Hej! Obecnie wprowadzamy zmiany na stronie traderline.pl które mogą powodować nieprawidłowe działanie strony. Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia napisz na biuro@traderline.pl

Stojaki sklepowe i kosze promocyjne 

Kategorie:Informacje

Aktualności
28.12.2022

EURO BASKET - ergonomiczny i nieprzeciętnie solidny koszyk sklepowy,

Nowoczesny design i wygoda użytkowania spotkały się w naszym nowym produkcie - EURO BASKET
Stojaki sklepowe i kosze promocyjne

Stojaki sklepowe, stendery i transportery do sklepów odzieżowych 

Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie.

T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

Stojaki sklepowe, stendery i transportery do sklepów odzieżowych 

Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie.

T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

Więcej

Podkategorie

Stojaki sklepowe na odzież i nie tylko


W sklepie odzieżowym ważną rolę odgrywa wyposażenie dodatkowe, którym są manekiny, stendery i wieszaki odzieżowe, kosze wsypowe, przymierzalnie, lustra.
TRANSPORTERY I STENDERY
 - to funkcjonalne wieszaki sklepowe z regulowaną wysokością, na stopkach lub kółkach, które dzięki lekkiej konstrukcji są mobilne i łatwo dopasować je do sezonu i aktualnej ekspozycji. W razie potrzeby wieszaki mogę też pełnić rolę transporterów na sklepie i w magazynie. Spotykamy je często w strefie przymierzalni gdzie klienci potrzebują miejsca do odwieszania przymierzonej odzieży. Dzięki regulacji wysokości mogą miec formę niskich wolnostojących gondol sklepowych lub wyższych przyściennych wieszaków sklepowych. Transportery i stendery sklepowe ze względu na różny kształt można podzielić na karuzele sklepowe, spirale odzieżowe, nietypowe podstawy i wieszaki sklepowe oraz wsypowe kosze promocyjne.

KARUZELE SKLEPOWE - to okrągłe wieszaki sklepowe na odzież. Ustawiane są na środku sklepu. Klient może swobodnie przeglądać odzież, obracając stojak. Karuzela sklepowa ma zazwyczaj 80-100 cm średnicy, regulowaną wysokość. Wysokość stojaka można regulować w zależności od rodzaju kolekcji, ale nie powinna zasłaniać obsłudze widoku n całą salę sprzedaży.

SPIRALE - to regulowane wieszaki sklepowe na odzież w kształcie spirali. Okrągły kształt i stopniowa, schodkowa ekspozycja odzieży sprawia że każdy wieszak jest widoczny. Towar prezentowany jest estetycznie, bez nadmiaru dzięki kulkom separującym wieszaki i zapobiegającym zsuwanie się wieszaków odzieżowych. Kółka wmontowane w podstawę dają możliwość swobodnego przestawiania stojaków sklepowych.

PODSTAWY I WIESZAKI - komponenty do budowy nietypowych stojaków sklepowych.

KOSZE PROMOCYJNE- kosze wsypowe z profili i kraty do ekspozycji przecenionych lub nietypowych produktów. Meble do sklepu odzieżowego powinny nadawać się do przeprowadzanie akcji promocyjnych lub sprzedaży nietypowych produktów. Czasem asortyment nie nadaje się do ekspozycji na wieszakach i wymaga głębokich półek lub koszy. Takie potrzeby zaspokaja kosz promocyjny, kosz sklepowy typu wsypowego. W drucianej konstrukcji produkty są dobrze widoczne, np. zabawki pluszowe, tekstylia, odzież używana, art. gospodarstwa domowego, promocje i przeceny.

Centrum wsparcia klienta

T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

Opinie Google