Wieszaki na okulary Spacewall 

Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.
Wieszaki na okulary Spacewall

Ekspozycja okularów w salonie optycznym - wieszaki na oprawki na Spacewall


Centrum wsparcia Klienta:

Jest 5 produktów.

Ekspozycja na panelach Spacewall umożliwia prezentację okularów


Na panelach Spacewall oprócz obuwia, odzieży biżuterii, art. przemysłowych i innych produktów można prezentować także oprawki i okulary. Jest to możliwe dzięki dedykowanym wieszakom Slatwall na okulary. Uchwyty na okulary występują w wersji ze złożonymi lub rozłożonymi zausznikami. Wykonane są z bezbarwnego, krystalicznego tworzywa. Łatwo komponują się z ekspozycją zróżnicowaną kolorystycznie i różną stylistyką wnętrz sklepowych. Są idealnym tłem dla różnorodnych okularów i oprawek.

Wieszak na okulary Spacewall

Prezentacja okularów w sklepie optycznym


Zamiast typowych wieszaków na okulary stosowanych w salonach optycznych, coraz częściej spotykaną formą ekspozycji są panele Spacewall. Ich ogromną zaletą  jest elastyczność, łatwość dopasowania do wymiarów sklepu, zróżnicowana kolorystyka. Panele sklepowe posiadają także ogromną gamę dodatków i akcesoriów. Wśród nich są między innymi lustra sklepowe Slatwall. Produkujemy je w kilku wymiarach, w wersji poziomej i pionowej. Dzięki nim klienci salonów optycznych mogą przymierzać oprawki bezpośrednio przy ekspozycji okularów.

Centrum wsparcia Klienta:

Opinie Google