Profile, listwy i plecy 

Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.
Profile, listwy i plecy

Ekspozycja odzieży na wieszakach w sklepach odzieżowych.

Centrum wsparcia Klienta:

Ekspozycja odzieży na wieszakach w sklepach odzieżowych.

Centrum wsparcia Klienta:

Więcej
Jest 15 produktów.

Listwy i profile do sklepu odzieżowego


Podstawowym sposobem prezentacji odzieży w sklepie są drążki i wieszaki odzieżowe. Wybierając system sklepowy należy zwrócić uwagę na możliwości tego systemu do łatwej zmiany aranżacji ekspozycji. Zmiana ekspozycji produktowej musi być szybka i łatwa do wykonania dla ekspedientek. Dlatego najlepsze systemy sklepowe dają możliwość zmiany poziomu wieszaków i półek, oraz ich układu w sposób sprawny i beznarzędziowy. Listwy i profile naszego systemu sklepowego posiadają perforacją, która pozwala na swobodne przewieszanie drążków i półek.

Profile można podzielić na dwie grupy:
  • profile chromowane samodzielne,
  • profile aluminiowe i chromowane do zabudowy.
Profile sklepowe chromowane mają przekrój 3x2,5cm i nie wymagają dodatkowych wykończeń. montuje się je bezpośrednio do ściany i są one w całości widoczne dla klienta.
Profile do zabudowy przeznaczone są do użytku razem z plecami z płyty meblowej lub panelami Slatwall. Razem z plecami tworzą zabudowę zakrywającą ściany lokalu. Widoczność takich profili jest minimalna i wynosi ok 7mm. Pozwala to wykonać subtelne i uniwersalne wyposażenie sklepowe. 

Listwy sklep odzieżowyGondola do sklepu odzieżowegoProfile do sklepu odzieżowego

Profile do zabudowy stosujemy także do produkcji gondol sklepowych i regałów sklepowych, wolnostojących. Pomaga to zunifikować całe wyposażenie sklepowe. Półki sklepowe i wieszaki z zabudów naściennych można przewieszać na gondole i inne meble w sklepie. Zapewnia to dużą elastyczność i oszczędność w wydatkowaniu środków na wyposażenie sklepowe.

Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała sprawdzone systemy i produkty. Wybieramy łatwe w montażu i estetyczne rozwiązania, ponieważ sami niejednokrotnie montujemy zamówione wyposażenie. 

Nasza oferta obejmuje systemowe wyposażenie sklepowe i meble sklepowe: wieszaki sklepowe, półki sklepowe, profile i listwy naścienne do sklepu.

Centrum wsparcia Klienta:

Opinie Google