Zawieszki i haczyki Spacewall 

Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.
Zawieszki i haczyki Spacewall

Wieszaki i uchwyty na Slatwall do sklepów odzieżowych i wielu innych

Centrum wsparcia Klienta:

Wieszaki i uchwyty na Slatwall do sklepów odzieżowych i wielu innych

Centrum wsparcia Klienta:

Więcej
Jest 47 produktów.

Wieszaki i haczyki Spacewall na panele sklepowe


Wieszaki i różnego rodzaju uchwyty na panele sklepowe Spacewall obejmują grupę bardzo zróżnicowanych elementów do ekspozycji produktowej. Same akcesoria nazywamy systemem Slatwall ale pasują one do paneli Spacewall.
Zawieszki są wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego.

Wieszaki na bieliznę na panel SpacewallWieszaki Spacewall n aczapkiWieszaki na spacewall do sklepu odzieżowego
 
Część wieszaków Slatwall jest przeznaczona głównie do ekspozycji odzieży, ale nasi klienci wykorzystują je w wielu innych branżach. Typowe wieszaki odzieżowe na Spacewall to wieszak ramowy, tzw. przeglądarka, na której odzież wisi bokiem do klienta. Klient może swobodnie przeglądać odzież na drążku. Innym popularnym wieszakiem sklepowym jest tzw. bagnet czyli wieszak prosty. Prezentuje on odzież frontem do klienta. Wieszak prosty występuje też w wersji pochyłej z kulkami zapobiegającymi zsuwaniu się wieszaków. Oba te wieszaki i inne im podobne są matalowe z chromowaną powłoką. Jest to bardzo estetyczne wykończenie, które dodatkowo jest trwałe.

Uchwyty i kosze na panel Spacewall


Wśród wieszaków na panele sklepowe znajdują się także pojemniki, druciane kosze Slatwall szczególnie przydatne do ekspozycji nietypowych produktów, których nie da się wyeksponowac na półce czy haczyku.
Zawieszki z pleksi na Spacewall mają kształt dedykowany do konkretnych produktów, takich jak biżuteria, zegarki, czapki, piłki czy okulary. 
Uzupełnieniem oferty zawieszek są lustra sklepowe. Dzięki nim ekspozycja na panelach Spacewall jest bardziej urozmaicona.

Haczyki na panel Spacewall

Wyposażenie sklepu odzieżowego, wyposażenie sklepu obuwniczego, jubilerskiego czy elektronicznego wymaga zastosowania także wieszaków na drobne produkty. Zastosowanie zawieszek na panel sklepowy pozwala uporządkować ekspozycję, posegregować towar cenowo lub tematycznie. 

Haczyki na panel sklepowy  Haczyki sklepowe  Haczyki spacewall

Haczyki na panel Spacewall można dowolnie dodawać do paneli i zdejmować gdy nie są już potrzebne. Zawieszki występują w wielu opcjach więc łatwo dopasować je do różnorodnego asortymentu. Zawieszki Slatwall (pasujące do paneli Spacewall) mają od 5 do 30cm długości. Występują w wersji pojedynczej lub podwójnej. Na haczykach podwójnych produkty wiszą równo, nie chwieją się. Zawieszki sklepowe mogą mieć różne powłoki: chrom, ocynk lub farba proszkowa w kolorze (biały, szary, czarny). 

Zawieszki na Spacewall z etykietą cenową


Haczyki sklepowe z cenówką posiadają wysięgnik, na którym można umieścić etykietkę cenową. Dzięki temu można wyraźnie oznaczyć wszystkie produkty na haczyku. 

Haczyk spacewall z etykietą cenowąHaczyk Spacewall z cenówką

Do naszej oferty wprowadziliśmy haczyki Spacewall białe, szare i czarne. Można je dopasować kolorystycznie do całej ekspozycji. Nie rzucają się w oczy tak bardzo jak chromowane lub ocynkowane. 

Haczyki i zawieszki to akcesoria sklepowe, które występują w każdym systemie ekspozycji sklepowej. Posiada je:
system ekspozycji odzieży Soti-Line,
- panele sklepowe Spacewall,
kraty sklepowe.

Spacewall do sztuczej biżuterii

System Spacewall świetnie sprawdza się jako wyposażenie sklepów ze sztuczną biżuterią. Niski koszt wykonania ekspozycji współgra ze sprzedażą towarów w niskiej cenie. Podstawowym elementem systemu Slatwall używanym w sklepach tej branży jest pojedynczy haczyk SlatwallMożna na nim zawiesić towar w blistrach. Na  jednym haczyku zmieści się kilka takich samych modeli lub kilka różnych.  

Haczyk sklepowy na biżuterięSlatwall na biżuterięEkspozycjka torebek w sklepie


Kolejnym wieszakiem do ekspozycji biżuterii jest podłużna belka na bransoletki. Wieszak jest wykonany z bezbarwnego tworzywa. 

Na panelach Spacewall z biżuterią bardzo przydatne są lustra Slatwall. Pomagają one szybko przymierzyć towar i jednocześnie urozmaicają ekspozycję. 

Nasi klienci zajmujący się sprzedażą biżuterii często decydują się także na zakup półeczek, na których mogą prezentować małe wieczorowe torebki. W takim wypadku proponujemy im półki szklane sklepowe 40x20cm lub 90x20cm. 

Do ekspozycji różnego rodzaju innych dodatków takich jak apaszki, paski itp. proponujemy wieszaki ramowe i wieszaki proste. W naszej ofercie znajdą Państwo także inne produkty przydatne w budowie sklepu z biżuterią. 

Jesteśmy producentem mebli, wykonujemy lady sklepowe i zabudowy na zamówienie. Wyposażamy sklepy jubilerskie i budujemy wyspy jubilerskie do galerii handlowych.  Zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy fachowa pomoc projektanta, handlowców i monterów. Oferujemy projekt, wizualizację, transport, montaż serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Ekspozycja sztucznej biżuteriiMeble do sklepu z biżuterią

Wyposażenie sklepu z biżuteriąSlatwall na biżuterię

Centrum wsparcia Klienta:

Opinie Google