Spacewall Slatwall 

Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.
Spacewall Slatwall

Panele sklepowe SPACEWALL i akcesoria SLATWALL to bestseller wśród systemów ekspozycji sklepowej.

Centrum wsparcia Klienta
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

Podkategorie

Jest 161 produktów.

Panele sklepowe lub inaczej Spacewall


Panele sklepowe przyczyny wielkiej popularności:

  • panele sklepowe Spacewall mają najbogatszą ofertę akcesoriów. Najbardziej podstawowe to półki na panel sklepowy, a wśród nich półki szklane, drewniane, z płyty meblowej oraz bardzo popularne półki sklepowe z pleksi. Inne akcesoria to haczyki, zawieszki i wieszaki Spacewall. Oferta dodatków na panele sklepowe jest tak szeroka, że nie ma branży w której nie możnaby zastosować tego systemu. Nawet jesli potrzeby klienta są nietypowe, to jestesmy w stanie wykonać niestandardowe akcesoria na panel sklepowy;
  • panele sklepowe Spacewall są rozwiązaniem elastycznym. Panele sklepowe są wykonane z laminowanej płyty MDF. Dzięki temu można je dociąć na wysokości i szerokości dopasowując do wymiarów ścian sklepu. Pośrednim rozwiązaniem jest korzystanie z kilku standardowych wymiarów płyt;
  • panele sklepowe Spacewall są także bardzo dobrym systemem do wkomponowania w inne meble sklepowe. Często umieszcza się je w regałach sklepowych, ladach, gondolach sklepowych, stojakach reklamowych;
  • panele sklepowe Spacewall są jednym z najtańszych systemów sklepowych. Korzyść ze stosowania paneli wynika także z tego, że panele sklepowe zakrywają nieestetyczne ściany lokalu;
  • panele sklepowe Spacewall są łatwe w montażu i transporcie. Do zamontowania paneli sklepowych nie sa wymagane specjalne umiejętności. Przykręca się je kołkami montażowymi bezpośrednio do ściany. Przesyłka spedycją paneli jest możliwa zarówno w paczkach jak i na paletach.


Poniżej umieszczamy zdjęcia z naszych realizacji z zastosowaniem paneli sklepowych Spacewall

Panele sklepowePanele sklepowe Space WallPanele sklepwoe naścienne

Naścienne panele Spacewall zrewolucjonizowały rynek handlu detalicznego

Wyposażenie sklepowe nigdy nie było tak elastyczne i proste w użyciu. System Slatwall posiada niezliczoną ilość półek sklepowych, wieszaków, haczyków i zawieszek sklepowycha nawet lustra na Slatwall. W każdej branży sprosta oczekiwaniom klientów.

System Spacewall świetnie sprawdza się w prezentacji różnorodnych produktów

Slatwall buty sportowe  Panele Slatwall  Wyposażenie sklep rowerowy


Powyżej przedstawiamy podstawowy produkt systemu Slatwall czyli panele sklepowe z rozstawem aluminiowych wsuwek co 10cm. Na wysokości 90cm panel posiada 8 frezów wypełnionych aluminiowymi wkładami. Taka ilość frezów zapewnia największe możliwości zmiany aranżacji sklepowej. Wszelkie akcesoria można regulować w sposób płynny na poziomie jednej wsuwki i w sposób stopniowy, co 10 cm w pionie.
Panele Spacewall montowane są przede wszystkim do ścian sklepu. Wykonuje się z nich także meble sklepowe dzięki czemu całe wyposażenie sklepu ma spójny wygląd. Ponieważ są wykonane z płyty MDF to docinanie ich do innych wymiarów nie stanowi najmniejszego problemu dla przeciętnego stolarza. 
Aby pomóc Państwu dopasować zabudowy Spacewall do wymiarów sklepu uruchomiliśmy sprzedaż paneli w czterech standardowych szerokościach: panel Slatwall 80cm, 100cm, 120cm i panel sklepowy 200cm. 

Wyposażenie sklepów z biżuterią  Meble sklep z bielizną  Slatwall w sklepie sportowym

Ponieważ naszym głównym kanałem sprzedaży jest sklep internetowy, opracowaliśmy bezpieczny sposób wysyłki paneli aby nie można ich było uszkodzić w trakcie transportu. 

Wieszaki sklepowe Spacewall mają tak wiele kształtów, że nadają się do sklepów odzieżowych, sklepów sportowych, sklepów wędkarskich, sklepów spożywczych, sklepów ze sztuczną biżuterią, sklepów przemysłowych, marketów budowlanych itd. We wszystkich sklepach w ofercie znajduje się pewna ilość drobnych produktów, które idealnie prezentują się na haczykach i zawieszkach (tzw. blistrach). Coraz częściej panele Slatwall są używane do budowy stojaków sklepowych tzw. "shop in shop".
Zasadniczym elementem systemu są płyty MDF z aluminiowymi lub plastikowymi poziomymi wkładami. To właśnie te wsuwki umożliwiają swobodne przesuwanie produktów na ekspozycji i łatwą zmianę aranżacji sklepowej. W swojej ofercie posiadamy panele sklepowe z czterech standardowych rozmiarach, 7 podstawowych kolorach i dwóch rozstawach wsuwek. Cztery standardowe wymiary paneli pozwalają zbudować regały sklepowe w dowolnym wymiarze dopasowując się do wnętrza sklepu.
Profesjonalny projekt sklepu powinien uwzględniać zróżnicowanie rozmiarów i kształtów produktów oraz ich rodzajów. W związku z tym ekspozycja sklepowa nie powinna opierać się tylko na jednym systemie ekspozycyjnym. Jeśli w sklepie odzieżowym większość wyposażenia stanowią systemy naścienne z wieszakami i półkami na drobne akcesoria powinna zostać przeznaczona przestrzeń blisko lady sklepowej. Dla takich miejsc rozwiązaniem jest właśnie panel sklepowy Spacewall.

Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sklepowego. Ustawicznie wzbogacamy asortyment i wprowadzamy nowe produkty do systemu paneli Spacewall i akcesoria Slatwall: półki sklepowe i ekspozytory sklepowe, wieszaki sklepowe, lustra na panel sklepowy, wieszaki na foldery do sklepu.
Jesteśmy również producentem wyposażenia sklepowego. Wiele produktów z naszej oferty możemy wykonać na indywidualne zamówienie, w niestandardowym wymiarze i kolorze.
Zachęcamy do składania zapytań. Nasz dział handlowy przygotuje propozycję z wyceną i wyceni koszty dostawy.

Panele sklepowe WarszawaPanele sklepowe wysyłkaMeble sklepowe z panelem sklepowym

Centrum wsparcia Klienta
T: +48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

FAQ - najczęściej zadawane pytania:

Co to jest Spacewall?

Space Wall to system sklepowy służący do wykonania ekspozycji sklepowych.

Z czego wykonany jest Spacewall?

Podstawowym elementem systemu Space Wall są panele z laminowanej płyty MDF. Panele posiadają kanały/frezy z aluminiowymi wkładami. W kanałach umieszcza się akcesoria systemu na których eksponowane są produkty.

Jakie są standardowe wymiary systemu Spacewall?

Podstawowe szerokości paneli Space Wall to 40cm, 80cm, 100cm, 120cm i 200cm.

Wszystkie panele mają 90cm wysokości. Wykonanie zabudowy wyższej jest bardzo łatwe. Wystarczy zawiesić jeden panel nad drugim i w miejscu łączenia włożyć wsuwkę. Od frontu łączenie jest niewidoczne. Otrzymujemy w ten sposób wysokość zabudowy równą 180cm. Jeśli chcemy uzyskać inną wysokość zabudowy, możemy to osiągnąć ścinając panel wzdłuż frezu. Taką usługę docinania można zamówić w naszym sklepie.

Czy można wykonać panele Space Wall w innym wymiarze niż standardowy?

Panel Space Wall możemy wykonać w dowolnym wymiarze ale wymagana jest minimalna wielkość zamówienia. Zapytaj nasz dział handlowy o nietypowy wymiar.

Jednocześnie zapewniamy, że panele posiadają najbardziej zoptymalizowane wymiary. Wynikają one z wyjściowych parametrów arkuszy płyt.

Jakie są standardowe rozstawy wsuwek Space Wall?

10 i 15cm.

W jakich kolorach występują panele Space Wall?

Panele Spacewall występują w 6 standardowych kolorach: białym K101PE, białym Alaska U8681SM, popiel U112PE, czarnym U190PE, klon D375SM, grusza D9500PE.

Jaka jest różnica pomiędzy kolorem Biały K101 a Białym Alaską?

Kolor biały K101PE to ciepły odcień bieli. Alaska to zimny odcień bieli. Oba dekory różnią się także strukturą. Kolor K101 posiada perlistą strukturę, nazywana groszkiem lub skórka pomarańczy. Natomiast Alaska ma gładką powierzchnię laminatu.

Jakie wsuwki są w panelu?

Standardowo panel posiada aluminiowe wsuwki. W swojej ofercie posiadamy tez wsuwki z tworzywa, które są bardziej dopasowane kolorystycznie do koloru paneli. Wsuwki z tworzywa występują w kolorze biały, czarnym, szarym i beżowym.

W jaki sposób łączymy panele ze sobą?

Na dolnej i górnej krawędzi panelu wykonane są półfrezy, w których podczas montażu umieszcza się wsuwkę łączeniową (standardowa wsuwka).

Czy Spacewall a Slatwall to to samo?

Tak, jest to jeden typ systemu, wykonywany przez kilku producentów. Nazwa Spacewall jest zastrzeżona, dlatego inni producenci posługują się nowymi nazwami jak np., Slatwall.

Czy ochronę krawędzi i łącznikpaneli docinają Państwo pod wymiar?

Tak, ochron e i łącznik docinamy na wybrany wymiar. Zalecamy jednak aby klienci docinali te profile po zawieszeniu paneli na ścianie bo tylko to gwarantuje idealne dopasowanie wymiaru profilu do wymiaru zabudowy Spacewall.W przypadku jakichkolwiek pytań, chetnie rozwiejemy Państwa wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu.

Centrum wsparcia Klienta
T: 
+48 85 674 30 02 | E: biuro@traderline.pl

Opinie Google