Kategorie:

Informacje

Aktualności
19.12.2017

Slatwall - półka owalna z listwą cenową

Owalny kształt półki doskonale nadaje się do ekspozycji obuwia męskiego, damskiego oraz sportowego.

Slatwall - półka owalna z listwą cenową

2017.12.19

Półka owalna z listwą cenową jest przeznaczona do montażu w obrębie systemu SLATWALL. Zapewnia należytą ekspozycję towaru w sklepach obuwniczych oraz sportowych.

Wykorzystanie półek umożliwia stworzenie bardzo przejrzystego układu prezentacji butów. Uporządkowanie przestrzeni sprzedażowej ma bardzo korzystny wpływ na przebieg procesów organizacyjnych w sklepie. Znacznie ułatwia bieżąca kontrolowanie i uzupełnianie asortymentu. Dzięki półkom zmiany w ofercie są możliwe do wprowadzenia niemal natychmiast.

Kolejną zaletą półek instalowanych w systemie SLATWALL, jest łatwy dostęp do eksponowanych produktów, jaki układ ten zapewnia klientom. W rezultacie mogą oni łatwiej i szybciej zapoznać się z ofertą sklepu i znaleźć odpowiednie dla siebie obuwie.

Listwa cenowa daje możliwość bardzo precyzyjnego przypisania ceny do danego modelu obuwia, który nie będzie budził żadnych wątpliwości. Zmiana ceny butów, a także dodanie informacji o zniżkach i promocjach, mogą zostać zrobione "od ręki". Jest to znacznie wygodniejsza metoda niż gdy trzeba osobno zmieniać cenę na każdym pudełku z butami.

Dodatkowo dzięki stosowaniu półek do systemu SLATWALL, praktycznie znika problem związany z niedbałym odkładaniem towaru na niewłaściwe miejsce przez klientów. Nawet w przypadku pomyłki, pracownik obsługi jest w stanie szybko ją zlokalizować. Inaczej bywa w przypadku przechowywania butów w pudełkach i na półkach, gdzie wprowadzony chaos bywa trudny do wykrycia, przez co może utrudniać zakupy innym klientom.

System SLATWALL jest oparty na panelach, które można łączyć ze sobą modułowo. Często pokrywają one dużą część ściany, do której są przykręcane. W obrębie paneli można instalować dodatkowe miejsce na oświetlenie i inne elementy. Wzdłuż paneli wykonane są frezowane wgłębienia, które pełnią funkcję specjalnych szyn. W ich miejsce montowane są półki (np. półki owalne), które dostarczają miejsce służące do wyłożenia towaru. Warto dodać, że wzdłuż każdej z szyn możliwe jest montowanie dowolnej (w granicach dostępnego miejsca) ilości półek. Gdy towaru jest dużo, można ustawić je gęściej. Natomiast gdy jest go mniej, można cześć półek zdemontować i w ten sposób zneutralizować efekt pustej i niezagospodarowanej przestrzeni.

System SLATWALL pozwala zaoszczędzić cenne miejsce w mniejszych sklepach. Jednak jest przynajmniej tak samo popularny w sklepach o dużej, a nawet bardzo dużej powierzchni.

Półki mają owalny kształt, który doskonale nadaje się do eksponowania obuwia. Są wykonane z wytrzymałej, przeźroczystej pleksi.

 

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz:
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl