Panele Spacewall ALU. 15cm 

Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.
Panele Spacewall ALU. 15cm

Panele sklepowe SPACEWALL to najpopularniejsze wyposażenie sklepowe.

Centrum wsparcia Klienta:

Panele sklepowe SPACEWALL to najpopularniejsze wyposażenie sklepowe.

Centrum wsparcia Klienta:

Więcej
Jest 81 produktów.

Spacewall do każdego asortymentu.


Cały świat docenił zalety tego systemu i można go spotkać w niezliczonej ilości lokali handlowych. Śmiało można powiedzieć, że panele sklepowe mają najbogatszą ofertę dodatków i akcesoriów.

SpacewallPanele sklepowe SpacewallSpacewall
Podstawą systemu są płyty MDF laminowane w kilku podstawowych kolorach. Nasze panele wykonane są z płyty MDF marki Kronopol. Podstawowe kolory paneli Spacewall to: biały, śnieżnobiały, popiel, czarny, grafit oraz kolory drewnopodobne klon, grusza i dąb. Inne kolory paneli na zapytanie.


Spacewall AlaskaSpacewall białySpacewall czarnySpacewall drewno

Spacewall grafitSpacewall GruszaSpacewall KlonSpacewall szary


Panele Spacewall występują z dwoma rozstawami wsuwek co 10 lub co 15cm.
Decyzję o tym jaki rozstaw wsuwek wybrać, należy podjąć biorąc pod uwagę wymiary prezentowanego towaru. Przy większych produktach lepiej sprawdzają się panele z rozstawem co 15cm. Naszym zdaniem wyglądają one subtelniej od paneli z rozstawem co 10cm. Jednak czynnikiem decydującym powinna być przede wszystkim funkcjonalność ekspozycji. 
Spacewall z wsuwkami co 15cm są rozwiązaniem nieco tańszym ze względu na mniejszą ilość wkładów aluminiowych. Na wysokości 90cm znajduje się 5 wsuwek aluminiowych. 
Góra i dół panelu wykończona jest połfrezem. Ten element jest niezbędny jeśli chcemy zamontować jeden panel Spacewall nad drugim. Miejsce łączenia wypełnia się wsuwką. Dzięki niej po zamontowaniu całej zabudowy na ścianie łączenie jest niewidoczne. Oferujemy także inne listwy krawędziowe do paneli Spacewall.

Spacewall wsuwkiSpacewall listwySpacewall łączniki

Panele Spacewall tworzą ciekawą ekspozycję sklepową


Często z panelami Spacewall montuje się szafki lub szuflady sklepowe, które stanowią przestrzeń magazynową w sklepie. Jest to jak najbardziej korzystne rozwiązanie ponieważ poniżej pewnej wysokości nie opłaca się eksponować towaru. Właśnie tę przestrzeń warto wypełnić magazynkiem.

Najpopularniejszą pozycją w naszej ofercie jest panel Spacewall w kolorze białym K101 i rozmiarze 200cm szerokości.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i wszystkimi możliwościami paneli Spacewall.
Zamów szybką wycenę wyposażenia sklepów. Oferujemy projekt sklepu, transport własny lub wysyłkę kurierem oraz montaż systemu Spacewall.

Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sklepowego. Ustawicznie wzbogacamy asortyment i wprowadzamy nowe produkty do systemu paneli Spacewall. W ofercie posiadamy panele sklepowe z plastikowymi wsuwkami. Wkłądy z tworzywa wzbogacają kolorystykę i obniżają koszt wyposażenia sklepowego.
Jesteśmy również producentem wyposażenia sklepowego. Wiele produktów z naszej oferty możemy wykonać na indywidualne zamówienie, w niestandardowym wymiarze i kolorze.

Centrum wsparcia Klienta: