Stojaki sklepowe i kosze promocyjne 

Kategorie:Informacje

Aktualności
19.12.2017

Slatwall - półka owalna z listwą cenową

Owalny kształt półki doskonale sprawdza się jako ekspozycji obuwia męskiego, damskiego oraz sportowego.

Stojaki sklepowe i kosze promocyjne

W sklepie odzieżowym ważną rolę odgrywa wyposażenie dodatkowe, którym są manekiny, stendery i wieszaki odzieżowe, kosze wsypowe, przymierzalnie, lustra.
TRANSPORTERY I STENDERY
 - to funkcjonalne wieszaki sklepowe z regulowaną wysokością, na stopkach lub kółkach, które dzięki lekkiej konstrukcji są mobilne i łatwo dopasować je d...

W sklepie odzieżowym ważną rolę odgrywa wyposażenie dodatkowe, którym są manekiny, stendery i wieszaki odzieżowe, kosze wsypowe, przymierzalnie, lustra.
TRANSPORTERY I STENDERY
 - to funkcjonalne wieszaki sklepowe z regulowaną wysokością, na stopkach lub kółkach, które dzięki lekkiej konstrukcji są mobilne i łatwo dopasować je do sezonu i aktualnej ekspozycji. W razie potrzeby wieszaki mogę też pełnić rolę transporterów na sklepie i w magazynie. Spotykamy je często w strefie przymierzalni gdzie klienci potrzebują miejsca do odwieszania przymierzonej odzieży. Dzięki regulacji wysokości mogą miec formę niskich wolnostojących gondol sklepowych lub wyższych przyściennych wieszaków sklepowych. Transportery i stendery sklepowe ze względu na różny kształt można podzielić na karuzele sklepowe, spirale odzieżowe, nietypowe podstawy i wieszaki sklepowe oraz wsypowe kosze promocyjne.

KARUZELE SKLEPOWE - to okrągłe wieszaki sklepowe na odzież. Ustawiane są na środku sklepu. Klient może swobodnie przeglądać odzież, obracając stojak. Karuzela sklepowa ma zazwyczaj 80-100 cm średnicy, regulowaną wysokość. Wysokość stojaka można regulować w zależności od rodzaju kolekcji, ale nie powinna zasłaniać obsłudze widoku n całą salę sprzedaży.

SPIRALE - to regulowane wieszaki sklepowe na odzież w kształcie spirali. Okrągły kształt i stopniowa, schodkowa ekspozycja odzieży sprawia że każdy wieszak jest widoczny. Towar prezentowany jest estetycznie, bez nadmiaru dzięki kulkom separującym wieszaki i zapobiegającym zsuwanie się wieszaków odzieżowych. Kółka wmontowane w podstawę dają możliwość swobodnego przestawiania stojaków sklepowych.

PODSTAWY I WIESZAKI - komponenty do budowy nietypowych stojaków sklepowych.

KOSZE PROMOCYJNE- kosze wsypowe z profili i kraty do ekspozycji przecenionych lub nietypowych produktów. Meble do sklepu odzieżowego powinny nadawać się do przeprowadzanie akcji promocyjnych lub sprzedaży nietypowych produktów. Czasem asortyment nie nadaje się do ekspozycji na wieszakach i wymaga głębokich półek lub koszy. Takie potrzeby zaspokaja kosz promocyjny, kosz sklepowy typu wsypowego. W drucianej konstrukcji produkty są dobrze widoczne, np. zabawki pluszowe, tekstylia, odzież używana, art. gospodarstwa domowego, promocje i przeceny.

 

Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie.
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

Więcej

Podkategorie

 • Transportery i stendery

  TRANSPORTERY I STENDERY to wieszaki metalowe służące do tymczasowej ekspozycji lub transportowania odzieży w sklepie i magazynach.

  Transportery sklepowe to wieszaki na odzież z kółkami co sprawia, że mogą być elementem stałego jak i mobilnego wyposażenia sklepu. Transporter swym wyglądem przypomina trzepak i czasem jest tak nazywany. Transporter sklepowy jest zwykle jednopoziomowy lub dwupoziomowy. Posiada regulację wysokości a czasem i szerokości. Stender sklepowy ma uniwersalne wykończenie i pasuje do każdego rodzaju wyposażenia sklepowego. Dobrze komponują się z nim meble do sklepu odzieżowego i wyposażenie sklepu odzieżowego. 
  Chromowana powłoka transporterów zapewnia im długą żywotność. Większość z nich jest składana i ma regulowane wymiary. Ten typ wieszaków sprawdza się w sklepach odzieżowych, konfekcyjnych i innych branżach.

