System Soti-Line 

Kategorie:Informacje

Aktualności
19.12.2017

Slatwall - półka owalna z listwą cenową

Owalny kształt półki doskonale sprawdza się jako ekspozycji obuwia męskiego, damskiego oraz sportowego.

System Soti-Line

System SOTI-LINE to najczęściej wybierany produkt z asortymentu wyposażenie sklepów odzieżowych.

System pionowych profili naściennych do sklepu to najczęściej wybierany produkt z sektora wyposażenie sklepów odzieżowych. Daje wiele możliwości swobodnej zmiany aranżacji ekspozycji w sklepie. Główne elementy systemu Soti Line to różnego kształtu w...

System SOTI-LINE to najczęściej wybierany produkt z asortymentu wyposażenie sklepów odzieżowych.

System pionowych profili naściennych do sklepu to najczęściej wybierany produkt z sektora wyposażenie sklepów odzieżowych. Daje wiele możliwości swobodnej zmiany aranżacji ekspozycji w sklepie. Główne elementy systemu Soti Line to różnego kształtu wieszaki sklepowe. Podstawowe wieszaki to przeglądarka i bagnet. Przeglądarka sklepowa prezentuje odzież bokiem i klient może sprawnie przesuwać wieszaki. Bagnet prezentuje odzież frontem do klienta i dlatego używa sie go głównie do ekspozycji najładniejszych modeli i nowej kolekcji odzieży.
Meble do sklepu odzieżowego można urozmaicić półkami sklepowymi. Półki sklepowe nadają się przede wszystkim do ekspozycji obuwia, torebek, plecaków i dodatków. Na półkach można też umiejscowić stojaczki informacyjne z aktualnym programem promocji.
Zależnie od wnętrza i budżetu jakim dysonuje właściciel sklepu systemy naścienne można montować pozostawiając widoczną ścianę sklepu lub stosować z pełnymi plecami z płyty meblowej lub paneli Spacewall. Aranżacja sklepu odzieżowego z użyciem pleców pozwala ukryć nieestetyczne ściany lokalu i dopasować zabudowę sklepową do pozostałych mebli sklepowych, np. lad sklepowych i stołów ekspozycyjnych.
Jako producent wyposażenia sklepowego, system ekspozycji odzieży Soti-Line wykorzystujemy także w produkcji innych mebli sklepowych. Są to m. in. gondole sklepowe, regały sklepowe, lady sklepowe i inne ekspozytory produktowe. W konstrukcję mebli wbudowujemy profile sklepowe Soti-Line. Dzięki temu możemy na wolnostojących meblach zawiesić te same akcesoria co na ekspozycji naściennej. Daje to duże możliwości wykonania wyposażenia na środek sklepu w tym samy stylu co wyposażenie naścienne.

Stale poszerzamy naszą ofertę wyposażenia sklepowego. Obecnie posiadamy w sprzedaży systemy ekspozycji sklepowej z różnymi wieszakami i półkami sklepowymi, meble ekspozycyjne takie jak gabloty sklepowe i lady sklepowe, regały sklepowe z płyty i regały sklepowe metalowe, wieszaki odzieżowe, przymierzalnie i kotary, lustra sklepowe, koszyki sklepowe i manekiny.

Nasza oferta obejmuje systemy wyposażenia sklepowego oraz meble uzupełniające. Mamy możliwość wykonania mebli sklepowych w dowolnej kolorystyce i wymiarze. Nasi projektanci wykonują inwentaryzacje istniejących pomieszczeń, następnie przygotowują projekt sklepu i wizualizację. Po wykonaniu mebli, nadzorują prace wykonawcze. Zajmujemy się zarówno sprzedażą jak i produkcją wyposażenia sklepowego.  

Centrum wsparcia Klienta
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

Więcej

Podkategorie

 • Profile, listwy i plecy

  Ekspozycja odzieży na wieszakach w sklepach odzieżowych.

  Podstawowym sposobem prezentacji odzieży w sklepie są drążki i wieszaki odzieżowe. Wybierając system sklepowy należy zwrócić uwagę na możliwości tego systemu do łatwej zmiany aranżacji ekspozycji. Zmiana ekspozycji produktowej musi być szybka i łatwa do wykonania dla ekspedientek. Dlatego najlepsze systemy sklepowe dają możliwość zmiany poziomu wieszaków i półek, oraz ich układu w sposób sprawny i beznarzędziowy.
  Właścicielom sklepów odzieżowych proponujemy system Soti-Line, który spełnia powyższe wymogi. Podstawą systemu są pionowe naścienne profile z perforacją, która umożliwia swobodne przewieszanie wieszaków i półek.
  Profile można podzielić na dwie grupy:
  - profile chromowane samodzielne,
  - profile aluminiowe i chromowane do zabudowy.
  Profile samodzielne mają przekrój 3x2,5cm i nie wymagają dodatkowych wykończeń. montuje się je bezpośrednio do ściany i są one w całości widoczne dla klienta.
  Profile do zabudowy przeznaczone są do użytku razem z plecami z płyty meblowej lub paneli Spacewall. Razem z plecami tworzą zabudowę zakrywająca ściany lokalu. Widoczność takich profili jest minimalna i wynosi ok 7mm. Pozwala to wykonać subtelne i uniwersalne wyposażenie sklepowe. 
  Profile do zabudowy stosujemy także do produkcji gondol sklepowych i regałów sklepowych, wolnostojących. Pomaga to zunifikować całe wyposażenie sklepowe. Półki sklepowe i wieszaki z zabudów naściennych można przewieszać na gondole i inne meble w sklepie. Zapewnia to dużą elastyczność o oszczędność w wydatkowaniu środków na wyposażenie sklepowe.

  Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała sprawdzone systemy i produkty. Wybieramy łatwe w montażu i estetyczne rozwiązania, ponieważ sami niejednokrotnie montujemy zamówione wyposażenie. 

  Nasza oferta obejmuje systemowe wyposażenie sklepowe i meble sklepowe: wieszaki sklepowe, półki sklepowe, profile i listwy naścienne do sklepu.

  Centrum wsparcia Klienta:

 • Wieszaki i wsporniki...

  Wieszaki sklepowe na odzież i półki sklepowe Soti-Line

  System Soti-Line to półki i wieszaki do sklepów odzieżowych
  Wieszaki sklepowe występują w różnych wymiarach i kształtach. Wieszaki proste i pochyłe prezentują towar przodem do klienta. Wieszki ramowe mogą pomieścić więcej produktów i prezentują towar bokiem do klienta. Klient może go swobodnie przeglądać. Występują także wieszaki łamane, które stanowią urozmaicenie ekspozycji. Podstawowe wykończenie wieszaków to chrom, który jest najbardziej odporne na zarysowania i zużycie. W przypadku zapytań dotyczących większych ilości istnieje możliwość wykonania wieszaków w innym wykończeniu.
  Wieszaki sklepowe występują w dwóch standardowych szerokościach: 60 i 90cm. Ta szerokość narzuca szerokość segmentów zastosowanych w sklepie. Dzięki zastosowaniu tych dwóch standardów wszystkie wieszaki i półki będzie można swobodnie przewieszać.
  Półki w sklepie odzieżowym używane są zwykle do ekspozycji torebek, butów i innych dodatków. Również odzież bywa układana na półkach. Półki sklepowe to także miejsce gdzie można umieścić stojaczki z informacją produktową lub o aktualnych akcjach promocyjnych. Półki sklepowe produkujemy z płyty meblowej w różnych kolorach i ze szkła. Wsporniki półek mocuje się na profilach naściennych, które dają możliwość swobodnej zmiany poziomu półek co 5cm.

  Asortyment sklepów odzieżowych obejmuje często także drobne akcesoria: paski, portfele, biżuterię, czapki, rękawiczki. Ekspozycja drobnych produktów na systemie Soti-Lione możliwa jest dzięki haczykom pojedynczym i podwójnym. Zawiesza się je na wieszak krótki w dowolnym miejscu i w dowolnej ilości. Innym sposobem jest wykonanie pleców z paneli Spacewall. Daje to ogromne możliwości prezentacji produktów.

  Dokładamy wszelkich starań by ułatwić Państwu otwarcie sklepu lub wymianę wyposażenia w istniejącym lokalu. Dlatego wykonujemy projekt sklepu i wycenę. Oferujemy także montaż i serwis wyposażenia sklepowego. Dowozimy wyposażenie sklepowe i montujemy w lokalu klienta.

  Zachęcamy do składania zapytań. Nasz dział handlowy niezwłocznie przygotuje wycenę wyposażenia sklepowego.


  Centrum wsparcia Klienta:

Jest 41 produktów.