Profile, listwy i plecy 

Kategorie:Informacje

Aktualności
19.12.2017

Slatwall - półka owalna z listwą cenową

Owalny kształt półki doskonale sprawdza się jako ekspozycji obuwia męskiego, damskiego oraz sportowego.

Profile, listwy i plecy

Ekspozycja odzieży na wieszakach w sklepach odzieżowych.

Podstawowym sposobem prezentacji odzieży w sklepie są drążki i wieszaki odzieżowe. Wybierając system sklepowy należy zwrócić uwagę na możliwości tego systemu do łatwej zmiany aranżacji ekspozycji. Zmiana ekspozycji produktowej musi być szybka i łatwa do wykonania dla ekspedientek. ...

Ekspozycja odzieży na wieszakach w sklepach odzieżowych.

Podstawowym sposobem prezentacji odzieży w sklepie są drążki i wieszaki odzieżowe. Wybierając system sklepowy należy zwrócić uwagę na możliwości tego systemu do łatwej zmiany aranżacji ekspozycji. Zmiana ekspozycji produktowej musi być szybka i łatwa do wykonania dla ekspedientek. Dlatego najlepsze systemy sklepowe dają możliwość zmiany poziomu wieszaków i półek, oraz ich układu w sposób sprawny i beznarzędziowy.
Właścicielom sklepów odzieżowych proponujemy system Soti-Line, który spełnia powyższe wymogi. Podstawą systemu są pionowe naścienne profile z perforacją, która umożliwia swobodne przewieszanie wieszaków i półek.
Profile można podzielić na dwie grupy:
- profile chromowane samodzielne,
- profile aluminiowe i chromowane do zabudowy.
Profile samodzielne mają przekrój 3x2,5cm i nie wymagają dodatkowych wykończeń. montuje się je bezpośrednio do ściany i są one w całości widoczne dla klienta.
Profile do zabudowy przeznaczone są do użytku razem z plecami z płyty meblowej lub paneli Spacewall. Razem z plecami tworzą zabudowę zakrywająca ściany lokalu. Widoczność takich profili jest minimalna i wynosi ok 7mm. Pozwala to wykonać subtelne i uniwersalne wyposażenie sklepowe. 
Profile do zabudowy stosujemy także do produkcji gondol sklepowych i regałów sklepowych, wolnostojących. Pomaga to zunifikować całe wyposażenie sklepowe. Półki sklepowe i wieszaki z zabudów naściennych można przewieszać na gondole i inne meble w sklepie. Zapewnia to dużą elastyczność o oszczędność w wydatkowaniu środków na wyposażenie sklepowe.

Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała sprawdzone systemy i produkty. Wybieramy łatwe w montażu i estetyczne rozwiązania, ponieważ sami niejednokrotnie montujemy zamówione wyposażenie. 

Nasza oferta obejmuje systemowe wyposażenie sklepowe i meble sklepowe: wieszaki sklepowe, półki sklepowe, profile i listwy naścienne do sklepu.

Centrum wsparcia Klienta:

Więcej
Jest 13 produktów.