Regały sklepowe przyścienne proste i narożne 

Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.
Regały sklepowe przyścienne proste i narożne

Regały sklepowe metalowe przyścienne - optymalne rozwiązania

Regały metalowe sklepowe dają nieograniczone możliwości ekspozycji i składowania towaru w sklepie.

Zapytaj o profesjonalne rozwiązania nasz dział handlowy.
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

Regały sklepowe metalowe przyścienne - optymalne rozwiązania

Regały metalowe sklepowe dają nieograniczone możliwości ekspozycji i składowania towaru w sklepie.

Zapytaj o profesjonalne rozwiązania nasz dział handlowy.
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

Więcej
Jest 29 produktów.

     Regały metalowe sklepowe występują w dwóch podstawowych wariantach: w wersji przyściennej i wolnostojącej.
Regały przyścienne charakteryzują się konstrukcją w kształcie litery "L". Dzięki temu można je ustawiać wzdłuż ścian sklepu. Wolnostojąca konstrukcja nie wymaga mocowania do ścian i jest w pełni niezależna.

     Na poniższym zdjęciu prezentujemy podstawowe elementy regałów sklepowych.
Regały sklepowe przyścienne

     Przyścienny regał sklepowy to najpopularniejszy regał sklepowy w sklepach spożywczych i marketach budowlanych.


     Najpopularniejsze konfiguracje regałów sklepowych przyściennych:

     Ceny regałów sklepowych są zoptymalizowane.

     Jest to możliwe dzięki masowej produkcji elementów i przemyślanej, wielofunkcyjnej konstrukcji. Istotnym czynnikiem wysokiej opłacalności regałów jest także ich wysoka żywotność. Regały metalowe sklepowe są najtrwalszym wysposażeniem sklepowym. Rachunek ekonomiczny zaleca zastosowanie regałów metalowych.

     Regały sklepowe narożne to rozwiązanie pozwalające w pełni wykorzystać powierzchnię sklepu. Regały narożne zewnętrzne i wewnętrzne łączą ciągi regałów prostych.

     Regał sklepowy "L" ma jednostronną ekspozycję. Półki metalowe mogą mieć różną głębokość. Do niedawna przeważała tendencja do montowania głębokich półek na dole regału i płytkich półek wyżej. Taki regał miał kształt piramidy. Obecnie prawidłowy projekt sklepu powinien zakładać półki o jednakowej głębokości. Przygotowując sklep do uruchomienia klienci otrzymują od nas fachowe doradztwo. Zalecamy m.in. maksymalne zatowarowanie półek co nie jest łatwe, gdyż wymaga zainwestowanie większych kwot. Sposobem na to jest zmiana przeznaczenia regałów sklepowych. Nie są to już tylko regały ekspozycyjne czy regały sprzedażowe. Obecnie pełnią one także funkcję regałó magazynowych. Cały zapas towaru jest ustawiany na regale, zaraz za ekspozycją. Klient chętniej dokonuje zakupu gdy widzi pełne półki. Inną zaletą jest zmniejszenie wymaganej przestrzeni magazynowej na zapleczu co daje duże oszczędności związane z czynszem. Więcej naszych wskazówek dotyczących aranżacji sklepów znajdą Państwo w przygotowanej przez nas Bazie Wiedzy.
     Regały sklepowe metalowe przyścienne różnią się nie tylko układem i głębokością półek. Zamiast półek mogą mieć plecy perforowane. Zazwyczaj jest to europerforacja na której zawiesza się haczyki i inne zawieszki. Szczególnie małe produkty i towary w blistrach potrzebują tego rodzaju ekspozycji. Tego rodzaju wyposażenie sklepów z narzędziami zapewnia przejrzystą ekspozycję drobnych narzędzi i solidne metalowe półki na ciężkie narzędzia.
     Regały sklepowe dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Stosujemy m. in. blendy i okładziny z płyty meblowej co nadaje nowy charakter regałom metalowym. Plecy metalowe mogą zastąpić popularne panele sklepowe Spacewall. Metalowe półki można zastąpic drewnianymi lub szklanymi. Efekt końcowy może zadziwić orygionalnością mimo zastosowania konstrukcji standardowych regałów sklepowych.
     Regały sklepowe przyścienne są bardzo łatwe w montażu. Składa się je bez użycia narzędzi. Nie wymagają mocowania do ściny. Dzięki temu można je ustawiać wzdłuż ścian sklepu nie przejmując się umiejscowieniem okien.
Producent regałów sklepowych TEGOMETALL to gwarancja solidności i przemyślanej konstrukcji, której jesteśmy pewni.

     Zapraszamy do kontaktu. Mogą Państwo liczyć na fachową pomoc. Oferujemy projekt sklepu, wizualizację sklepu, transport i montaż mebli sklepowych w dowolnym miejscu. Regały sklepowe dostarczamy i montujemy w całej Polsce (Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk i wszelkie inne lokalizacje).

Regały sklepowe metalowe przyścienneRegały metalowe sklepoweRegały sklepowe ceny

Zapytaj o profesjonalne rozwiązania nasz dział handlowy.
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl
Opinie Google