Regały sklepowe przyścienne proste i narożne 

Kategorie:

Informacje

Aktualności
19.12.2017

Slatwall - półka owalna z listwą cenową

Owalny kształt półki doskonale nadaje się do ekspozycji obuwia męskiego, damskiego oraz sportowego.

Regały sklepowe przyścienne proste i narożne

Regały metalowe TEGOMETALL stanowią podstawę wyposażenia sklepów spożywczych i przemysłowych.

Regały sklepowe występują w różnych wariantach, w wersji przyściennej i wolnostojącej.
Regały przyścienne mają wolnostojącą konstrukcję ale przeznaczone są do ustawiania blisko ściany. Regał sklepowy tego typu ma jednostronną ekspozycję. Półki me...

Regały metalowe TEGOMETALL stanowią podstawę wyposażenia sklepów spożywczych i przemysłowych.

Regały sklepowe występują w różnych wariantach, w wersji przyściennej i wolnostojącej.
Regały przyścienne mają wolnostojącą konstrukcję ale przeznaczone są do ustawiania blisko ściany. Regał sklepowy tego typu ma jednostronną ekspozycję. Półki metalowe mogą mieć różną głębokość. Do niedawna przeważała tendencja do montowania głębokich półek na dole regału i płytkich półek wyżej. Taki regał miał kształt choinki. Obecnie prawidłowy projekt sklepu powinien zalecać półki o jednakowej głębokości. Przygotowując sklep do uruchomienia klienci otrzymują od nas fachowe doradztwo. Zalecamy m.in. maksymalne zatowarowanie półek co nie jest łatwe, gdyż wymaga zainwestowanie większych kwot . Sposobem na to jest zmiana przeznaczenia regałów sklepowych. Już nie są to tylko regały ekspozycyjne czy regały sprzedażowe. Obecnie ma to być także regał magazynowy. Cały zapas towaru jest ustawiany na regale, zaraz za ekspozycją. Klient chętniej dokonuje zakupu gdy widzi pełne półki. Inną zaletą jest zmniejszenie wymaganej przestrzeni magazynowej na zapleczu co daje duże oszczędności związane z czynszem. Więcej naszych wskazówek dotyczących aranżacji sklepów znajdą Państwo w przygotowanej przez nas Bazie Wiedzy.
Regały przyścienne różnią się nie tylko układem i głębokością półek. Zamiast półek mogą mieć plecy perforowane. Zazwyczaj jest to europerforacja na której zawiesza się haczyki i inne zawieszki. Szczególnie małe produkty i towary w blistrach potrzebują tego rodzaju ekspozycji. Tego rodzaju wyposażenie sklepów z narzędziami zapewnia przejrzystą ekspozycję drobnych narzędzi i solidne metalowe półki na ciężkie narzędzia.
Regały sklepowe przyścienne są bardzo łatwe w montażu. Składa się je bez użycia narzędzi. Nie wymagają mocowania do ściny. Dzięki temu można je ustawiać wzdłuż ścian sklepu nie przejmując się umiejscowieniem okien.
Polecamy regały sklepowe producenta TEGOMETALL, których solidności i przemyślanej konstrukcji jesteśmy pewni.
Zapraszamy do kontaktu. Mogą Państwo liczyć na fachową pomoc. Oferujemy projekt sklepu, wizualizację sklepu, transport i montaż mebli sklepowych w dowolnym miejscu.

Centrum wsparcia Klienta:

Więcej
Jest 91 produktów.