Kategorie:Informacje

Aktualności
06.05.2019

Kosze sklepowe - standard wyposażenia sklepowego

Wybierz swój kolor koszy sklepowych z bogatej palety. Niech Twój sklep będzie wyjątkowy.

W naszej ofercie znajdą Państwo aż 11 kolorów koszy sklepowych

Slatwall - półka owalna z listwą cenową

2017.12.19

Półka owalna z listwą cenową jest przeznaczona do montażu w obrębie systemu SLATWALL. Zapewnia należytą ekspozycję towaru w sklepach obuwniczych oraz sportowych.

Wykorzystanie półek umożliwia stworzenie bardzo przejrzystego układu prezentacji butów. Uporządkowanie przestrzeni sprzedażowej ma bardzo korzystny wpływ na przebieg procesów organizacyjnych w sklepie. Znacznie ułatwia bieżąca kontrolowanie i uzupełnianie asortymentu. Dzięki półkom zmiany w ofercie są możliwe do wprowadzenia niemal natychmiast.

Kolejną zaletą półek instalowanych w systemie SLATWALL, jest łatwy dostęp do eksponowanych produktów, jaki układ ten zapewnia klientom. W rezultacie mogą oni łatwiej i szybciej zapoznać się z ofertą sklepu i znaleźć odpowiednie dla siebie obuwie.

Listwa cenowa do półki sklepowej daje możliwość bardzo precyzyjnego przypisania ceny do danego modelu obuwia, który nie będzie budził żadnych wątpliwości. Zmiana ceny butów, a także dodanie informacji o zniżkach i promocjach, mogą zostać zrobione "od ręki". Jest to znacznie wygodniejsza metoda niż gdy trzeba osobno zmieniać cenę na każdym pudełku z butami.

Dodatkowo dzięki stosowaniu półek do systemu SLATWALL, praktycznie znika problem związany z niedbałym odkładaniem towaru na niewłaściwe miejsce przez klientów. Nawet w przypadku pomyłki, pracownik obsługi jest w stanie szybko ją zlokalizować. Inaczej bywa w przypadku przechowywania butów w pudełkach i na półkach, gdzie wprowadzony chaos bywa trudny do wykrycia, przez co może utrudniać zakupy innym klientom.

System SLATWALL opiera się o panele sklepowe, które można łączyć ze sobą modułowo. Często pokrywają one dużą część ściany, do której są przykręcane. W obrębie paneli można instalować dodatkowe miejsce na oświetlenie i inne elementy. Wzdłuż paneli wykonane są frezowane wgłębienia, które pełnią funkcję specjalnych szyn. W ich miejsce montowane są półki sklepowe(np. półki owalne), które dostarczają miejsce służące do wyłożenia towaru. Warto dodać, że wzdłuż każdej z szyn możliwe jest montowanie dowolnej (w granicach dostępnego miejsca) ilości półek. Gdy towaru jest dużo, można ustawić je gęściej. Natomiast gdy jest go mniej, można cześć półek zdemontować i w ten sposób zneutralizować efekt pustej i niezagospodarowanej przestrzeni.

System SLATWALL pozwala zaoszczędzić cenne miejsce w mniejszych sklepach. Jednak jest przynajmniej tak samo popularny w sklepach o dużej, a nawet bardzo dużej powierzchni.

Półki mają owalny kształt, który doskonale nadaje się do eksponowania obuwia. Są wykonane z wytrzymałej, przeźroczystej pleksi.

 

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz:
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl