Wsuwki i listwy Spacewall 

Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.
Wsuwki i listwy Spacewall

Profile, listwy i wsuwki do paneli Spacewall


Centrum wsparcia Klienta:

Profile, listwy i wsuwki do paneli Spacewall


Centrum wsparcia Klienta:

Więcej
Jest 19 produktów.

Wsuwki i wkłady SpaceWall


Wsuwki do paneli Spacewall i inne profile aluminiowe są niezbędnymi akcesoriami do budowy kompletnej wystawy sklepowej w systemie Spacewall. 
Wsuwki Space wall służą do łączenia paneli w zabudowy wyższe niż 90 cm. Dzięki nim łączenia między panelami są niewidoczne. Wsuwki szare z powodzeniem zastępują aluminiowe wkłady do paneli sklepowych, ale są tańszym rozwiązaniem. Wsuwki czarne idealnie pasują do czarnych paneli.


Wsuwki do paneli SpacewallWkłady do paneli sklepowychWsuwki do systemu Space WallWkłady do paneli sklepowychWsuwka aluminiowa


Listwy krawędziowe do systemu SpaceWall

Aluminiowa listwa krawędziowa

 tzw. ochrona krawędzi służy do wykończenia krawędzi paneli naściennych, które w przekroju są surowe. Aby wykończyć połączenie paneli w pionie, wieszając panele na ścianie jeden obok drugiego, należy zastosować łącznik pionowy, teownik aluminiowy.
Aluminiowe listwy wykończeniowe są wykonane z anodowanego aluminium. Wsuwki natomiast są z surowego aluminium lub z tworzywa sztucznego.

Listwa krawędziowa do paneli sklepowychŁącznik pionowy do Systemu SpacewallOchrona krawędzi

Wsuwki i listwy to elementy niezbędne do wykończenia lokalu handlowego. Sugerujemy aby nie pozostawiać krawędzi bez wykończenia ponieważ wpływa to negatywnie na odczucia klienta i sprzyja szybszemu niszczeniu mebli sklepowych.

W swojej ofercie posiadamy wszelkie elementy niezbędne do stworzenia ekspozycji w sklepie: półki do paneli sklepowych wieszaki sklepowe na odzież, lustra, półki do ekspozycji obuwia, wyposażenie sklepów z odzieżą używaną, haczyki i zawieszki.

Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą mebli sklepowych i akcesoriów do sklepu i skorzystania z usług m.in. projektu sklepowego, transportu i montażu wyposażenia sklepowego.

Centrum wsparcia Klienta:

Opinie Google