Transportery i stendery 

Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.
Transportery i stendery

TRANSPORTERY I STENDERY to wieszaki metalowe służące do tymczasowej ekspozycji lub transportowania odzieży w sklepie i magazynach.

Centrum wsparcia Klienta

TRANSPORTERY I STENDERY to wieszaki metalowe służące do tymczasowej ekspozycji lub transportowania odzieży w sklepie i magazynach.

Centrum wsparcia Klienta

Więcej
Jest 26 produktów.

Transportery sklepowe pomocne w sprzedaży odzieży


Transportery sklepowe to wieszaki na odzież z kółkami co sprawia, że mogą być elementem stałego jak i mobilnego wyposażenia sklepu. Transporter swym wyglądem przypomina trzepak i czasem jest tak nazywany. Transporter sklepowy jest zwykle jednopoziomowy lub dwupoziomowy. Posiada regulację wysokości a czasem i szerokości. Stender sklepowy ma uniwersalne wykończenie i pasuje do każdego rodzaju wyposażenia sklepowego. Dobrze komponują się z nim meble do sklepu odzieżowego i wyposażenie sklepu odzieżowego. 
Chromowana powłoka transporterów zapewnia im długą żywotność. Większość z nich jest składana i ma regulowane wymiary. Ten typ wieszaków sprawdza się w sklepach odzieżowych, konfekcyjnych i innych branżach.

Wyposażenie sklepu odzieżowego obejmuje wieszaki naścienne i wolnostojące. Zagospodarowanie środkowej części sali sprzedaży powinno być niewysokie i mobilne. Dlatego transportery sklepowe z reguły mają kółka i regulowane wymiary. Klient ma swobodnie przeglądać odzież na wieszakach i poruszać się po sklepie między gondolami. 
Aranżacja sklepu odzieżowego powinna jeszcze obejmować manekiny sklepowe i stoły ekspozycyjne na asortyment w promocji.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi handlowcy służą fachową poradą. Projektujemy sklepy i wnętrza sklepowe. Oferujemy wizualizacje sklepów.
Nasze ekipy montażowe posiadają doświadczenie i sprawnie prowadzą prace. Oferujemy transport i serwis.

Centrum wsparcia Klienta

Opinie Google