Gondole dwustronne i dostawki 

Kategorie:Informacje

Aktualności
19.12.2017

Slatwall - półka owalna z listwą cenową

Owalny kształt półki doskonale sprawdza się jako ekspozycji obuwia męskiego, damskiego oraz sportowego.

Gondole dwustronne i dostawki

Gondole sklepowe TEGOMETALL budują strefę sprzedaży na środku lokalu.

Centrum wsparcia Klienta:

Gondole sklepowe TEGOMETALL budują strefę sprzedaży na środku lokalu.

Centrum wsparcia Klienta:
Więcej
Jest 22 produktów.

Gondole sklepowe dwustronne to dwa razy więcej półek w sklepie.

     Regały sklepowe gondole z półkami lub perforacją generują podwójną przestrzeń ekspozycyjną. Pozwalają elastycznie prezentować produkty na półkach metalowych różnej głębokości, na europerforacji lub w koszach promocyjnych. 
     Gondole sklepowe są uzupełnieniem naszej oferty na regały metalowe sklepowe. Regały dwustronne to właśnie gondole sklepowe. W mniejszych sklepach stosuje się niskie gondole sklepowe tak by nie dzielić sali sprzedaży na mniejsze przestrzenie. Natomiast w dużych marketach buduje się wysokie gondole sklepowe wyznaczając alejki i działy.

Szczyt gondoli sklepowej zarabia najlepiej.

     Charakterystyczne dla gondol jest zagospodarowanie bocznej strony gondoli. U szczytu gondoli montuje się półki lub ustawia regał szczytowy. Półki metalowe w tej strefie osiągają największą sprzedaż. Jest to najlepsze miejsce do sprzedaży produktów przynoszących największy zysk.
     Zdecydowana większość gondol jest używana jako wyposażenie sklepu spożywczego. Przyczyną jest duży udźwig półek metalowych, łatwość zmiany aranżacji sklepowej, szeroka gama akcesoriów dzięki czemu można prowadzić sprzedaż różnorodnych produktów.

Gondole sklepoweRegały sklepowe gondoleGondole sklepowe producent
     
     Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia potrzeb i przygotowania szybkiej wyceny. Z naszymi klientami dzielimy się wiedzą z zakresu marchendisingu i zachowań konsumenckich.

Centrum wsparcia Klienta: