Wieszaki i wsporniki półek 

Kategorie:Informacje

Aktualności
19.12.2017

Slatwall - półka owalna z listwą cenową

Owalny kształt półki doskonale sprawdza się jako ekspozycji obuwia męskiego, damskiego oraz sportowego.

Wieszaki i wsporniki półek

Wieszaki sklepowe na odzież i półki sklepowe Soti-Line

System Soti-Line to półki i wieszaki do sklepów odzieżowych
Wieszaki sklepowe występują w różnych wymiarach i kształtach. Wieszaki proste i pochyłe prezentują towar przodem do klienta. Wieszki ramowe mogą pomieścić więcej produktów i prezentują towar bokiem do klienta. Klient może g...

Wieszaki sklepowe na odzież i półki sklepowe Soti-Line

System Soti-Line to półki i wieszaki do sklepów odzieżowych
Wieszaki sklepowe występują w różnych wymiarach i kształtach. Wieszaki proste i pochyłe prezentują towar przodem do klienta. Wieszki ramowe mogą pomieścić więcej produktów i prezentują towar bokiem do klienta. Klient może go swobodnie przeglądać. Występują także wieszaki łamane, które stanowią urozmaicenie ekspozycji. Podstawowe wykończenie wieszaków to chrom, który jest najbardziej odporne na zarysowania i zużycie. W przypadku zapytań dotyczących większych ilości istnieje możliwość wykonania wieszaków w innym wykończeniu.
Wieszaki sklepowe występują w dwóch standardowych szerokościach: 60 i 90cm. Ta szerokość narzuca szerokość segmentów zastosowanych w sklepie. Dzięki zastosowaniu tych dwóch standardów wszystkie wieszaki i półki będzie można swobodnie przewieszać.
Półki w sklepie odzieżowym używane są zwykle do ekspozycji torebek, butów i innych dodatków. Również odzież bywa układana na półkach. Półki sklepowe to także miejsce gdzie można umieścić stojaczki z informacją produktową lub o aktualnych akcjach promocyjnych. Półki sklepowe produkujemy z płyty meblowej w różnych kolorach i ze szkła. Wsporniki półek mocuje się na profilach naściennych, które dają możliwość swobodnej zmiany poziomu półek co 5cm.

Asortyment sklepów odzieżowych obejmuje często także drobne akcesoria: paski, portfele, biżuterię, czapki, rękawiczki. Ekspozycja drobnych produktów na systemie Soti-Lione możliwa jest dzięki haczykom pojedynczym i podwójnym. Zawiesza się je na wieszak krótki w dowolnym miejscu i w dowolnej ilości. Innym sposobem jest wykonanie pleców z paneli Spacewall. Daje to ogromne możliwości prezentacji produktów.

Dokładamy wszelkich starań by ułatwić Państwu otwarcie sklepu lub wymianę wyposażenia w istniejącym lokalu. Dlatego wykonujemy projekt sklepu i wycenę. Oferujemy także montaż i serwis wyposażenia sklepowego. Dowozimy wyposażenie sklepowe i montujemy w lokalu klienta.

Zachęcamy do składania zapytań. Nasz dział handlowy niezwłocznie przygotuje wycenę wyposażenia sklepowego.


Centrum wsparcia Klienta:

Więcej
Jest 28 produktów.