Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.

Haczyki na perforację to popularny dodatek na regały sklepowe

2019.04.26

Regały sklepowe to także haczyki na perforację.


Ogromną rolę w tworzeniu ekspozycji na regałach sklepowych odgrywają haczyki i wieszaki mocowane w perforowanych plecach. Dają one nieograniczone możliwości prezentacji drobnych produktów, o nietypowych kształtach. Wiele produktów pakowanych jest w blistry z otworem na zawieszki co pozwala zastosować haczyki. Dzięki nim produkt wisi frontem do klienta a przestrzeń ekspozycji jest optymalnie wykorzystana.
Haczyki na perforację do regałów sklepowychAktualne trendy skłaniają właścicieli sklepów do tworzenia personalizowanej ekspozycji sklepowej. Każdy produkt musi być  zaprezentowany indywidualnie tak by został zauważony w bogatej ofercie sklepu.
Dlatego tak przydatne są haczyki sklepowe. Mają one bardzo różnorodne zastosowanie. Można je spotkać jako wyposażenie sklepów przemysłowych, wyposażenie sklepów sportowych, akcesoria do sklepów spożywczych. Bardzo często są też stosowane jako element stojaków reklamowych.
Haczyki na perforację mogą mieć różne typy zamocowań: na europerforację (rozstaw co 50mm), rozstaw co 20mm, z zamknięciem lub bez.
Występują dwie wersje haczyków sklepowych: pojedyncze haczyki na perforację i podwójne haczyki na perforację. W obu tych grupach mamy dostępne haczyki o długościach od 10 do 30cm. Na zamówienie możemy także wykonać inne długości. 
Haczyki na perforację występują także w opcji z wysięgnikiem na etykietę cenową. Jest to bardzo popularne rozwiązanie, które pozwala przejrzyście prezentować cenę produktu bez konieczności metkowania wszystkich opakowań.
Ponieważ zaoptarujemy  naszych klientów  w regały sklpeowe, więc oczwistym stało się, że musimy oferowac także haczyki na perforację. Nasze stany obejmują różne rodzaje i długości haczyków.
Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Chętnie odpowiemy na wszelki pytania.

Haczyki na regały sklepowe
 Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz:
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl