Półki i wsporniki półek Spacewall 

Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.
Półki i wsporniki półek Spacewall

Półki na panel Spacewall i wsporniki półek

Centrum wsparcia Klienta:

Jest 46 produktów.

Półki Spacewall to podstawowe wyposażenie sklepowe


Półki sklepowe to podstawowe wyposażenie sklepowe, które służy do ekspozycji produktów i ich magazynowania. Półki do sklepu występują w każdym systemie ekspozycyjnym. Podstawowe systemy sklepowe to:
Wyposażenie do sklepu zawsze obejmuje półki. Nawet jeśli nie są one dominującym rozwiązaniem. Stosuje się je także do urozmaicenia ekspozycji. Półki w sklepie odzieżowym montuje się nad wieszakami i układa na nich rozmiarówkę. 
Półki spacewall w sklepie są wytrzymałe, aby po pełnym zatowarowaniu nie uginały się pod ciężarem produktów. To producent wyposażenia sklepowego określa dopuszczalne obciążenie półek. 
Półki na panel sklepowy mają możliwość regulacji poziomu lub całkowitego demontażu.

Półki na panel sklepowy Spacewall do sklepu mogą być wykonane z różnych materiałów:
Półka SpacewallPółka sklepowa z pleksyPółka sklepowa szklanaPółka na panel sklepowyPółki z pleksi Slatwall mają dużo różnorodnych kształtów i są produkowane z przeznaczeniem do ekspozycji różnorodnego asortymentu: ekspozycji obuwia i torebek, ekspozycji biżuterii, okularów itp.

Półki szklane na SpacewallPółki Spacewall na butyPółki szklane sklepowe

Półki sklepowe na panel Space Wall utrzymujemy na stanie i wysyłamy naszym klientom w ciągu 24h. Przesyłki odpowiednio zabezpieczone powierzamy firmom kurierskiem.

Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sklepowego: półki sklepowe na Spacewall, wieszaki i haczyki sklepowe, listwy do paneli sklepowych, wieszaki na foldery, wieszaki na biżuterię i zegarki, ekspozytory na obuwię. Wprowadzamy nowe produkty i kolorystykę. Przykładem są wsuwki do paneli sklepowych wykonane z tworzywa sztucznego w kolorach: czarnym, szarym, białym i beżowym.

Półki i wieszaki z pleksi na panele sklepowe to nowe możliwości


Wiele możliwości ekspozycji sklepowej przyniosło nam pojawienie się na rynku wieszaków z tworzywa pasujących do paneli Spacewall. Wród nich są:
  • wieszaczki i haczyki pojedyncze Slatwall w kolorach: białym, szarym, czarny i bezbarwnym,
  • ekspozytory spacewall w formie półek z listwami w różnych rozmiarach,
  • półki owalne i pochyłe,
  • ekspozytory informacyjne Spacewall - wieszaki na foldery i ulotki,
  • wsporniki do półek,
  • pojemniki,
  • ekspozytory Spacewall do butów - półki na buty,
  • wieszaki na okulary,
  • wieszaki na zegarki i biżuterię.

Ekspozytory z pleksi łatwo komponują się z  dowolnymi produktami, ponieważ są bezbarwne. Mimo wykonania z plastiku są wystarczająco solidne dla większości sklepów. Zaletą naszych produktów jest to, że wykonywane są metodą wtryskową w formach. Nie są wyginane z pleksi. Produkty wyginane są bardziej elastyczne i uginają się pod wpływem ciężaru. Półki wykonane wtryskowo są bardziej sztywne i krystalicznie przejrzyste.

ekspozytory z pleksi n aSpacewall cieszą się szczególnym powodzeniem jako wyposażenie sklepów ze sztuczną biżuterią, sklepów z obuwiem, salonów optycznych, aptek, drogerii, sklepów papierniczych i wielu innych.

Półki Spacewall na buty do salonów obuwniczych


Półki występują w tak wielu wariantach, że można je zastosować w ekspozycji wielu towarów. Półka z listwą cenową nie tylko prezentuje produkt ale posiada też kieszeń na informację produktową. Wpływa to na poprawę komunikacji z klientem i daje możliwość dodatkowych działań reklamowych.

Ekspozytory z pleksi na SpacewallPółki z pleksi na SpacewallPółki plastikowe Spacewall

Produkcja fabryczna zapewnia powtarzalność wymiarów i kształtów. Jakość tych produktów pozostaje na najwyższym poziomie. Zastosowany materiał i masowa produkcja pozytywnie przenoszą się na cenę półek.

Centrum wsparcia Klienta:

Opinie Google