Akcesoria i dodatki na haczyki 

Kategorie:Informacje

Aktualności
04.11.2019

Mały stojak na ladę wspomaga sprzedaż impulsową i akcje promocyjne

Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Tym razem skupiliśmy się na opracowaniu mebli sklepowych będących wsparciem sprzedaży.
Akcesoria i dodatki na haczyki

Dodatki na haczyki sklepowe: ograniczniki i cenówki.

Centrum wsparcia Klienta:

Dodatki na haczyki sklepowe: ograniczniki i cenówki.

Centrum wsparcia Klienta:

Więcej
Jest 31 produktów.

Cenówki na haczyki Spacewall


Naszą ofertę na haczyki sklepowe uzupełniliśmy o szeroką gamę dodatków. Haczyki w sklepie służą do prezentacji różnorodnych produktów pakowanych w blistry, opakowania tekturowe z haczykiem i innego rodzaju opakowania.
W przypadku produktów, które nie mają fabrycznie przygotowanego opakowania, proponujemy zastosować zawieszkę z otworami, do której łatwo można przymocować produkt i wyeksponować na panelu sklepowym.

Kolejnym praktycznym dodatkiem na haczyki sklepowe są etykiety cenowe na haczyki, listwy cenowe i cenówki. Dzięki temu pracownik sklepu nie musi oznaczać ceną każdego produktu z osobna. Listwa cenowa informuje o cenie wszystkich produktów na haczyku. 

Kolejnym popularnym dodatkiem na haczyki sklepowe są ograniczniki, które zapobiegają przesuwaniu się produktów na haczykach. Jeśli ilość towaru na haczyku się zmniejsza możemy za ostatnim opakowaniem zamocować ogranicznik. Dzięki temu towary będą wisiały z przodu haczyka. Unikniemy niekorzystnego efektu pustej ekspozycji. Uchronimy w ten sposób sklep przed spadkiem sprzedaży. Klienci reagują na widok słabego zatowarowania sklepu i rezygnują z odwiedzania takiego sklepu. Ekspozycja sklepowa powinna zawsze być w pełni zatowarowania.

Wyposażenie sklepu z GSM, wyposażenie sklepu z elektronicznymi gadżetami i innymi droższymi produktami powinno obejmować antykradzieżowe zabezpieczenia na haczyk. Posiadamy w ofercie zabezpieczenia  na haczyki Slatwall, Spacewall, haczyki do krat i perforacji. Zabezpieczenie z kluczykiem zakłada się na haczyk podwójny i towar nie może być swobodnie zdjęty przez klienta. Towar podaje obsługa sklepu.

Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta obejmowała wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sklepowego. Oferujemy popularne i sprawdzone systemy ekspozycji sklepowej, półki sklepowe, wieszaki do sklepu odzieżowego, przymierzalnie, kotary, lustra sklepowe.

Jesteśmy również producentem wyposażenia sklepowego. Wiele produktów z naszej oferty możemy wykonać na indywidualne zamówienie, w niestandardowym wymiarze i kolorze.

Zachęcamy do składania zapytań. Nasz dział handlowy przygotuje propozycję z wyceną i wyceni koszty dostawy.

Centrum wsparcia Klienta:

Opinie Google