Hej! Obecnie wprowadzamy zmiany na stronie traderline.pl które mogą powodować nieprawidłowe działanie strony. Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia napisz na biuro@traderline.pl

Systemy sklepowe 

Kategorie:Informacje

Aktualności
28.12.2022

EURO BASKET - ergonomiczny i nieprzeciętnie solidny koszyk sklepowy,

Nowoczesny design i wygoda użytkowania spotkały się w naszym nowym produkcie - EURO BASKET
Systemy sklepowe

Wyposażenie sklepów w wielu odsłonach

Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie.

T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

Wyposażenie sklepów w wielu odsłonach

Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie.

T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

Więcej

Podkategorie

Wyposażenie sklepów do każdej branży:


PANELE SKLEPOWE
 Spacewall- najlepszy system ekspozycji sklepowej w kategorii wyposażenie sklepu odzieżowego i innych branż. System paneli sklepowych Spacewall ma bardzo bogatą ofertę akcesorii Slatwall obejmującą półki sklepowe, wieszaki na ubrania, kosze sklepowe, haczyki i zawieszki na produkty w blistrach. Z paneli sklepowych można tworzyć dowolne zabudowy sklepowe naścienne i wolnostojące typu gondola. Podstawą systemu są panele MDF z poziomymi wsuwkami.

MEBLE DO SKLEPU ODZIEŻOWEGO Soti-Line- system sklepowy, wyposażenie sklepu odzieżowego. Jego podstawą są naścienne profile z perforacją. Podstawowymi dodatkami są półki szklane i drewniane oraz wieszaki na odzież i drążki na ubrania. System Soti Line daje możliwość budowy regałów sklepowych z półkami oraz stojaków odzieżowych. Dużą zaletą tego systemu jest możliwość łatwej regulacji poziomu półek i wieszaków oraz zmiany aranżacji ekspozycji sklepowej.

SYSTEM SKLEPOWY NERO-LINE - obejmuje nogi przyścienne z perforacją, półki szklane i drewniane na buty i dodatki oraz wieszaki na odzież. W podstawowej wersji system ma czarną kolorystykę co sprawia, że ma lekko industrialny, nowoczesny wygląd, pasuje do wystroju sklepów z odzieżą męską, jako wyposażenie sklepów odzieżowych, sportowych i obuwniczych.

Wyposażenie sklepu odzieżowegoSystemy sklepoweWyposażenie sklepu odzieżowego

STOJAKI SKLEPOWE PERFO-LINE - są wykonane ze stalowych elementów, z których można zbudować wieszaki sklepowe i stojaki naścienne, przyścienne i wolnostojące gondole sklepowe. Jako producent mebli sklepowych często używamy go do budowy stojaków reklamowych lub ekspozytorów, np. w połączeniu z panelami Spacewall. Wieszaki PERFO-LINE są solidne i niedrogie.

EKSKLUZYWNE WYPOSAŻENIE SKLEPU ODZIEŻOWEGO LUSO-LINE - aluminiowe cienkie profile mocowane bezpośrednio do ściany. Perfekcyjnie wykonane akcesoria (haki, wieszaki, wsporniki półek) wykonane ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Idealnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami sklepowymi. Polecany dodatek to biała lada sklepowa i manekin w połysku.

KRATY SKLEPOWE - jako uzupełnienie ekspozycji sklepowej lub podstawowy system wyposażenia sklepu. Kraty są bardzo tradycyjnym i często spotykanym elementem wystroju sklepu. Występują w różnych wymiarach i wykończeniach. Pasuje do nich wiele haczyków, zawieszek, półek drucianych. Używa się ich głównie w miejscach ekspozycji niewielkich produktów. Z kraty korzysta niejeden sklep wędkarski, sklep przemysłowy, market budowlany, drobne punkty handlowe.

ODZIEŻOWE WIESZAKI NAŚCIENNE -  jako uzupełnienie wyposażenia sklepowego. Wieszaki mocowane bezpośrednio do ściany pozwalają wykorzystać każdą wolną przestrzeń na sali sprzedaży.

WIESZAKI RUROWO-KULOWE - wykonane są z kilku podstawowych elkementów. Są to rurki chromowane, złączki i uchwyty, wsporniki półek i końcówki mocujące. Przy ich pomocy wykonać można różnorodne wieszaki sklepowe, regały odzieżowe, przymierzalnie sklepowe z kotarami, półki, transportery odzieżowe, gondole sklepowe itp. System ten stał się popularny wiele lat temu i do tej pory klienci są nim zainteresowani. Główne czynniki tak dużej popularności to atrakcyjna cena, estetyczny wygląd, łatwy montaż. 

     Systemy sklepowe stanowią wyposażenie sklepowe same w sobie, ale również mogą być wbudowane w inne meble, dzięki czemu zostanie im nadany indywidualny charakter.

Poniżej prezentujemy zdjęcia zrealizowanych wnętrz sklepowych z wykorzystaniem systemów sklepowych z naszej oferty:

Systemowe meble sklepoweWyposażenie sklepu obuwniczegoSystemy sklepowe


     Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sklepowego. Oferujemy popularne i sprawdzone systemy ekspozycji sklepowej, półki sklepowewieszaki do sklepu odzieżowego, przymierzalnie, kotary sklepowe, lustra sklepowe.
Jesteśmy również producentem wyposażenia sklepowego. Wiele produktów z naszej oferty możemy wykonać na indywidualne zamówienie, w niestandardowym wymiarze i kolorze.
Zachęcamy do składania zapytań. Nasz dział handlowy przygotuje propozycję z wyceną i wyceni koszty dostawy.

     Jako producent wyposażenia sklepowego i dystrybutor systemów ekspozycji sklepowej oferujemy swoim klientom fachowe doradztwo, pomiar, transport lub wysyłkę kurierem oraz montaż. Mieścimy się w Białymstoku ale działamy na terenie całego kraju.

Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie.
Opinie Google