Slatwall 200x90 drewnopodobny Buk wsuwki co 15cm

UWAGA!
Panele pochodzą z KOŃCÓWEK magazynowych. Mogą posiadać zadrapania lub drobne ubytki.

Więcej szczegółów

Poprzednia cena:192,50 zł

Cena brutto: 134,75 zł

Cena netto:109,55 zł

Rabat:-30%


Odbiór osobisty GRATIS

6 w magazynie

Dostępny w magazynie

Potrzebujesz więcej niż mamy w magazynie? To nie problem!

Napisz lub zadzwoń:

- +

rating Brak opinii
dodaj do porównania usuń z porównania

Dodaj do listy życzeń

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

Slatwall 200x90 drewnopodobny Buk wsuwki co 15cm

Slatwall 200x90 drewnopodobny Buk wsuwki co 15cm

UWAGA!
Panele pochodzą z KOŃCÓWEK magazynowych. Mogą posiadać zadrapania lub drobne ubytki.

Odbiorca: :

* Pola wymagane

  lub  Anuluj

Opis:
Panel Slatwall o wymiarze: 200cm szerokości oraz 90cm wysokości. W kolorze Buk o symbolu D381SE ze wzornika Kronopolu. Panel jest wykonany z płyty MDF o grubości 18mm, obustronnie laminowany o drewnopodobnej strukturze powierzchni z wsuwkami aluminiowymi typu L (w komplecie), oddalonymi od siebie (w osiach) co 15cm. W panelu o wysokości 90cm jest 5 frezów, które wypełnia się aluminiowymi wsuwkami. Spacewall na górze i na dole posiada półfrezy umożliwiające łączenie modułów ze sobą za pomocą wsuwek, dzięki temu łączenie od frontu jest niewidoczne.

Do łączenia paneli stosujemy standardową wsuwkę taką samą jak pozostałe, którą wykorzystuje się do zawieszania towarów. Natomiast pionowe łączenie między panelami wypełnia się łącznikiem aluminiowym w kształcie litery "T". Wsuwki, łączniki i listwy krawędziowe do zakupienia osobno na innych naszych aukcjach.

Zastosowanie:
Panele doskonale nadają się do prezentacji towarów w sklepach różnych branż.

Opcje wykonania:
Panele wykonujemy w czterech standardowych wymiarach: o szerokości 80cm, 100cm, 120cm i 200cm. W wysokości 90cm z rozstawem wsuwek co 10 i co 15cm (mierzone w osiach).
W standardzie występują wsuwki aluminiowe (z surowego aluminium) typu L i T oraz typu L wykonane z tworzywa sztucznego w 4 kolorach: szara, czarna, biała lub kremowa. Wsuwka typu L jest niesymetryczna natomiast wsuwka typu T jest symetryczna, a jej wystające brzegi obejmują krawędzie frezów jednocześnie zasłaniając je. Wsuwki typu T wyglądają masywniej.
Panele w standardzie nie mają wykończonych krawędzi. Do wykońzcenia krawędzi dedykowany jest profil aluminiowy, stosowany zazwyczaj na boczne krawędzie. Krawędzie mogą również pozostać niewykończone. Dotyczy to m.in. krawędzi, których po zamocowaniu panelu na ścianie nie będzie widać, np. przy mocowaniu we wnękach. Jeśli na krawędzi górnej lub dolnej zostaną ścięte półfrezy, wówczas tracimy możliwość dołączania (w sposób niewidoczny) kolejnych modułów.
W podstawowej kolekcji znajduje się 6 kolorów ze wzornika Kronopol: biały K101PE, popiel U112PE, czarny U190PE, grusza polna D9300PE, klon D375SM, olcha D9310SE, machoń togo D466SE, makkasar D2446SM, grafit U3114PE, biały Alaska U8681SM. Symbol PE – oznacza płytę o strukturze perlistej, SE – o strukturze drewna, SM – płyta o strukturze gładkiej.
W ofercie posiadamy również systemy zamocowań paneli do ścian murowanych jak i kartonowo- gipsowych.

 

Dekor płytyBuk D381SE
Grubość płyty18mm
Obustronnie laminowanytak
Rodzaj płytyMDF
Rozstaw wsuwek (w osiach)co 15cm
StrukturaSE (struktura jesionu)
Waga (z wsuwkami)25,5kg
Wsuwkaaluminiowa, typ L
Wymiary200x90cm (szer. x wys.)
WzornikKronopol

Reviews

Click here to leave a review

Reviews

Click here to leave a review