Lustra i lustra obserwacyjne 

Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.
Lustra i lustra obserwacyjne

LUSTRA SKLEPOWE znajdują zastosowanie na ekspozycji i w przymierzalniach

Centrum wsparcia Klienta:

LUSTRA SKLEPOWE znajdują zastosowanie na ekspozycji i w przymierzalniach

Centrum wsparcia Klienta:

Więcej
Jest 10 produktów.

Lustra sklepowe wiszące i stojące

Lustra sklepowe są uzupełneineim wyposażenia sklepowego. Stosowane są w różncyh miejscach w sklepie i maja tez różne zastoswania.

Inne lustra są montowane w przymierzalniach inne na sali sprzedaży. Posiadamy też mniejsze lusterka, które zawiesza się w bezpośrednim sąsiedztwie ekspozycji. Pozwalają one przymierzyć produkt bez konieczności udawania się od przymierzalni. 

System Spacewall posiada lusterka, które wiesza sie na panelu. Dzięki temu klient oglądający biżuterię lub okulary może je przymierzyć nie odchodząc od prezentowanych produktów. To skłania klienta do przymierzenia większej ilości produktów. Jeśli klienci muszą prosić obsługę sklepu o lusterko, to decydują sie na przymiarkę i zakup dużo rzadziej.

Latwo dostepne lustra sklepowe zachęcają klientów do wypróbowani aproduktów i co za tym idzie zwiększają sprzedaż.

Lustra sklepowe obuwnicze mogą być niezależnymi stojaczkami lub mogą być wbudowane w siedziska, na których klient mierzy buty. Wskazane jest jednak w przypadku sklepów obuwniczych, aby na ścianach sklepu lub regałach były umieszczone duże lustra. W takich lustrach klient widzi całe swoje odbicie i może lepiej ocenić wygląd całej stylizacji z obuwiem. Dzięki temu zakupy sa bardziej trafione i zmniejsza się liczba zwrotów.

Lustra obserwacyjne antykradzieżowe


W naszej ofercie znajdują się także lustra obserwacyjne. Lustra obserwacyjne zapobiegają drobnym kradzieżom w sklepie. Obsługa może obserwować całą powierzchnię sklepu i reagowac na próby kradzieży. Lustra antykradzieżowe maja także działanie zapobiegawcze. 

Centrum wsparcia Klienta:

Opinie Google