Ekspozycja obuwia Space wall 

Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.
Ekspozycja obuwia Space wall

Prezentacja obuwia w sklepach obuwniczych to coś więcej niż półki

Centrum wsparcia Klienta:

Prezentacja obuwia w sklepach obuwniczych to coś więcej niż półki

Centrum wsparcia Klienta:
Więcej
Jest 25 produktów.

Ekspozytory do butów w sklepie obuwniczym


Buty damskie, męskie i dziecięce są wdzięcznym produktem do prezentacji. Na rynku znajduje się kilka systemów ekspozycyjnych, które pomagają nam wykonać skuteczną aranżację sklepu obuwniczego. Jednym z nich jest system paneli sklepowych Spacewall, który obejmuje także półki sklepowe na buty. Panele Spacewall to płyty naścienne z aluminiowymi wsuwkami co 10 lub co 15cm. We wsuwkach umieszcza się różnego rodzaju akcesoria Slatwall. Jest to czynność bardzo prosta, nie wymaga narzędzi i daje całkowitą swobodę zmiany układu ekspozycji. Półki na buty moga mieć różna formę:

  • półki Spacewall na buty poziome,
  • półki na buty z listwą cenową,
  • półki do butów podwójne i potrójne,
  • ekspozytor pionowy na buty.
Półki na buty sportowePółki na buty na panel sklepowyPółki sklepowe na buty


W naszych realizacjach sklepów obuwniczych używamy również systemu Soti-Line. System półek i wieszaków sklepowych Soti-Line ma subtelny charakter. Jego podstawę stanowią profile naścienne z perforacją. Stosujemy je razem z wypełnieniem z płyty meblowej, dzięki czemu nie rzucają się w oczy a ściany sklepu są zakryte. Podstawowym elementem ekspozycji pozostają półki sklepowe na buty, które mają pełną możliwość regulacji poziomu. Łatwo je założyć  i zdjąć z ekspozycji.
System profili perforowanych i półek sklepowych daje nam możliwość dopasowania się do wnętrz sklepowych o różnym charakterze. Możemy wykonać je w kolorach jednolitych lub drewnopodobnych. Możemy także nanieść na nie dowolną grafikę. Dzięki temu współgrają zarówno z nowoczesnym wnętrzem sklepu jaki i tradycyjnym, klasycznym.

Centrum wsparcia Klienta:
Opinie Google