Wieszaki i wsporniki półek 

Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.
Wieszaki i wsporniki półek

Wieszaki sklepowe na odzież i półki sklepowe Soti-Line

Centrum wsparcia Klienta:

Wieszaki sklepowe na odzież i półki sklepowe Soti-Line

Centrum wsparcia Klienta:

Więcej
Jest 32 produktów.

System Soti-Line to półki i wieszaki do sklepów odzieżowych

Wieszaki to podstawowy element wyposażenia sklepowego. Występują w różnych wymiarach i kształtach. Wieszaki proste i pochyłe prezentują towar przodem do klienta. Wieszki ramowe mogą pomieścić więcej produktów i prezentują towar bokiem do klienta. Klient może go swobodnie przeglądać. Występują także wieszaki na odzież łamane, które stanowią urozmaicenie ekspozycji. Podstawowe wykończenie wieszaków sklepowych to chrom, który jest najbardziej odporny na zarysowania i zużycie. W przypadku zapytań dotyczących większych ilości istnieje możliwość wykonania wieszaków w innym wykończeniu.
Wieszaki sklepowe występują w dwóch standardowych szerokościach: 60 i 90cm. Ta szerokość narzuca szerokość segmentów zastosowanych w sklepie. Dzięki zastosowaniu tych dwóch standardów wszystkie wieszaki i półki będzie można swobodnie przewieszać.
Półki w sklepie odzieżowym używane są zwykle do ekspozycji torebek, butów i innych dodatków. Również odzież bywa układana na półkach. Półki sklepowe to także miejsce gdzie można umieścić stojaczki z informacją produktową lub o aktualnych akcjach promocyjnych. Półki sklepowe produkujemy z płyty meblowej w różnych kolorach i ze szkła. Wsporniki półek mocuje się na profilach naściennych, które dają możliwość swobodnej zmiany poziomu półek co 5cm.

Półki do sklepu odzieżowegoWieszaki w sklepie odzieżowymWieszaki do sklepu sportowego

Asortyment sklepów odzieżowych obejmuje często także drobne akcesoria: paski, portfele, biżuterię, czapki, rękawiczki. Ekspozycja drobnych produktów na systemie Soti-Lione możliwa jest dzięki haczykom pojedynczym i podwójnym. Zawiesza się je na wieszak krótki w dowolnym miejscu i w dowolnej ilości. Innym sposobem jest wykonanie pleców z paneli Spacewall. Daje to ogromne możliwości prezentacji produktów.

Dokładamy wszelkich starań by ułatwić Państwu otwarcie sklepu lub wymianę wyposażenia w istniejącym lokalu. Dlatego wykonujemy projekt sklepu i wycenę. Oferujemy także montaż i serwis wyposażenia sklepowego. Dowozimy wyposażenie sklepowe i montujemy w lokalu klienta.

Zachęcamy do składania zapytań. Nasz dział handlowy niezwłocznie przygotuje wycenę wyposażenia sklepowego.

Centrum wsparcia Klienta:

Opinie Google