Kraty sklepowe 

Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.
Kraty sklepowe

KRATY sklepowe. Najprostsze rozwiązania czasami są najlepsze. 

Centrum wsparcia Klienta

T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

Podkategorie

Jest 19 produktów.

Kraty sklepowe to pierwszy system sklepowy


Kraty sklepowe to od lat popularne wyposażenie sklepowe. Szczególnie często korzystano z nich jako wyposażenie sklepów wędkarskich, wyposażenie sklepów papierniczych, wyposażenie stacji benzynowych, wyposażenie marketów budowlanych.

Kraty sklepowe dedykowane są do sprzedaży drobnych produktów, drobnego towaru. Podstawowym wieszakiem używanym na kratach jest haczyk sklepowy na kratę. Nasi klienci wybierają go ze względu na niską cenę i łatwość montażu. Do zamocowania kraty na ścianie sklepu służą uchwyty do kraty
Podstawowe wieszaki na kratę sklepową mają formę haczyków i zawieszek do kraty. Występują także wsporniki do półek, wieszaki na buty i inne mniej typowe wieszaki sklepowe.
Kraty w dalszym ciągu cieszą się popularnością ze względu na swoją niską cenę. Dodatkowo każdy poradzi sobie z montażem kraty. Jest to produkt lekki i trwały. Kraty sklepowe chrom są odporne na zarysowania i długo zachowują swój estetyczny wygląd.
Kraty sklepowe i haczyki na kratę można wykonać także  winnych kolorach. Najczęściej wybierane to szary, czarny i biały.

Stale uzupełniamy naszą ofertę o nowe sprawdzone systemy sklepowe i dodatki. Alternatywą dla krat sklepowych są panele sklepowe. Mają one jeszcze większą ilość wieszaków i półek oraz bogatą kolorystykę.

Klientom wybierającym tanie wyposażenie sklepowe  proponujemy także wieszaki rurowo-kulowe. Są wśród nich wieszaki przyścienne, gondole sklepowe, przymierzalnie i inne regały.

Centrum wsparcia Klienta

Opinie Google