Panele sklepowe Space wall 

Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.
Panele sklepowe Space wall

Panele sklepowe SPACE WALL to najpopularniejsze wyposażenie sklepowe.

Centrum wsparcia Klienta:

Panele sklepowe SPACE WALL to najpopularniejsze wyposażenie sklepowe.

Centrum wsparcia Klienta:

Więcej
Jest 27 produktów.

Space wall dla każdego asortymentu.


Cały świat docenił zalety tego systemu i można go spotkać w niezliczonej ilości lokali handlowych. Śmiało można powiedzieć, że panele sklepowe mają najbogatszą ofertę dodatków i akcesoriów.

SpacewallPanele sklepowe SpacewallSpacewall
Podstawą systemu są płyty MDF laminowane w kilku kolorach. Nasze panele wykonane są z płyty MDF marki Kronopol. Standardowe kolory paneli Space wall to: biały, śnieżnobiały, popiel, czarny, grafit oraz kolory drewnopodobne klon, grusza i dąb. Inne kolory paneli na zapytanie.


Spacewall AlaskaSpacewall białySpacewall czarnySpacewall drewno

Spacewall grafitSpacewall GruszaSpacewall KlonSpacewall szary


Panele Space wall występują z dwoma rozstawami wsuwek co 10 lub co 15cm.
Decyzję o tym jaki rozstaw wsuwek wybrać, należy podjąć biorąc pod uwagę wymiary prezentowanego towaru. Przy większych produktach lepiej sprawdzają się panele z rozstawem co 15cm. Naszym zdaniem wyglądają one subtelniej od paneli z rozstawem co 10cm. Jednak czynnikiem decydującym powinna być przede wszystkim funkcjonalność ekspozycji. 
Space wall z wsuwkami co 15cm są rozwiązaniem nieco tańszym ze względu na mniejszą ilość wkładów aluminiowych. Na wysokości 90cm znajduje się 5 wsuwek aluminiowych. 
Góra i dół panelu wykończona jest połfrezem. Ten element jest niezbędny jeśli chcemy zamontować jeden panel Spacewall nad drugim. Miejsce łączenia wypełnia się wsuwką. Dzięki niej po zamontowaniu całej zabudowy na ścianie łączenie jest niewidoczne. Oferujemy także inne .

Spacewall wsuwkiSpacewall listwySpacewall łączniki

Panele Space Wall tworzą ciekawą ekspozycję sklepową


Często z panelami Space wall montuje się szafki lub szuflady sklepowe, które stanowią przestrzeń magazynową w sklepie. Jest to jak najbardziej korzystne rozwiązanie ponieważ poniżej pewnej wysokości nie opłaca się eksponować towaru. Właśnie tę przestrzeń warto wypełnić magazynkiem.

Najpopularniejszą pozycją w naszej ofercie jest panel Space wall w kolorze białym K101 i rozmiarze 200cm szerokości.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i wszystkimi możliwościami paneli Spacewall.
Zamów szybką wycenę wyposażenia sklepów. Oferujemy projekt sklepu, transport własny lub wysyłkę kurierem oraz montaż systemu Space wall.

Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sklepowego. Ustawicznie wzbogacamy asortyment i wprowadzamy nowe produkty do systemu paneli Spacewall. W ofercie posiadamy panele sklepowe z plastikowymi wsuwkami. Wkłądy z tworzywa wzbogacają kolorystykę i obniżają koszt wyposażenia sklepowego.
Jesteśmy również producentem wyposażenia sklepowego. Wiele produktów z naszej oferty możemy wykonać na indywidualne zamówienie, w niestandardowym wymiarze i kolorze.

Naścienne panele Slat wall zrewolucjonizowały rynek handlu detalicznego

Wyposażenie sklepowe nigdy nie było tak elastyczne i proste w użyciu. System Slat wall posiada niezliczoną ilość półek sklepowych, wieszaków, haczyków i zawieszek sklepowycha nawet lustra na Slat wall. W każdej branży sprosta oczekiwaniom klientów.

System Slat wall świetnie sprawdza się w prezentacji różnorodnych produktów

Slatwall buty sportowe  Panele Slatwall  Wyposażenie sklep rowerowy


Powyżej przedstawiamy podstawowy produkt systemu Slat wall czyli panele sklepowe z rozstawem aluminiowych wsuwek co 10cm. Na wysokości 90cm panel posiada 8 frezów wypełnionych aluminiowymi wkładami. Taka ilość frezów zapewnia największe możliwości zmiany aranżacji sklepowej. Wszelkie akcesoria można regulować w sposób płynny na poziomie jednej wsuwki i w sposób stopniowy, co 10 cm w pionie.
Panele Slat wall montowane są przede wszystkim do ścian sklepu. Wykonuje się z nich także meble sklepowe dzięki czemu całe wyposażenie sklepu ma spójny wygląd. Ponieważ są wykonane z płyty MDF to docinanie ich do innych wymiarów nie stanowi najmniejszego problemu dla przeciętnego stolarza. 
Aby pomóc Państwu dopasować zabudowy Spacewall do wymiarów sklepu uruchomiliśmy sprzedaż paneli w czterech standardowych szerokościach: panel Slat wall 80cm, 100cm, 120cm i panel sklepowy 200cm. 

Wyposażenie sklepów z biżuterią  Meble sklep z bielizną  Slatwall w sklepie sportowym

Ponieważ naszym głównym kanałem sprzedaży jest sklep internetowy, opracowaliśmy bezpieczny sposób wysyłki paneli aby nie można ich było uszkodzić w trakcie transportu. 


Producent paneli Space wall
 - szukajmy u źródła

Producent paneli sklepowych ma najlepsze ceny płyt MDF dzięki dużej skali produkcji. Wykonanie paneli sklepowych wymaga zaopatrzenia w paletowe ilości laminowanych płyt MDF. Wynika to z polityki producentów płyt meblowych.
Profesjonalny producent nie wykonuje paneli z płyt wiórowych ponieważ mają one niską nośność i łatwo je uszkodzić. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje podjęcie właściwych decyzji i wybór właściwych materiałów.

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem producenta paneli Space wall. Utrzymujemy stany magazynowe i regularnie uzupełniamy ofertę. Zapewniamy też wykonanie takich usług jak projekt i wizualizacja sklepu, pomiar, transport i montaż w lokalu klienta.
Działamy na terenie całego kraju wykonując projekty wnętrz sklepowych i lokali usługowych.

Producent mebli Spacewall  Producent gondol Spacewall

Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sklepowego. Ustawicznie wzbogacamy asortyment i wprowadzamy nowe produkty od producenta paneli Space wall. Aby lepiej wykorzystać przestrzeń sklepową produkujemy szafki sklepowe i szuflady do magazynowania zapasów produktowych. 
Jako producent wyposażenia sklepowego mamy pełną dowolność wykonania wyposażenia  w niestandardowych wymiarach i kolorach. Zachęcamy do składania zapytań.
Centrum wsparcia Klienta:
Opinie Google