Panele Spacewall ALU. 15cm 

Kategorie:

Informacje

Aktualności
19.12.2017

Slatwall - półka owalna z listwą cenową

Owalny kształt półki doskonale nadaje się do ekspozycji obuwia męskiego, damskiego oraz sportowego.

Panele Spacewall ALU. 15cm

Panele sklepowe SPACEWALL to najpopularniejsze wyposażenie sklepowe.

Cały świat docenił zalety tego systemu i można go spotkać w niezliczonej ilości lokali handlowych. Śmiało można powiedzieć, że system Spacewall ma najbogatszą ofertę dodatków i akcesoriów.
Podstawą systemu są płyty MDF laminowane w kilku podstawowych kolorach. Nasze panele wyko...

Panele sklepowe SPACEWALL to najpopularniejsze wyposażenie sklepowe.

Cały świat docenił zalety tego systemu i można go spotkać w niezliczonej ilości lokali handlowych. Śmiało można powiedzieć, że system Spacewall ma najbogatszą ofertę dodatków i akcesoriów.
Podstawą systemu są płyty MDF laminowane w kilku podstawowych kolorach. Nasze panele wykonane są z płyty MDF marki Kronopol. Podstawowe kolory paneli sklepowych to: biały, śnieżnobiały, popiel, czarny, grafit oraz kolory drewnopodobne klon, grusza i dąb. Inne kolory paneli na zapytanie.
Panele występują z dwoma rozstawami wsuwek co 10 lub co 15cm. Poniżej znajduje się spis dostępnych paneli w rozstawie co 15cm. 
Decyzję o tym jaki rozstaw wsuwek wybrać, należy podjąć biorąc pod uwagę wymiary prezentowanego towaru. Przy większych produktach lepiej sprawdzają się panele z rozstawem co 15cm. Naszym zdaniem wyglądają one subtelniej od paneli z rozstawem co 10cm. Jednak czynnikiem decydującym powinna być przede wszystkim funkcjonalność ekspozycji. 
Panele spacewall z wsuwkami co 15cm są rozwiązaniem nieco tańszym ze względu na mniejszą ilość wkładów aluminiowych. Na wysokości 90cm znajduje się 5 wsuwek aluminiowych. 
Góra i dół panelu wykończona jest połfrezem. Ten element jest niezbędny jeśli chcemy zamontować jeden panel Spacewall nad drugim. Miejsce łączenia wypełnia się wsuwką. Dzięki niej po zamontowaniu całej zabudowy na ścianie łączenie jest niewidoczne. Oferujemy także inne listwy krawędziowe do paneli Spacewall.
Panele Spacewall w połączeniu z innymi elementami wyposażenia sklepowego to ciekawa ekspozycja na ścianie sklepu. Często panele sklepowe mocowane są nad szafkami lub szufladami, które stanowią przestrzeń magazynową w sklepie. Jest to jak najbardziej korzystne rozwiązanie ponieważ poniżej pewnej wysokości i tak nie opłaca się eksponować towaru. Właśnie tę przestrzeń warto wypełnić magazynkiem.
Najpopularniejszą pozycją w naszej ofercie jest panel Spacewall w kolorze białym K101 i rozmiarze 200cm szerokości.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i wszystkimi możliwościami paneli Spacewall.
Zamów szybką wycenę wyposażenia sklepów. Oferujemy projekt sklepu, transport własny lub wysyłkę kurierem oraz montaż paneli Spacewall.

Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sklepowego. Ustawicznie wzbogacamy asortyment i wprowadzamy nowe produkty do systemu paneli Spacewall. W ofercie posiadamy panele sklepowe z plastikowymi wsuwkami. Wkłądy z tworzywa wzbogacają kolorystykę i obniżają koszt wyposażenia sklepowego.
Jesteśmy również producentem wyposażenia sklepowego. Wiele produktów z naszej oferty możemy wykonać na indywidualne zamówienie, w niestandardowym wymiarze i kolorze.

Centrum wsparcia Klienta:

Więcej
Jest 75 produktów.