Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.

Wieszaki na foldery i ulotki do paneli sklepowych

2019.04.02

Rosnąca popularność systemu Space Wall sprawia, że można go spotkać już nie tylko w sklepach. Coraz częściej wykonuje się z paneli ekspozycje targowe, ekspozycje na salach sprzedaży różnych salonów, recepcjach, holach firmowych, itd. 

Wieszaki i uchwyty na ulotki do paneli sklepowych

Dzieje się tak dlatego, że same panele zajmują bardzo niewiele miejsca więc łatwo je wkomponować w różne przestrzenie. Nawet niewielki fragment ściany można zagospodarować systemem Space Wall tworząc dodatkową przestrzeń ekspozycyjną. 
Ekspozycje produktowe wyglądają nieco inaczej niż ekspozycje sklepowe. Ilość produktów jest stosunkowo niewielka, zazwyczaj prezentowane są pojedynczo. Natomiast bardzo ważnym elementem takiej ekspozycji są foldery, ulotki czy inne informacje produktowe. W związku z tym coraz większy udział w naszej ofercie stanowią wieszaki i uchwyty na foldery i ulotki. 
Naszym najnowszym produktem jest wieszak na ulotki formatu A4. Posiada on uchwyt mocujący do paneli sklepowych. Po jego zdemontowaniu wieszak można także przykręcić bezpośrednio od ściany lub postawić na ladzie. Dostępna jest także mniejsza wersja wieszaka w formacie A5.
Wieszaki na ulotki stosowane na ekspozycji produktowej pomagają w przekazaniu informacji na temat produktów danej firmy. Jeśli handlowcy są aktualnie niedostępni klient może sam zapoznać się z informacjami i nie odejdzie z pustymi rękoma. Ulotki i foldery są skuteczne w marketingu dlatego, że pozostają z klientem na dłużej. Może on do nich wrócić w wolnej chwili lub zachować na dłużej. Z tego powodu foldery i ulotki powinny być umieszczone w dobrze widocznym miejscu, nigdy nie powinno ich zabraknąć.

Ekspozycja produktowa z systemu Space Wall


Dzięki systemowi paneli sklepowych każda firma może stworzyć ekspozycję produktową w swojej siedzibie lub na ekspozycji targowej. Panele są bardzo łatwe w montażu, można je dociąć na dowolny wymiar a mnogość akcesorii pozwala wyeksponować każdy rodzaj towaru.
Wykonujemy dla naszych klientów dowolne zabudowy lub stojaki aby mogli zagospodarować dowolną przestrzeń swojej sali sprzedaży.
Wieszaki na foldery są ważnym elementem ekspozycji produktowej dlatego dbamy o to by nasi klienci mieli bogaty wybór wieszaków, uchwytów, ramek informacyjnych i wielu innych sposobów prezentacji informacji produktowej.

Uchwyt informacyjny na ekspozycję sklepowąRamka OWZ na panele sklepoweWieszak na ulotki Space WallUchwyt informacyjny na ekspozycję produktową


 Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz:
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl