze można ponownie je dodać lub zmniejszyć odstępy już zamontowanych zawieszek. W rezultacie dostępne miejsce zawsze będzie optymalnie zagospodarowane. Ekspozycja bez względu na ilość wystawionego towaru, zawsze będzie wyglądać klarownie i estetycznie. Dzięki temu klienci zawsze będą w stanie w łatwy i przyjazny sposób zapoznać się z ofertą sklepu.

Istotna zaletą haczyków na system SLATWALL jest także mała ilość potrzebnego na instalację miejsca. Moduły mogą być montowane bezpośrednio do ściany. Wraz z hakami i zawieszonym towarem, zajmą mniej miejsca w stosunku do innych systemów ekspozycji.

Haczyk na system SLATWALL – przykłady zastosowań:
Haczyki na SLATWALL doskonale sprawdzają się do mocowania m. in. takich produktów jak tusze do drukarek, kolczyki, wisiorki i inne rodzaje biżuterii, pamiątki, akcesoria do telefonów, mniejszej wielkości narzędzia lub sprzęt elektroniczny, kable, opakowania ze śrubami lub nakrętkami. Są zgodne z opakowaniami z eurozawieszką.

Stalowe wykonanie haczyków gwarantuje odporność na wyginanie i inne mechaniczne uszkodzenia. Ochronna warstwa cynku przeciwdziała korozji, tym samym znacznie wydłużając żywot zawieszek. Haczyki w zależności do potrzeb są dostępne w rozmiarach 5, 10, 15, 20, 25 i 30 cm długości.

  

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz:
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl