Hej! Obecnie wprowadzamy zmiany na stronie traderline.pl które mogą powodować nieprawidłowe działanie strony. Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia napisz na biuro@traderline.pl

Regały sklepowe 

Kategorie:Informacje

Aktualności
28.12.2022

EURO BASKET - ergonomiczny i nieprzeciętnie solidny koszyk sklepowy,

Nowoczesny design i wygoda użytkowania spotkały się w naszym nowym produkcie - EURO BASKET
Regały sklepowe

Regały sklepowe do sklepów spożywczych i przemysłowych.

Sprawdzone regały sklepowe marki Tegometall to wysoka jakość i trwałość gwarantująca długoletnie, bezawaryjne użytkowanie.

Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie.
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

Regały sklepowe do sklepów spożywczych i przemysłowych.

Sprawdzone regały sklepowe marki Tegometall to wysoka jakość i trwałość gwarantująca długoletnie, bezawaryjne użytkowanie.

Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie.
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl
Więcej

Podkategorie     Najczęściej spotykane obecnie wyposażenie sklepów to regały sklepowe. Korzystają z nich przede wszystkim sklepy spożywcze, przemysłowe i wiele innych branż. Istnieje wiele sposobów modyfikacji regałów w sposób pozwalający dopasować ich wygląd do szerokiej gamy asortymentu. Spotykamy je więc w sklepach z art. dziecięcymi, księgarniach, marketach, hurtowniach, sklepach sportowych, monopolowych i innych.

Regały sklepowe metalowe posiadają szereg zalet:

  • najwyższy udźwig półek i nośność konstrukcji,
  • trwały materiał zapewniający długoletnie użytkowanie,
  • łatwy sposób montażu i przebudowy regałów przez pracownika sklepu,
  • bardzo szeroki wybór dodatków pozwalający dopasować funkcjonalność regałów do każdego rodzaju produktów.


     Regały sklepowe są sprzedawane w elementach, które bardzo łatwo zmontować a koszt przesyłki jest dzięki temu zoptymalizowany.
Podstawowym elementem konstrukcji są nogi z perforacją, na których zawieszane są plecy, półki i inne elementy regału. Nogi występują w różnych przekrojach i długościach. Najwyższe nogi mają 240cm długości.
Półki regałów sklepowych opierają się na zaczepach dobranych z uwzględnieniem obciążenia. Półki metalowe posiadają wzmocnienia, dzięki czemu nie uginają się pod ciężarem produktów.

     Sprzedawane przez nas regały sklepowe wyróżniają się największym udźwigiem i solidnym wykonaniem


     Ze względu na zastosowanie regały sklepowe można podzielić na:

     Moduły regałów sklepowych mogą mieć różne wysokości i szerokości a półki mogą mieć różne głębokości. Standardowa kolorystyka obejmuje sześć kolorów. 

     Zasady budowy regałów sklepowych i ich dopasowania do wnętrza sklepowego podlegają zmianom w miarę jak lepiej poznajemy zachowania konsumenckie i w związku ze zmianami tych zachowań. Mając na uwadze maksymalne zadowolenie naszego klienta z podjętej inwestycji w regały sklepowe, świadczymy usługi doradztwa i projektowania wnętrz sklepowych. Dzielimy się naszą wiedzą z zakresu marchendisingu i optymalizacji materiałowej. Zapewniamy szybki proces ofertowania i realizacji. Nasz dział handlowy jest zawsze dostępny i otwarty na zapytania. Podejmujemy się zarówno standardowych jak i nietypowych realizacji.

Regały sklepowe producent

     TRL Trader Line to oficjalny dystrybutor regałów metalowych uznanego niemieckiego producenta marki TEGOMETALL. System TEGO to solidna, bezpieczna, stalowa konstrukcja, szeroki wybór akcesoriów i systemów ekspozycji towaru. Regał sklepowy TEGO posiada perforowane nogi oraz różnego rodzaju półki sklepowe, kosze, plecy perforowane z europerforacją, belki, haczyki i inne. Katalog regałów sklepowych. Powyższe zalety sprawiły, że podjęliśmy się dystrybucji produktów właśnie tego docenianego producenta. Tegometall to sprawdzony, doświadczony producent regałów sklepowych.
 
     Regały sklepowe metalowe używa się także jako regały magazynowe albo wyposażenie sklepów przemysłowych, wyposażenie sklepu spożywczego, wyposażenie marketów budowlanych.
Regał sklepowy TEGO to gwarancja długoletniego użytkowania, maksymalnej nośności i funkcjonalności.

     Poniżej prezentujemy kilka zdjęć realizacji wyposażenia sklepowego przy wykorzystaniu metalowych regałów sklepowych

Regały sklepoweRegały sklepowe producentRegały sklepowe metalowe

 

Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie.
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

Opinie Google