  Wyposażenie sklepu odzieżowego obejmuje wieszaki naścienne i wolnostojące. Zagospodarowanie środkowej części sali sprzedaży powinno być niewysokie i mobilne. Dlatego transportery z reguły mają kółka i regulowane wymiary. Klient ma swobodnie przeglądać odzież na wieszakach i poruszać się po sklepie między gondolami. 
  Aranżacja sklepu odzieżowego powinna jeszcze obejmować manekiny sklepowe i stoły ekspozycyjne na asortyment w promocji.

  Zapraszamy do kontaktu. Nasi handlowcy służą fachową poradą. Projektujemy sklepy i wnętrza sklepowe. Oferujemy wizualizacje sklepów.
  Nasze ekipy montażowe posiadają doświadczenie i sprawnie prowadzą prace. Oferujemy transport i serwis.

  Centrum wsparcia Klienta:

 • Karuzele

  Okrągłe wieszaki odzieżowe do sklepu to tzw. KARUZELE.

  Karuzela to okrągły stojak na wieszaki do sklepu odzieżowego. Wieszak obrotowy do sklepu znajduje zastosowanie na środku sali sprzedaży gdzie klientom jest łatwo przeglądać wieszaki z odzieżą. Okrągłe stojaki sklepowe zwykle służą do ekspozycji starszej kolekcji, produktów z promocji. 
  Karzuzela to typowe wyposażeni sklep[u odzieżowego zarówno w mnijeszych lokalach handlowych jak i sieciówkach. Karuzele sklepowe są bardzo ojemne i pozwalają zaoszczędzić przestrzeń sklepową.
  Okrągłe wieszaki pozwalają klientom łatwo zapoznać się z całym asortymentem. Ich zaletą jest funkcjonalność i uniwersalne zastosowanie.

  Centrum wsparcia Klienta:

 • Spirale

  Wieszaki odzieżowe do sklepu w kształcie SPIRALI pozwalają indywidualnie wyeksponować odzież.

  Stojaki w kształcie spirali posiadają bolce lub kulki, które zapobiegają zsuwaniu się wieszaków. Dzięki stopniowej ekspozycji klient widzi każdy produkt i może zapoznać się z całym asortymentem. Kółka zapewniają mobilność. Łatwo taki wieszak dodać do ekspozycji i zdemontować gdy towaru będzie mniej. 

  Centrum wsparcia Klienta:

 • Podstawy i wieszaki

  Grupa PODSTAW I WIESZAKÓW obejmuje wieszaki o nietypowym kształcie i funkcji.

  Pozwalają stworzyć ekspozycję odzieży w nietypowych wnętrzach sklepów.

  Centrum wsparcia Klienta:

 • Kosze promocyjne

  SKLEPOWE KOSZE PROMOCYJNE służą do prowadzenia akcji promocyjnych i sprzedaży różnych towarów tekstylnych i przemysłowych. 

  Kosze promocyjne często nazywane są też koszami wsypowymi. Można w nich umieszczać produkty tekstylne, zabawki, drobne art. gospodarstwa domowego i towar przeceniony. Używa się ich także w skepach z odzieżą używaną.
  Kosz promocyjny do sklepu urozmaica ekspozycję i pomaga w sprzedaży nietypowych produktów, których nie sposób umieścić na półce sklepowej lub wieszakach.
  Zazwyczaj umieszcza się je w bezpośrednim sąsiedztwie kas lub na środku alejki sklepowej. Razem z dobrze widoczną informacją o cenie są sprawnym narzędziem wyprzedaży i promocji.
  Każdy sklep powinien prowadzić akcję promocyjną ze względu na typową osobowość polskiego konsumenta. Polaków charakteryzuje upodobanie do okazji i zakupów na promocji. Dlatego kosze z przecenionym produktem przyciągają ich uwagę i skłaniają do większych zakupów.

   

  Centrum wsparcia Klienta: