Jako producent mebli sklepowych skupiamy się na projektowaniu i produkcji wyposażenia sklepowego. Jednocześnie, rozumiejąc potrzeby naszych klientów w zakresie działań marketingowych, rozpoczęliśmy produkcję lad reklamowych.

Lady reklamowe

Lady reklamowe mają za zadanie przykuć uwagę potencjalnych klientów i jednoznacznie poinformować ich o marce i branży w jakiej działa. Meble reklamowe są jednym z kanałów komunikacji z klientami, ponieważ na targach oglądane są przez tysiące gości. Meble reklamowe buduja wizerunek firmy. Od ich wyglądu zależy jak postrzegamy markę.

Producent lad targowych

Lady reklamowe wykonujemy na indywidualne zamówienie, w dowolnym wymiarze i konfiguracji. Najczęściej nasi klienci decydują się na lady z podświetlonym frontem, gdzie można umieścić dowolną grafikę. Zastosowany system pozwala swobodnie wymieniać element graficzny. Od strony obsługi lady mogą być wyposażone w drzwiczki rozwierane, przesuwne lub szuflady. Nasze lady reklamowe wysyłamy w całości lub rozłożone do samodzielnego montażu. Poniżej prezentujemy lady reklamowe naszej produkcji

Lada targowa Lada reklamowa stoisko targowe

Centrum wsparcia Klienta:

Sprawdziliśmy wszędzie.

Wygląda na to że strona nie istnieje.
Jeśli potrzebujesz pomocy, przejdź do strony pomocy.

Dowiedz się więcej

Ładowanie...