Hej! Obecnie wprowadzamy zmiany na stronie traderline.pl które mogą powodować nieprawidłowe działanie strony. Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia napisz na biuro@traderline.pl

Meble sklepowe 

Kategorie:Informacje

Aktualności
28.12.2022

EURO BASKET - ergonomiczny i nieprzeciętnie solidny koszyk sklepowy,

Nowoczesny design i wygoda użytkowania spotkały się w naszym nowym produkcie - EURO BASKET
Meble sklepowe

Meble sklepowe na indywidualne zamówienie lub standardowe.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym w celu otrzymania porady i oferty. 
Centrum wsparcia Klienta
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

Meble sklepowe na indywidualne zamówienie lub standardowe.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym w celu otrzymania porady i oferty. 
Centrum wsparcia Klienta
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl
Więcej

Podkategorie

Meble sklepowe producent - TRL Trader Line. 


     Jako producent mebli sklepowych śledzimy trendy i kierunki zmian w branży wyposażenia sklepowego. Nasz dział projektowy wprowadza zmiany zgodne z aktualnymi tendencjami.
W związku z następującymi zmianami w zachowaniach zakupowych i wzrostowi udziały zakupów internetowych w ogólnej sprzedaży przeobrażeniom ulega wyposażenie sklepowe i meble sklepowe.
Meble sklepowe można obecnie podzielić na dwa rodzaje:
 • standardowe meble sklepowe będące jedynie stonowanym tłem dla produktów,
 • meble sklepowe będące częścią idealnie skomponowangeo wnętrza sklepowe, którego głównym zadaniem jest dostarczanie klientom wrażeń zakupowych.
     Zdając sobie sprawę, jak bardzo te dwie grupy różnią się od siebie, postanowiliśmy z naszej działalności wyodrębnić dział zajmujący się drugą grupą mebli sklepowych i poświęcić mu odrębną stronę nowej marki VIELME.COM.

Standardowe meble sklepowe mają za zadanie zaprezentować produkty z najlepszej strony.


     Jest to możliwe jeśli spełnimi poniższe warunki:
 • kolorystyka mebli sklepowych skomponowana ze stylem wnętrza i prezentowanym asortymentem. Każdy rodzaj towaru prezetuje się dobrze na innym tle. Większość produktów wygląda zachęcająo na jasnym tle mebli sklepowych: biżuteria, obuwie, kosmetyki. Natomiast wyposażenie domu, np. poduszki, pościel można prezentować na ciemnym tle. Podobnie jak książki i art. papiernicze. Jeśli chcemy ocieplić wnętrze sklepu i wybrać dekor drewnopodobny to należy skupić się na jasnych kolorach. Unikajmy przy tym wyraźnych, intensywnych wzorów. Pamiętajmy o tym, że to produkt ma przykuwać uwagę kienta.
 • oświetlenie meblowe podkreślające walory produktów. Ważne jest aby w sklepie zastoswać oświetlenie meblowe lub oświetlenie górne ukierunkowane na produkt. Im bardziej ekskluzywny towar tym bardziej światło powinno skupiać się na konkretnym produkcie. Meble sklepowe mogą zawierać oświetlenie, które rozświetli wnętrze ekspozycji i przyciągnie uwagę klientów. Od kilku lat coraz powżechniejsze jest stwierdzenie, że to światło sprzedaje w sklepie. Dziś produkcja mebli sklepowych bez oświtelenian prawie się nie zdarza.
 • meble sklepowe powinny porządkować ekspozycję. Oznacza to, że ustawienie asortymentu na półce nie będzie przypadkowe i nawet przy największym ruchu klientów, pracownicy będą musieli zachować ustalony wcześniej porządek ekspozycji. Można to osiągnąć dzięki zapewnieniu zamkniętej przestrzeni magazynowej w meblach sklepowych. Należy także podzielić ekspozycję na niezbyt duże segmenty, najlepiej poniżej 90cm szerokości. Półki nie powinny być zbyt głębokie, tak by z tyłu ekspozycji nie tworzył się bałagan. Płytsze półki będzie też łatwiej zatowarować i zawsze będą wyglądały na pełne, co ma pozytywny wpływ na odczucia klienta. Kolejnym sposobem na porządek w sklepie jest oznaczenie działów produktowych. Klienci odstawiając produkt na półkę będą starali się ustawić go w tym miejscu z którego go wzięli a nie w dowolnym miejscu w sklepie. Również obsługa będzie miała jasno wyznaczone miejsce gdzie powinien znajdować się produkt.
 • łatwość zmiany aranżacji mebli sklepowych. Meble sklepowe powinny opierać się na systemach, dzięki kórym zmiana ekspozycji będzie bardzo łatwa. Zarówno półki, wszelkie wieszaki i oznaczenia działów powinny być mobilne i z regualcją. Ekspozycja sklepowa powinna dostosowywać się do sezonów, akcji promocyjnych, okresów świątecznych, jubileuszy itp. 
     Meble sklepowe to bardzo szeroka grupa mebli występujących w lokalach handlowych. Można je podzileić na :
 • półki sklepowe - najprostszy sposób ekspozycji produktów,
 • systemy ekspozycji odzieży - profile naścienne i wieszaki,
 • gondole i stojaki na środek sklepu - zarówno odzieżowe jak i z półkami,
 • gabloty szklane i lady ekspozycyjne - stosowane do ekspozycji ekskluzywnych produktów,
 • lady sklepowe - ekspozycyjne lub kasowe,
 • wyspy handlowe - stoiska handlowe do galerii handlowych.

