Nasza misja

Dostarczanie funkcjonalnych, wysokiej jakości systemów wyposażenia sklepów, wspierających sprzedaż, poprzez profesjonalną prezentację produktu.

Do sklepów mamy niemal wszystko

Oferujemy kompletne systemy ekspozycyjne, regały, meble, regały magazynowe i akcesoria sklepowe wspierające sprzedaż detaliczną i hurtową. Zaopatrujemy odbiorców indywidualnych, sklepy detaliczne, hurtownie i magazyny. Ściśle współpracujemy z sektorem handlowym, branżą retail, agencjami reklamowymi i producentami mebli. Swoją ofertę kierujemy do odbiorców na terenie całego kraju jak i poza granicami. Transport powierzamy firmie kurierskiej, a większe zamówienia dostarczamy transportem dedykowanym bezpośrednio do Klienta.

Zespół

Podejmując współpracę z nami, otrzymują Państwo wsparcie i profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie wyposażenia sklepów, możliwości systemów ekspozycyjnych i komponowania mebli sklepowych oraz informacje z zakresu merchandisingu. Każdego dnia robimy wszystko żeby nasza oferta i usługi były świadczone na coraz wyższym poziomie. Zdobywamy wiedzę, śledzimy potrzeby Klienta detalicznego, dostosowujemy nasze produkty do wymogów rynku, wprowadzamy

Zaprezentuj swój asortyment z najlepszej strony

Podczas budowania nowych systemów ekspozycji i mebli sklepowych za cel stawiamy sobie przede wszystkim zadowolenie Konsumentów podczas zakupów.
Osiągamy to przez wysoką jakość, przemyślaną funkcjonalność naszych produktów i efektywne wykorzystanie przestrzeni sklepowej.

Wiemy jak bardzo liczy się czas w procesie inwestycyjnym

Jesteśmy nastawieni na seryjną produkcję standardowych modułów mebli i elementów wyposażenia sklepu. Dzięki temu większość elementów wyposażenia i mebli dostępna jest „od ręki”.

Standard nie oznacza ograniczeń

Projektując systemy staramy się zapewnić maksymalną elastyczność i funkcjonalność pozwalające budować ciekawe ekspozycje sklepowe w dowolnych warunkach przestrzennych, znajdujące zastosowanie w punktach handlowych niemal wszystkich branż.

Dobre relacje opieramy na wzajemnym zaufaniu

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami. Dzięki temu możemy kompleksowo obsłużyć rynek wyposażenia sklepów.

O nas

Nasze wyposażenie sklepowe sprawdza się niemal we wszystkich branżach

Dostarczamy między innymi wyposażenie do sklepów odzieżowych z konfekcją damską i męską, meble do salonów obuwniczych, wyposażenie sklepów sportowych, sklepów z odżywkami i suplementami diety, wyposażenie sklepów z ubrankami dla dzieci, z zabawkami, wyposażenie salonów jubilerskich, salonów optycznych, sklepów z galanterią, wyposażenie butików z bielizną, sklepów ze sztuczną biżuterią, sklepów z elektroniką, wyposażenie salonów fotograficznych, muzycznych, sklepów GSM, RTV i AGD, wyposażenie salonów komputerowych, wyposażenie hurtowni i sklepów rowerowych, sklepów narzędziowych i przemysłowych, wyposażenie drogerii i perfumerii, meble do sklepów i hurtowni kosmetycznych, wyposażenie saloników prasowych i sklepów z artykułami piśmienniczymi, wyposażenie hurtowni z artykułami biurowymi, aptek, meble do obiektów muzealnych, recepcje, stoiska i wyspy handlowe oraz typu shop-in-shop, wyposażenie sklepów spożywczych, stoiska alkoholowe, wyposażenie piekarni i cukierni, stoisk warzywno-owocowych, wyposażenie sklepów gospodarstwa domowego, hurtowni z chemią gospodarczą, a także wyposażenie magazynów, hal i obiektów przemysłowych wysokiego składowania.

W naszym sklepie internetowym prezentujemy rozmaite systemy wyposażenia sklepowego

Oferujemy szeroką gamę półek, wieszaków, regałów, zawieszek, wieszaków, wsporników i haczyków, systemów sklepowych naściennych i wolnostojących, gablot, witryn, lad ekspozycyjnych i stanowisk kasowych, manekinów, listew cenowych, luster obserwacyjnych i wiele innych.

Do sklepów mamy niemal wszystko

Oferujemy kompletne systemy ekspozycyjne, regały, meble, regały magazynowe i akcesoria sklepowe wspierające sprzedaż detaliczną i hurtową. Zaopatrujemy odbiorców indywidualnych, sklepy detaliczne, hurtownie i magazyny.
Ściśle współpracujemy z sektorem handlowym, branżą retail, agencjami reklamowymi i producentami mebli. Swoją ofertę kierujemy do odbiorców na terenie całego kraju jak i poza granicami. Transport powierzamy firmie kurierskiej, a większe zamówienia dostarczamy transportem dedykowanym bezpośrednio do Klienta.

Ładowanie...