Producent wysp handlowych

Od początku naszej działalności zajmujemy się projektowaniem i produkcją wysp handlowych. Długoletnie doświadczenie pozwala nam spełnić wygórowane wymogi najlepszych Centrów Handlowych w Polsce. Projekty wysp dostosowujemy do wymagań galerii, budżetu klienta i specyfiki branży, w której działa. Wyspy handlowe są bardzo dobrym sposobem na rozpoczęcie działalności handlowej lub rozwój własnej sieci opartej na niewielkich powierzchniach sprzedaży. Lokalizacja w centrum handlowym zapewnia duży ruch klientów i stałe działania marketingowe prowadzone przez zarządcę galerii. Dodatkowo wyspy handlowe łatwo zapadają klientom w pamięć i pomagają budowa wizerunek marki.

Wyspa gastronomiczna, wyspa jubilerska czy BOK? Zaprojektujemy ją dla Ciebie

Zależnie od potrzeb możemy przygotować projekt i wykonać: wyspy gastronomiczne, wyspy jubilerskie, punkty obsługi klienta, wyspy kosmtyczne, wyspy usługowe, wyspy obuwnicze, stoiska GSM, punkty naprawy, wiele innych.

Naszym klientom zapewniamy projekt wyspy handlowej i specyfikację materiałową konieczne d+-* o prowadzenia rozmów z centrum handlowym. Produkujmy wyspy na czas, aby nasz klient uruchomił sprzedaż w terminie ustalonym z administracją centrum. Do naszych zadań należy transport i montaż wyspy w dowolnym miejscu w Polsce lub za granicą. Jest dla nas oczywiste, że wyspa musi być zamontowana w godzinach nocnych, tak by rano mogła obsłużyć pierwszych klientów.

Wyspy handlowe - realizacje

Wyspa jubilerska Gdynia

Wyspa jubilerska Gdynia

Wyspa jubilerska Warszawa

Wyspa jubilerska Warszawa

Wyspa numizmatyczna

Wyspa numizmatyczna Wrocław

Wyspa sprzedaż złota Bielany Wrocławskie

Wyspa sprzedaż złota Bielany Wrocławskie

Wyspa kosmetyczna

Wyspa kosmetyczna

Centrum wsparcia Klienta:

Sprawdziliśmy wszędzie.

Wygląda na to że strona nie istnieje.
Jeśli potrzebujesz pomocy, przejdź do strony pomocy.

Dowiedz się więcej

Ładowanie...