      GABLOTY SKLEPOWE I LADY EKSPOZYCYJNE VERTE- to podstawowe meble sklepowe mające zastosowanie w polskim handlu. W większości sklepów istnieje potrzeba wyeksponowania produktu za szkłem. Do takich sklepów zaliczają się sklepy jubilerskie, sklepy papiernicze, wyspy handlowe, stoiska ekspozycyjne, sklepy z elektroniką, sklepy z wyposażeniem AGD. Produkujemy gabloty szklane do muzeum, szkoły, domu kultury itp. Gabloty sklepowe mogą być w całości przeszklone lub posiadać szafkę i szuflady. Inną popularną opcją wykonania jest oświetlenie sklepowe ekspozycji w gablocie.
Meble sklepowe VERTE są sprzedawane w całości. Możliwa jest ich wysyłka z Białegostoku w dowolne miejsce w kraju. Jako producent mebli sklepowych możemy zaoferować wykonanie mebli sklepowych na wymiar i w dowolnej kolorystyce. Produkujemy meble sklepowe z płyt meblowych kilku największych producentów: Kronopolu, Kronospanu, Pfleiderera, Eggera. Oferujemy także meble sklepowe lakierowane. Jeśli klient chciałby uniknąć stosowania aluminiowych profili na pionowych krawędziach, możemy pomalować je na kolor zgodny z kolorem płyty meblowej.

     PÓŁKI SKLEPOWE I LADY ALDO-LINE - najbardziej podstawowe i ekonomiczne meble sklepowe. System Aldo-Line tworzą regały sklepowe, półki i lady z płyty meblowej. Są one tak uniwersalne, że sprawdzą się w każdej branży. Są to meble do sklepów monopolowych, meble do sklepów spożywczych, przemysłowych, meble do sklepów kosmetycznych i z chemią. Mimo niskiej ceny półki są solidne, wykonane z płyty o grubości 18mm. Lady sklepowe mają dodatkowo blaty o podwyższonej odporności na ścieranie, czyli nie wycierają się nawet po długim użytkowaniu. System ALDO-LINE jest produktem fabrycznie nowym, sprzedawanym w paczkach do samodzielnego, prostego montażu.

      Poniższe zdjęcia prezentują wykonane przez nas meble sklepowe.

Meble sklepoweMeble sklepowe producentMeble sklepowe Warszawa

     Meble sklepowe możemy dostarczyć do dowolnego miejsca w kraju transportem dedykowanym lub spedycją. 
Oferujemy także usługę montażu i serwisu.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym w celu otrzymania porady i oferty.
Centrum wsparcia Klienta
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

Opinie Google