Półki sklepowe i lady 

Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.
Półki sklepowe i lady

Półki sklepowe i lady sklepowe ALDO-LINE to funkcjonalne półki, szafki i meble kasowe.

  

Centrum wsparcia Klienta

Półki sklepowe i lady sklepowe ALDO-LINE to funkcjonalne półki, szafki i meble kasowe.

  

Centrum wsparcia Klienta
Więcej
Jest 54 produktów.

Regały sklepowe drewniane w niskiej cenie


     Często nasi klienci pytają nas o meble sklepowe, które charakteryzuje atrakcyjna cena, solidne wykonanie, szerokie zastosowanie, wybór wymiarów i kolorów. Jeśli niska cena jest istotna, to proponujemy system mebli sklepowych polskiego producenta firmy ATUT.
      System obejmuje regały sklepowe drewniane, półki sklepowe, szafki magazynowe oraz lady kasowe lub ekspozycyjne. Wszystkie meble wykonane są z płyty meblowej 18mm gr. laminowanej w najbardziej popularnych dekorach drewnopodobnych lub jednokolorowych. Dużą zaletą lad jest solidne wykończenie blatów czyli tej części lady, która zużywa się najszybciej. Blaty lad sklepowych są pokryte grubszym laminatem i mają podwyższoną odporność na ścieranie i użytkowanie. W ladach szklanych szkło jest gięte i nic nie zasłania ekspozycji produktów.


Lady kasoweRegały sklepowe drewniane      Nasze meble charakteryzuje prosty kształt, łatwy samodzielny montaż, praktyczna konstrukcja.
System Aldo używany jest często jako meble do sklepów spożywczych, regały alkoholowe wyposażenie sklepów przemysłowych i wielu innych mniejszych punktach handlowych. Często system Aldo stosowany jest do wyposażenia sklepu razem z regałami metalowymi. Projekt sklepu zazwyczaj umiejscawia regały z płyty na stoisku monopolowym a regały metalowe na sali sprzedaży.

Półki sklepowe drewniane

     Półki sklepowe polskiego producenta fabryki ATUT są stosowane jako wyposażenie w sklepach różnych branż:

  • półki do sklepów spożywczych
  • regały alkoholowe
  • półki do sklepów przemysłowych
  • wyposażenie sklepów z chemią gospodarczą,
  • meble do sklepów papierniczych
  • meble do sklepów z artykułami domowymi.
     System Aldo-Line jest atrakcyjny cenowo, solidny i wytrzymały. Meble sklepowe tego systemu są sprzedawane w paczkach co wpływa korzystnie na koszty przesyłki. Meble są bardzo proste w montażu i każdy może złożyć je we własnym zakresie. 
     Nasz dział handlowy doradza klientom w zakresie materiałowym i projektowym. Odpowiadamy na wszystkie zapytania i szybko przygotowujemy oferty. Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenei działalności wymaga szybkości w działaniu i dlatego sprawnie wspieramy naszych klientów.

Regały alkoholowePółki sklepoweRegały sklepowe używane

Zapraszamy do kontaktu

Centrum wsparcia Klienta
Opinie Google